Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

11445
PanM
21 lutego 2017r. o 19:18
Jak to możliwe że TBS y , wodociągi , cmentarz , wywóz śmieci przynoszę dochody a pewien operator ręcznego sprzętu budowlanego musi tyrać na czarno ?

To też dobre pytanie .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
21 lutego 2017r. o 19:25
Mam lepsze pytanie Przemo :) Po wuj płaciłeś Zus przez całe życie , jeśli wiedziałeś , że państwo istnieje jedynie teoretycznie ?

Ja nie płacę , bo wiem , że Zus to instytucja fiducjarna :D O ile wiesz co ten łaciński termin oznacza :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 lutego 2017r. o 19:30
''Wojna w Donbasie, embargo i sankcje nie przeszkodziły Rosji importować broni z Ukrainy. Moskwa stała się największym klientem ukraińskiej zbrojeniówki.

W 2016 r. Rosja była największym odbiorcą ukraińskiej broni. Zakłady zbrojeniowe Ukrainy wyeksportowały do Rosji broń za 169 mln dol., a rosyjski import broni z Ukrainy zwiększył się w ciągu roku o 72 proc. - podał Sztokholmski Międzynarodowy Instytut Badania Problemów Światowych (SIPRI).

Ukraina nie eksportowała tyle broni do Rosji nawet w czasie prezydentury Janukowycza. Nie otrzymała tyle nawet od dotychczasowego swojego największego klienta - Tajlandii - odbiorcy czołgów „Opłot" (T-84U) uznawanych za jedne z najlepszych na świecie.

Największym partnerem Rosjan na Ukrainie są zakłady zbrojeniowe Motor Sicz, należące do Wiaczesława Bogusłajewa - byłego parlamentarzysty a obecnie biznesmena z Zaporoża(...)

Ukraina produkuje ,sprzedaje Rosjanom a pózniej sprzęt wraca na Ukrainę ...
hahahaha...

a polsko -ukraińskich śmigłowców nie widać :D :D :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~olo niezalogowany
21 lutego 2017r. o 19:52
Pannazdzieckiem napisał(a): Mam lepsze pytanie Przemo :) Po wuj płaciłeś Zus przez całe życie , jeśli wiedziałeś , że państwo istnieje jedynie teoretycznie ?

Ja nie płacę , bo wiem , że Zus to instytucja fiducjarna :D O ile wiesz co ten łaciński termin oznacza :)



Nie płacisz? To ciekawe..
Czyli nie pracujesz, nie masz firmy, nie bierzesz zasiłku.
Ciekawe jakim cudem żyjesz?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
21 lutego 2017r. o 19:55
Pannazdzieckiem napisał(a): Mam lepsze pytanie Przemo :) Po wuj płaciłeś Zus przez całe życie , jeśli wiedziałeś , że państwo istnieje jedynie teoretycznie ?

Ja nie płacę , bo wiem , że Zus to instytucja fiducjarna :D O ile wiesz co ten łaciński termin oznacza :)


rozumię zatem 500+ to taki żart ?[img=1487703321_14w7tfd.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 lutego 2017r. o 19:59
~~olo napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
Ja nie płacę , bo wiem , że Zus to instytucja fiducjarna :D O ile wiesz co ten łaciński termin oznacza :)



Nie płacisz? To ciekawe..
Czyli nie pracujesz, nie masz firmy, nie bierzesz zasiłku.
Ciekawe jakim cudem żyjesz?



:D :D :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
21 lutego 2017r. o 20:04
PanM napisał(a):
rozumię zatem 500+ to taki żart ?

"ROZUMIĘ" - faktycznie, to chyba żart...

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
21 lutego 2017r. o 20:17
Nie, to nie żart, PanM naprawdę nie wie, że się pisze "rozumiem". Takich mamy forumowych inteligentów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.