Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

~~ niezalogowany
29 kwietnia 2017r. o 10:08
Pan Antoni Macierewicz jest najlepszą rzeczą jak mogła się zdarzyć, na takim stanowisku. Od pierwszych lat jego działalności próbowano go zdyskredytować, też byłem do momentu filmu ,,nocna zmiana ,, zmanipulowany. Jest to osoba która nie pójdzie na żadne układy i manipulacje na żadnym szczeblu. Wie co robi i co ma zrobić dla POLSKI. Dziękuję mu za to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 kwietnia 2017r. o 10:10
~~joohoo napisał(a): Lista pasożytów.Kleszcze,komary,huby,jemioły,kodziarstwo,ubectwo,wszelkiej maści lewactwo.Elektorat PO to absolwenci OHP,czyli odrób...ju podstawówkę.

Ambitny wpis prawicowa,normalnie czołem bić o podłoge, jak na miesięcznicy katastrofy Smoleńskiej przed bredniami Kaczyńskiego. Przypomnę Ci kolego że największy procent z wykształceniem od podstawowego po zawodowe głosował na PiS ,więc i pewnie uczniowie OHP.(Nie wiem co Ty masz do OHP, nie każdy ma głowę do nauki i motywację ,lub pogubili się ,tam nauczą się pożytecznego zawodu który w Polsce bardzo się przyda.)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bolo niezalogowany
29 kwietnia 2017r. o 10:13
~~ napisał(a): Pan Antoni Macierewicz jest najlepszą rzeczą jak mogła się zdarzyć, na takim stanowisku. Od pierwszych lat jego działalności próbowano go zdyskredytować, też byłem do momentu filmu ,,nocna zmiana ,, zmanipulowany. Jest to osoba która nie pójdzie na żadne układy i manipulacje na żadnym szczeblu. Wie co robi i co ma zrobić dla POLSKI. Dziękuję mu za to.


Szpital na Tysiąclecia jest cały czas czynny, więc musisz się tam jak najszybciej udać, razem ze swoim idolem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 kwietnia 2017r. o 10:16
~~ napisał(a): Pan Antoni Macierewicz jest najlepszą rzeczą jak mogła się zdarzyć, na takim stanowisku. Od pierwszych lat jego działalności próbowano go zdyskredytować, też byłem do momentu filmu ,,nocna zmiana ,, zmanipulowany. Jest to osoba która nie pójdzie na żadne układy i manipulacje na żadnym szczeblu. Wie co robi i co ma zrobić dla POLSKI. Dziękuję mu za to.


My też mu dziękujemy, my też go kochamy.
Więcej": Macierewiczów, Misiewiczów, Pisiewiczów czy innych znamienitych osobowości a Polska będzie "Tygrysem Europy".

Antoni 100 lat, niech żyje, niech żyje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~FALCO niezalogowany
29 kwietnia 2017r. o 10:53
a ja mam nadzieję że zawiśnie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 kwietnia 2017r. o 11:07
"Uważam, że wszyscy w rządzie mogą się zmienić, ale minister Antoni Macierewicz jest żelaznym ministrem" - powiedział gen. Waldemar Skrzypczak w rozmowie z Krzysztofem Ziemcem w RMF FM. "Ma siłę w sobie, ma charyzmę, ma uznanie polityków. Ma siłę, która powoduje, że bardzo się z nim liczą" -

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-gen-skrzypczak-macierewicz-jest-zelaznym-ministrem,nId,2388467#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zenio niezalogowany
29 kwietnia 2017r. o 11:27
macierewicz szkodnik do dymisji a pis się rozpapranie (jak tu154M o brzozę)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 kwietnia 2017r. o 11:37
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): Pan Antoni Macierewicz jest najlepszą rzeczą jak mogła się zdarzyć, na takim stanowisku. Od pierwszych lat jego działalności próbowano go zdyskredytować, też byłem do momentu filmu ,,nocna zmiana ,, zmanipulowany. Jest to osoba która nie pójdzie na żadne układy i manipulacje na żadnym szczeblu. Wie co robi i co ma zrobić dla POLSKI. Dziękuję mu za to.


My też mu dziękujemy, my też go kochamy.
Więcej": Macierewiczów, Misiewiczów, Pisiewiczów czy innych znamienitych osobowości a Polska będzie "Tygrysem Europy".

Antoni 100 lat, niech żyje, niech żyje.


Zapomniałem o Krysi Pawłowicz. Krysię też kochamy, to nasz ulubiony króliczek.

PiS to jest partia ludzi: mądrych; wykształconych; inteligentnych; sympatycznych i miłych - nie to co te buraki z peło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza