Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

13054
#kajtek68 nieaktywny
17 grudnia 2015r. o 11:20
Szacun, szacunem ;)
Nie chcę jedynie doczekać czasów, jak zaczniesz pisać np. JAPKO :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 grudnia 2015r. o 11:42
A może być ... Kajko i Kokosz som fajni , bo oszwabili Hegemona ? :D
Tak kiedyś napisałem ... i dwóję dostałem . Ale wybaczam Pani polonistce , bo nie wiedziała , co czyni :D

Oczywiście , ja sobie tak tutaj sporo żartuję ... z tą bundeswerą dla przykładu , ale ważną rzeczą jest , aby wspierać nową / starą władzę. Od początku transformacji ustrojowej nie było siły, która tak oficjalnie i bez pardonu sprzeciwia się Czwartej Rzeszy.

I tak trzymać Panowie i Panie :) Potem przyjdzie czas na Watykan :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 grudnia 2015r. o 11:49
RYSZARD PETRU...nowy idol postępowych.Lider "Nowoczesnej". Jak wynika z z dokumentów WikiLeaks, był on „nieformalnym doradcą” byłego premiera i prowadził z nim „tajne” rozmowy. Ekonomista od lat związany z różnymi bankami, wcześniej z Bankiem Światowym miał pełnić rolę pośrednika pomiędzy Tuskiem a Międzynarodowym Funduszem Walutowym. Pytany w czerwcu br. o swoje relacje z Tuskiem, stwierdzić, że "nie chce tego komentować".

Przed wybuchem kryzysu finansowego zapewniał w mediach, że zadłużanie się w szwajcarskiej walucie jest idealnym rozwiązaniem. – Mogę pospekulować, że branie kredytów we frankach jest dobrym pomysłem – przekonywał m.in. na antenie TOK FM. Sam swój kredyt we frankach przewalutował już w 2008 r. W 2014 r. Petru na krótko był przewodniczącym rady nadzorczej Polskich Kolei Państwowych.

Między pierwszą a drugą turą wyborów prezydenckich wsparł osobiście Bronisława Komorowskiego. Na konferencji prasowej 12 maja br. Petru w towarzystwie Komorowskiego chwalił proponowane przez ustępującego dziś prezydenta zmiany w prawie podatkowym. Nazwał pomysły Komorowskiego "krokiem w dobrym kierunku". Na swoim profilu na Twitterze jeszcze 24 maja, w dniu II tury wyborów, namawiał, by iść na głosowanie i zadzwonić do znajomych, by zrobili to samo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
17 grudnia 2015r. o 11:52
Pannazdzieckiem napisał(a): ... ale ważną rzeczą jest , aby wspierać nową / starą władzę...


Nie prowokuj mnie kulturalny.
Nawet bez "szukajki" Marcina Marczewskiego kojarzę kilka Twoich wcześniejszych wypowiedzi na temat PiS-u i głosowania bez głosowania ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 grudnia 2015r. o 12:11
Nic się nie zmieniło , dalej jestem po Kukiza stronie :D Jeden z mych niewielu Autorytetów dr Jaśkowski mawia tak " aktorzy sceny politycznej w kraju nad Wisłą" :D

Nie chodzi o Kłamczyńskiego i Szydło . Założyciel PC , co potrafi składać zdania wielokrotnie złożone nie używając promptera , też Trybunem Ludowym nie jest. Prowadzi do koryta nową bandę. Chodzi o tych wszystkich , którzy mają ideę Wolnej Ludzkości , a kręcą się dokoła Prezia. Za granicami tego nieszczęśliwego kraju , też tacy są. Nie koniecznie Polacy :)

Łączy nas pragnienie ... won z nowoczesnym feudalizmem :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
17 grudnia 2015r. o 12:19
Pannazdzieckiem napisał(a): Nic się nie zmieniło ...

Zmieniło, zmieniło.
Niemalże jak ORDON (nie myl z Orbanem) piszesz w tym temacie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 grudnia 2015r. o 12:47
kajtek68 napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Nic się nie zmieniło ...

Zmieniło, zmieniło.
Niemalże jak ORDON (nie myl z Orbanem) piszesz w tym temacie ;)


Ale od lat pod tym samym nickiem. Aczkolwiek był taki czas , kiedy się zastanawiałem , czy Panny nie wymienić na chamskiego chadziara , albo świstaka. Kwiat życia pozostaje ;) To Równowaga Wektorowa. Z tego jesteśmy zbudowani , bez względu na świadomość i światopogląd ;)

Hegemonie , czy zdarzy nam się jakaś mniej smutna okazja do spotkania ?

Miłego popołudnia :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
17 grudnia 2015r. o 12:58
Może (nigdy nie mów nigdy).
Ponieważ zaczynasz cytować cytowanie cytowania, ja również spadam.
I przemyśl wraz z papugą (NA PRV), co napisałem w HP.
Miłego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu