Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

2900
#falco nieaktywny
21 lutego 2017r. o 20:25


casablanca 8 czerwca 2011r. o 19:27


casablanca
Zdjęć: 12
Postów:

Przeglądnołem

wszystkie tematy. Chcesz wszystkie uznane wiersze wrzucić do jednego worka z grafomanią?! zastanów się :)

to były czasy kiedy ''inteligent'' pisał jeszcze pod tym nickiem :D
pózniej nadeszły czasy ''pand'' i czegoś tam jeszcze ... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
21 lutego 2017r. o 20:31
Kolejny inteligent, który przez osiem lat pisania na forum nie nauczył się cytowania postów innych użytkowników i wkleja je tak, jakby to były jego słowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 lutego 2017r. o 20:47
aproposik LOT-u ...

''Oczywiście LOT. Tylko że mówimy o linii, która jeszcze nie tak dawno była na skraju bankructwa, a utrzymała się na powierzchni jedynie dzięki potężnej budżetowej kroplówce w kwocie prawie 800 mln zł. ''


budżetowa kroplówka?
zaraz ...a kto daje kasiorkę do ''budżetu''? :D
to akurat wiemy ale czy gdyby tam nie zasiadał jakiś ''misio-ptysio'' kasa by się znalazła?
coś wątpię ...


Dopisane 21.02.2017r. o godz. 20:47:

hehehe...
wiedziałem że forumowa ''inteligientka'' zaraz ''zabłyśnie''

tylko powiedz mi jaśnie oświecona -po co mi to ?
mam z tego ''kromkę chleba''?
nie ale ty za to masz ''pożywkę '' która pozwala ci pokazać jaka to jesteś ''douczona '' i ''oblatana'' ;)

prawda o koleżce zabolała?
przecież nie tak dawno ostro o nim pisałaś ... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
21 lutego 2017r. o 20:50
~~olo napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Mam lepsze pytanie Przemo :) Po wuj płaciłeś Zus przez całe życie , jeśli wiedziałeś , że państwo istnieje jedynie teoretycznie ?

Ja nie płacę , bo wiem , że Zus to instytucja fiducjarna :D O ile wiesz co ten łaciński termin oznacza :)



Nie płacisz? To ciekawe..
Czyli nie pracujesz, nie masz firmy, nie bierzesz zasiłku.
Ciekawe jakim cudem żyjesz?




A bo widzisz Olo , jak się wierzy i coś wie ... o Stwórcy , to kasa jest Ci nie potrzebna ... gdyby nie te cholerne nałogi :D No ale jakoś daję radę nie licząc na emeryturę z Zusu . Bo trzeba być niedoinformowanym k...retynem , żeby na takową liczyć :) Ci ichne łekonomisty do dzisiaj nie wiedzą ile długu mają. Możesz sobie Olo sprawdzić w Gusie ... oficjalny Urząd Statystyczny ... ciekawa lektura :D

Z pincet plus żyję. Mam dwie lewe ręce do roboty. Od trzydziestu lat :D :D :D Ale mam wkrętarę i betoniarę . Mógłbym Cię Olo nauczyć obsługi.

Ale to się trzeba dzisiaj naklepać w klawisze , żeby robola znaleźć ;) :D :D :D ... za trzy , pięćdziesiąt .... z uszczelnionym Vatem

Żart Olo , łapiesz ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
21 lutego 2017r. o 20:55
falco napisał(a): tylko powiedz mi jaśnie oświecona -po co mi to ?


Po to, żebyś nie robił z siebie debi.la na forum. Jeśli skopiowałeś czyjś tekst nie cytując go to ja teraz zacytuję ciebie i wychodzi, że to wszystko to są twoje wypociny, włącznie z ortografem.

falco napisał(a): Przeglądnołem

wszystkie tematy. Chcesz wszystkie uznane wiersze wrzucić do jednego worka z grafomanią?! zastanów się :)

to były czasy kiedy ''inteligent'' pisał jeszcze pod tym nickiem :D
pózniej nadeszły czasy ''pand'' i czegoś tam jeszcze ... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 lutego 2017r. o 20:59
nikt potrafiący czytać tak tego nie zrozumie ale tak może pomyśleć ''ćwierćinteligent''

może dlatego nie dziwi mnie twój ''cytat''
:)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
21 lutego 2017r. o 21:21
Gdyby każdy nie umiał cytować tak jak ty, to z forum by się zrobił jeden wielki śmietnik, na szczęście dla większości osób nie jest to aż tak trudne, żeby nie móc tego pojąć.

Teraz możesz dalej kopiować i wklejać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
21 lutego 2017r. o 21:34
No tak , ale polonistka wie chyba co to jest zaimek osobowy :)
Ja , cieć bez matury pytam :)
Dobrej nocy Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.