Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

~~Dzesika niezalogowany
7 lutego 2017r. o 19:25
alter napisał(a):
PanM napisał(a): Wewnętrzne


Teraz ciebie ponosi z tymi obrazeczkami. Jakie to dziecinne :)

Alter ,jestem pod wrażeniem.Zwyzywają cię od najgorszych,ale ja szukam takiego wojownika.
Widzę ze walczysz z całym miastem.Ja cię w tej walce wesprę.
Ty + ja rospitolimy ten układ i ich klakierów .Znajdziemy ich IP,bendom cie ze sto lat przepraszać.
Czekam na ciebie o godz 22 w piontek przed Imperium.Znak szczególny gazeta ,,Bolec info''

Aj bendzie sie działo,ajjjjjj,Zaraz kszykniesz ałlłłła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oLO niezalogowany
7 lutego 2017r. o 20:56
Znowu smiali się z pezesa te niedobre peowce,kodowce,perelowce
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 lutego 2017r. o 21:04
~~ napisał(a): Kto? ci odsunięci od koryta? Myślę że to prawda - ich kwik to już nie ten... czasem jeszcze zbiorą się na desperacki wysiłek, ale czuć ze agonia już blisko...

Już nam się nie chce bo pis sam się pogrzebał, jeszcze kilka miesięcy i wybory.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 lutego 2017r. o 21:05
~~oLO napisał(a): Znowu smiali się z pezesa te niedobre peowce,kodowce,perelowce
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Nie śmiej się prezes podobno jest crypto-gejem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przemo, gdzie odpowiedź?!!! niezalogowany
7 lutego 2017r. o 21:30
~~Z urojeniami do specjalisty! napisał(a): Dlaczego mam się przejmować czyimiś urojeniami?

Jak ten Kościół pcha się do władzy?
Kto? Ksiądz? Biskup? Kardynał?
Partię założył? Posłem został? Jest ministrem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 lutego 2017r. o 21:38
~~ napisał(a):
~~oLO napisał(a): Znowu smiali się z pezesa te niedobre peowce,kodowce,perelowce
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Nie śmiej się prezes podobno jest crypto-gejem

A co dziabał Cię? że tak piszesz, czy wybiórcza tak napisała?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bek niezalogowany
7 lutego 2017r. o 23:08
Wielka kanclerz niemiec spotkała się ze zwykłym szeregowym POLSKIM posłem w hoteliku.
A opozycjonistów wezwała na dywanik do ambasady.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zastarzała tradycja! niezalogowany
7 lutego 2017r. o 23:12
Wizyty w pruskiej ambasadzie są w tradycji części posłów co najmniej od XVIII wieku.
Słowo "jurgelt" pochodzi z niemieckiego od "Jahrgeld" - rocznej pensji za pilnowanie pruskich interesów w polskim sejmie :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza