Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ksiądz chodzi po kolędzie, co sądzimy o tej wizycie
~SOWA niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 8:59
W trzech parafiach w Bolesławcu (Rynek, ul. Orzeszkowa, ul. Łasicka) przed kolędą informowano parafian, na jaki cel przeznaczone zostaną datki z kolędy - wiem, gdyż przeprowadziłam "sondaż" wśród osób, które uczestniczą we mszach w tych parafiach. Proboszcz parafii przy ul. Orzeszkowej ZAWSZE informuje na jaki cel "będzie zbierać" pieniądze oraz ile pieniędzy zebrano (dotyczy to kolędy, festynu parafialnego i KAŻDEJ innej zbiórki pieniędzy w naszym kościele). W przyszłym roku radzę (przed i po kolędzie) wybrać się na mszę i sprawdzić o czym informuje swoich parafian ksiądz, a nie wypisywać komunały o kolędzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 stycznia 2016r. o 9:22
gover napisał(a):
emem napisał(a): Anonimie, po pierwsze nie wypowiada sie w tym temacie, tylko opisuje zwyczaj.

Oczywiscie zwyczaje nalezy opisywac w stylu Marczewskiego.



czy ktoś cię zmusza do obecności tutaj?
w każdej chwili możesz ''wyemigrować ''do konkurencyjnego portalu :D
podejrzewam że i tak tam jesteś :D

zresztą nie jako jedyny :D

może napisz co zapamiętałeś z ''mowy '' pogrzebowej tego ''wesołego '' pedofilka... :D

taka piękna i ....''wymowna'' była że ci dech zaparło? :D

tak,tak .....wiem - po której stronie itd :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
4 stycznia 2016r. o 9:28
falco napisał(a): tak,tak .....wiem - po której stronie itd :D

Jesli wiesz to, napisz po ktorej stronie koksiaka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 9:35
emem napisał(a):
Tak wiec mozecie sobie pisac anonimowo, ze nie jest to prawda, czy ze autor tekstu mial zle intencje. Tymczasem fakty sa faktami.



Piszecie o Bolesławcu, więc opinie z innych miast się w tym wypadku nie liczą, i nie mogą być faktami, które udowadniają wasze naciągane artykuły. Jeżeli powołuje się dzieeennikarz Marczewski na jakiś wymyślony "sondaż uliczny" to wypada opublikować wyniki, a nie nieudolnie coś insynuować w swoim artykułku.




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
4 stycznia 2016r. o 9:36
Kazimierz,
ja ZANOTOWAŁEM w swoich księgach, co następuje :
"zgodnie z wcześniejszą tradycją",
"ożna znaleźć",
"Parafianie, wiedzą, że",
"Prowadzą także swoje notatki",
"kopertę w pieniędzmi",
"ilość przyjmujących księdza" ;)

Chcesz, przyjmujesz.
Nie chcesz, nie przyjmujesz.
Chcesz, dajesz.
Nie chcesz, nie dajesz.

Proste i oczywiste.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 9:37
falco napisał(a):

czy ktoś cię zmusza do obecności tutaj?


Ciebie też nikt do tego nie zmusza. A tak bardzo tutaj cierpisz i powtarzasz przy każdej okazji, że ty tu przyjaciół nie masz. :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 stycznia 2016r. o 9:40
coś cię łączy z tym pedofilkiem że masz takie trudności z wyrażeniem swojej opinii?
więz ''duchowa''? :D
wiesz że ta łajza została pochowana na ''poświęconej ''ziemi ...
''tej ziemi'' :D
ta ziemia aż roi się od klechów których fotki ''ozdobione'' są takim ciemnym prostokącikiem
;)

a oni tacy ''niewinni'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 9:41
Zdjęcie: Ksiądz po kolędzie. A ja myślałem, że to przygotowany stół :D Aż tak się teraz maskują? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.