Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ksiądz chodzi po kolędzie, co sądzimy o tej wizycie
~Koral niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 17:16
Jaka tam kontrola?

Zawsze przyjmuję księdza i daję 50 zł, ale w tym roku dostanie 100zł. bo co to dzisiaj za 5 dyszek można kupić.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 17:18
~Wkurzony napisał(a): Wy nie zapraszacie do żadnej dyskusji, tylko prowokujecie komentarze, żeby dowalić Kościołowi i księżom. Ale potem swoje dzieciaczki do Komunii, bierzmowania jak najbardziej, jak do instytucji usługowej.



tak masz rację p....... instytucja to ten bolec.info , zamiast informować toco ludziom miesza w głowie i przez to się kłócą i wyzywają na forum
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xcv niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 17:37
To ze dzieci wysyłają do komuni to inna sprawa.Ja tam w ksiedza nie wierze,w Boga ofszem,jak najbardziej. A wizyta po kolędzie ma na celu tylko jedno,koperty!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 17:57
Ja 2lata temu jeszcze przyjmowałam księdza ale kiedy poprosiłam go o zaświadczenie ze mogę zostać chrzestna to niestety ale usłyszałam od księdza że jestem mieodpowiedzialna matka chociaż mam 2 swoich że tacy ludzie jak ja czyli po rozwodzie i zaś w związku małżeńskim nie zasługują na to żeby zostać chrzestna. Dlatego ja nie przyjmuje swojego księdza do domu. Ale nie mam nic kompletnie do tych ludzi którzy cieszą się wizytą swojego proboszcza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~normalny niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 18:02
Równie dobrze można wpuścić do domu umundurowanego funkcjonariusza KGB
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14192
#TOisjenka nieaktywny
3 stycznia 2016r. o 18:06
Prowokacyjka co?-każdy ma swoje zdanie na ten temat i niech zostawi je sobie.Jest kościół katolicki i inne mniejsze ale też chrześcijańskie wyznania i w tym wszystkim najważniejsze jest to że nikt kosą nikogo nie nawraca .Wystarczy że obywatele obrzucają się błotem przez poglądy polityczne już religie zostawcie w spokoju.Niech każdy sobie wierzy w co wierzy dopóki nie robi tym nikomu krzywdy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 18:11
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~czytelnik niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 18:20
Wizyta i rewizyta - ktoś przychodzi do księdza to ksiądz powinien też czasem odwiedzić parafianina,a do dawania pieniędzy nikt nie zmusza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza