Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

~~ niezalogowany
28 kwietnia 2017r. o 23:32
Czyli "owieczko TVN" nic nie kumasz. Doucz się. Nie tylko z Wikipedii, ale jak umiesz czytać to poczytaj poważną literaturę z tego zakresu. Jakieś parę lat to ci zajmie, jak się bardzo postarasz. I wyłącz TVN, TVP i inne TV, a zacznij myśleć sam.
"Im więcej widz ma kanałów TV, tym durniejszy" (Skąd ja to znam ;) ?)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~yzrejikswoktolz niezalogowany
29 kwietnia 2017r. o 0:06
-San Escobar przestań posiłkować się linkami z TVN24 daj coś od siebie ,a co do opuszczenia przez Amerykanów Bolesławca ,
Pewnikiem więcej pożytku dla tego miasta będzie jeżeli ty spakujesz swoje walizeczki ,nikt po tobie nie będzie płakał zatwardziały Antypisowcu .
Wchodzisz w dyskusje bez podstawowej wiedzy, nie zapomnij obejrzeć Kropki nad i.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
29 kwietnia 2017r. o 0:20
~~Teed napisał(a): Widzowie tvn to głównie przedsięborcy, którzy nie mają czasu na realne i prawdziwe informacje, bo w tym czasie wykorzystują, kontrolują i ganią swoich pracowników... Mają tylko chwile na oglądnięcie szamba fakty tvn. I tym sie żywią..


a pracownicy skad czerpia wiadomosci ? tvp, wprost, onet, interia, wp, polsat ? reszta to margines o ktorym szkoda gadac chocby nie wiem jak prawdziwy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~yzrejikswoktolz niezalogowany
29 kwietnia 2017r. o 0:46
Artur brawo !!!! Już teraz wiesz oczywiście kim jestem ,jakie mam poglądy oraz oczywiście do jakiej parti przynależę PiS ,
Muszę cię zmartwić jestem bezpartyjny lecz popieram jak już wcześniej napisałem program obecnego rzadu .
Nie interesuje mnie żaden Rydzyk,Radio Maryja itp media ,lecz w przeciwieństwie do was nudnych hejterow mam osobiste przekonanie
O dobrze obranym kierunku obecnego rzadu tzw zlikwidowanie korupcji ,złodziejstwa i oszustw podatkowych oraz wiele ciekawych ustaw pro obywatelskich , jest takie powiedzenie "Jeżeli słyszysz stukanie do drzwi nie masz nic sobie do zarzucenia , pomysl ze przyszli do ciebie a nie po ciebie". A tak na marginesie mam prośbę rozkoduj mi tego San Escobara ,intuicja mi podpowiada że to ten co trzyma fason .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 kwietnia 2017r. o 6:11
~~yzrejikswoktolz napisał(a): Artur brawo !!!! Już teraz wiesz oczywiście kim jestem ,jakie mam poglądy oraz oczywiście do jakiej parti przynależę PiS ,
Muszę cię zmartwić jestem bezpartyjny lecz popieram jak już wcześniej napisałem program obecnego rzadu .
Nie interesuje mnie żaden Rydzyk,Radio Maryja itp media ,lecz w przeciwieństwie do was nudnych hejterow mam osobiste przekonanie
O dobrze obranym kierunku obecnego rzadu tzw zlikwidowanie korupcji ,złodziejstwa i oszustw podatkowych oraz wiele ciekawych ustaw pro obywatelskich , jest takie powiedzenie "Jeżeli słyszysz stukanie do drzwi nie masz nic sobie do zarzucenia , pomysl ze przyszli do ciebie a nie po ciebie". A tak na marginesie mam prośbę rozkoduj mi tego San Escobara ,intuicja mi podpowiada że to ten co trzyma fason .


I chyba za duże mniemanie o sobie, skora tak Cię nudza tutejsi hejterzy,to po co się tak udzielasz i spinasz pośladki.Nie każdy musi wiedzieć co to jest transhumanizm ,ja nie wiem,tyle co z internetu bo mnie to po prostu nie interesuje, za to chętnie podyskutuję z Tobą o minerałach, wiertnictwie czy historii Ziemi ,ewentualnie o ostatnio obejrzanym dobrym filmie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kapelan partyzantów tzw. OT niezalogowany
29 kwietnia 2017r. o 8:05
czy to prawda ze nie będzie dronów dla moich dzielnych wojaków ? a tak wierzyłem Antoniemu a tu co?
jakiś pech prześladuje Antoniego Antonowa Macierewicza
żaden przetarg mu nie wychodzi ale karambole jak najbardziej poczynając od tych umysłowych po samochodowe :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~yzrejikswoktolz niezalogowany
29 kwietnia 2017r. o 8:14

w " Oczyszczaniu Wojska Polskiego z resztek PRL ".
Antoni Macierewicz, jest klejnotem w koronie tego rządu
i absolutnym, nieprzejednanym wrogiem komuny i ruskiej agentury! Uważamy, że każdy kto Ministra MON Atakuje, jest członkiem Agentury.
Teraz dopiero widać, ile jeszcze " tego śmiecia " jest w przestrzeni publicznej.. Minister Antoni Macierewicz z pewnością takim zagrożeniem jest dla agentury, zna wszystkie grzeszki czerwonych,jak nikt, chodzi też o duże pieniądze dla Armii, na które mają ochotę WSI-owi, tym silniej jest atakowany. Tym bardziej widać jego sprawność organizacyjną i intelektualną oraz wielką mądrość i patriotyzm. I to od lat, a właściwie od zawsze.
Cóż w tym dziwnego jeżeli jest 90% wrogich mediów w Polsce .? Swoje robią, nie ważne jak, jakiej jakości, ważne ,że destrukcja działa. Polska jest przecież w stanie niewyPOwiedzianej przez Rosję wojny hybrydowej w której bierze udział (po stronie rosji) "totalna opozycja" czyli PO - którą stworzyło WSI, czyli filia rosyjskiego zbrodniczego GRU !
Trzeba też pamiętać, że naczelnym zwierzchnikiem Polskiej Armii był do niedawna WSIor - Bul-Komoruch, który potajemnie spotykał się z szefem wszystkich zbrodniczych, rosyjskich tajnych służb, Patruszewem. I to on (Bul) poobsadzał tych wyszkolonych przez Rassiję "polskich" gienierałów, niezlustrowanych, i szpiegów Rosji, jak ci z SKW, z których dzisiaj trzeba pilnie oczyszczać Polskie Wojsko, bo nie wiadomo co knują na rozkaz Kremla przeciwko Polsce !
Panie ministrze Macierewicz ---DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO CO PAN ROBI I ZROBIŁ DLA POLSKI przez całe swoje PIĘKNE I PATRIOTYCZNE ŻYCIE. Chylimy czoła....i ściskamy prawicę!
Czas najwyższy by karnie dobierać się wrzeszczącym, a raczej wyjącym ludziom z ich haniebną przeszłością. Uwłaszczeni na rozkradzionym majątku, czerwoni i wspierani przez różowych, przestępcy, domagają się szacunku i praw nabytych. Zapominają i nie chcą pamiętać , że do dziś nie zostali rozliczeni, za torturowanie na Rakowieckiej, Klęczkowskiej i innych katowniach. Za zaplutych "Karłów Reakcji" w przerażającej ilości ponad 200 tysięcy osób!!!!!.
Sprawiedliwość winna ich dosięgnąć po 1989 roku. To z czym spotykają się dziś to tylko odebranie im tego, czego nigdy nie powinni otrzymać.. Dla nich sprawiedliwość byłaby wtedy gdyby ponieśli pełną odpowiedzialność prawną i karną. Dla niektórych włącznie z odebraniem praw obywatelskich. Ale najpierw konieczna jest, reforma sądownictwa, muszą być wyrwane kły mafijnej hydrze, inaczej nie będzie wyroku skazującego.
Dekomunizacja armii, sądownictwa i służb jest jak najbardziej potrzebna. Bez tego PIS będzie non stop miał kłopoty. Niestety opór środowisk jest duży i trzeba dużo czasu i mądrej polityki żeby oczyścić to wszystko. Gdyby nie PO byłoby to dużo prostsze.
PIS tak jak zaczynał od pracy w terenie musi zlikwidować w terenie grupy towarzysko biznesowe i układy również w PIS.
Co z tego, że na szczytach coś się zaczyna dziać, kiedy na dole ludzie widzą, że nic się nie zmienia. I tu duże zadanie dla lokalnych działaczy PIS, których nie widać!!!!!. Myślę że takie same spotkania jakie przeprowadziła pani Premier, powinni przeprowadzić lokalni liderzy PIS. Trzeba obudzić śpiochów na dole i uświadomić, że wygrana w wyborach to nie wszystko a samozadowolenie prowadzi do klęski, w następnych wyborach. Czas leci szybko, program PIS nie da się zrealizować w jednej kadencji i to już widzimy.
Docelowym działaniem wszystkich, powinna być druga kadencja z jeszcze lepszymi wynikami w wyborach niż obecnie. Pozwoliłoby to na bezproblemową zmianę Konstytucji Kwaśniewskiego i dalsze lepsze zmiany w Polsce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 kwietnia 2017r. o 8:22
http://www.google.pl/search?q=w+"+Oczyszczaniu+Wojska+Polskiego+z+resztek+PRL+".+Antoni+Macierewicz%2C+jest+klejnotem+w+koronie+tego+rządu&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=bTAEWff1F9Li8AetmK_oCQ

:D

no i zarobiłeś swoje 1,99 :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza