Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ksiądz chodzi po kolędzie, co sądzimy o tej wizycie
2820
#k1p nieaktywny
4 stycznia 2016r. o 9:59
Woody ma prawie rację. Z tym, że to nie my się przyłączamy, tylko nas przyłączają. Mam tu na myśli np. rodziców chrzczących swoje dzieci. Niestety, nie pozostawiając im żadnego wyboru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 stycznia 2016r. o 10:01
gover napisał(a):
falco napisał(a): liczysz tych anonimów ,tyldy i tym podobnych?

Sadzisz, ze nalezy liczyc, szczegolnie "i tym podobnych"?



no właśnie ...ty jesteś ''tym podobny''
wszak piszesz jako gover czy jak to ktoś zauważył wcześniej bpm czy jakoś tak :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
4 stycznia 2016r. o 10:01
k1p napisał(a): Woody ma prawie rację. Z tym, że to nie my się przyłączamy, tylko nas przyłączają. Mam tu na myśli np. rodziców chrzczących swoje dzieci. Niestety, nie pozostawiając im żadnego wyboru.

Posylajac dzieci do szkoly, niestety tez nie pozostawiaja im zadnego wyboru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 stycznia 2016r. o 10:05
tej samej szkoły w której MA BYĆ religia a etyka MOŻE ... :D
kto dokonuje WYBORU? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
4 stycznia 2016r. o 10:06
falco napisał(a): no właśnie ...ty jesteś ''tym podobny''

TYm podobny, z pewnoscia nie do koksiaka i bez wiezi uczuciowej.



Dopisane 04.01.2016r. o godz. 10:06:

falco napisał(a): tej samej szkoły w której MA BYĆ religia a etyka MOŻE ... :D
kto dokonuje WYBORU? :D

Oczywiscie wyboru dokonuje Petru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 10:09
falco napisał(a): a oczywiście nie zmusza ale czy cierpię?...nie :D

a ty tu masz przyjaciół?...wiesz co znaczy słowo ''przyjaciel''?
liczysz tych anonimów ,tyldy i tym podobnych?
jeśli ty masz w nich przyjaciół to gratuluję :D

ja tu mam znajomych ...bliższych lub dalszych a jeśli są tu przyjaciele to na pewno o nich ci nie napiszę... :D


Siedzisz nierobie całymi dniami na bolcu i cierpisz aż szyby skrzypią opluwasz rzucasz kamieniami piszczysz jęczysz wygrażasz kłócisz się toczysz wooojny i na dodatek to ty tutaj miałeś potrzebę napisać że przyjaciół tu nie masz. To ty tu coś ciągle wyliczasz, nie ja. To ty tutaj próbujesz udowadniać jakiś ty mocny i niezłomny. hahaha... To ty zostałeś wielokrotnie przyłapany na hipokryzji. Coś z tobą nie tak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
4 stycznia 2016r. o 10:10
k1p napisał(a): Woody ma prawie rację. Z tym, że to nie my się przyłączamy, tylko nas przyłączają. Mam tu na myśli np. rodziców chrzczących swoje dzieci. Niestety, nie pozostawiając im żadnego wyboru.

Ma 100% rację, odkąd jesteś w 100% świadoma swoich wyborów i wiary ;)


Dopisane 04.01.2016r. o godz. 10:10:

k1p napisał(a): Woody ma prawie rację. Z tym, że to nie my się przyłączamy, tylko nas przyłączają. Mam tu na myśli np. rodziców chrzczących swoje dzieci. Niestety, nie pozostawiając im żadnego wyboru.

Ma 100% rację, odkąd jesteś w 100% świadoma swoich wyborów i wiary ;)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 stycznia 2016r. o 10:29


Siedzisz nierobie całymi dniami na bolcu i cierpisz aż szyby skrzypią opluwasz rzucasz kamieniami piszczysz jęczysz wygrażasz kłócisz się toczysz wooojny i na dodatek to ty tutaj miałeś potrzebę napisać że przyjaciół tu nie masz. To ty tu coś ciągle wyliczasz, nie ja. To ty tutaj próbujesz udowadniać jakiś ty mocny i niezłomny. hahaha... To ty zostałeś wielokrotnie przyłapany na hipokryzji. Coś z tobą nie tak.

bo widzisz ''pracusiu'' mnie sezon zabezpieczył na tyle że teraz mogę sobie siedzieć w ciepłym domku a ty musisz się zapierdzielać jak teraz -(przy kompie :D )

komu ja grożę i czym?...opluwam?...rzucam kamieniami?
z kim ja się kłócę i w jaki sposób?
jakie wojny?...mam prawo wyrazić swoje zdanie

ja nic nie próbuje udowadniać ...ja taki jestem :D
hipokryta i komuch nigdy mnie nie ''ruszało''

a z toba wszystko w porządku?...wszyscy w domu? :D

sam plujesz jadem a komuś coś zarzucasz ...ogarnij się ,wypij ciepłą meliskę ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza