Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

~~put-egor niezalogowany
7 lutego 2017r. o 15:51
alter napisał(a):
PanM napisał(a): Wewnętrzne


Teraz ciebie ponosi z tymi obrazeczkami. Jakie to dziecinne :)


misiu pysiu , ale o co chodzi ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 lutego 2017r. o 16:06
~~San Escobar napisał(a): Polska nie wytrzyma 4 lat nierządów pis !
Pis nie będzie w stanie rządzić 4 lata !

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/dlug-publiczny-zadluzenie-panstwa-ofe-beata,249,0,2257913.html

Oni nie wytrzymają dwóch lat :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 lutego 2017r. o 16:34
Kto? ci odsunięci od koryta? Myślę że to prawda - ich kwik to już nie ten... czasem jeszcze zbiorą się na desperacki wysiłek, ale czuć ze agonia już blisko...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
7 lutego 2017r. o 17:43
pis upadnie jak Tu154M
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 lutego 2017r. o 17:52
Myślałem, ze do tego nie dojdzie, ale w przyszłych wyborach głosuję na pis, nie mamy opozycji :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~berton niezalogowany
7 lutego 2017r. o 17:56
~~ napisał(a): Myślałem, ze do tego nie dojdzie, ale w przyszłych wyborach głosuję na pis, nie mamy opozycji :(



Jak to nie mamy ?
Kaczyński wczoraj ogłosił że on bedzie także opozycją :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty pisior niezalogowany
7 lutego 2017r. o 18:51
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/betano-ustawa-hazardowa-bukmacher,178,0,2258354.html


Niedługo więcej firm przestanie płacić podatki w pisowskim kraju i przeniosą działalność do Czech
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 lutego 2017r. o 19:08
~~berton napisał(a):
~~ napisał(a): Myślałem, ze do tego nie dojdzie, ale w przyszłych wyborach głosuję na pis, nie mamy opozycji :(



Jak to nie mamy ?
Kaczyński wczoraj ogłosił że on bedzie także opozycją :D :D :D



No to już ma prawie komplet .
Brakuje mu tylko funkcji prymasa ale na to też znajdzie sposób.
Sejm uchwali ustawę że to prezydent mianuje prymasa i Duduś szybko w nocy to podpisze i mianuje prezia prymasem. :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.