Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ksiądz chodzi po kolędzie, co sądzimy o tej wizycie
~Henrykos niezalogowany
6 stycznia 2016r. o 13:07
~Franek napisał(a):
Henrykos napisał(a): Tyle na ten temat !!![img=1452062261_apjuoex.jpg]


nie bądz głupcem !!! Masz problem , przyjdz na plebanie , na pewno ksiadz cie wysłucha jaki masz problem , chyba taki aby jątrzyć !!!

Dla mnie ksiądz to TYLKO CZŁOWIEK, który się panoszy i zasłania kościołem itd.
Bez sensu te całe przywileje, powinni zarabiać jak normalny szary człowieczek i co najważniejsze PŁACIĆ PODATKI, zobaczyliby dlaczego ludziom ciężko zapłacić za chrzest lub komunię. Spotkałem się kiedyś z tekstem typu "co łaska według cennika", masakra jakaś. Poszedłem do innej parafii i okazało się, że "mój" ksiądz nie wyda pozwolenia na sakrament gdzie indziej. PARANOJA!!!!!!! Skończyłem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 stycznia 2016r. o 13:17
zaraz ktoś ''merytorycznie'' ;)( czyt . jednym albo w dwóch słowach )
napisze ''komentarz''

Alicjo - OK :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2016r. o 13:26
Jeszcze nigdy nie widziałam tyle memow na jakikolwiek temat jak na ten. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 stycznia 2016r. o 13:36
oj jest tego od cholery ...
prym wiedzie Pawłowicz ksywa ''sałatka'' ,Kaczyński -kryptonim operacyjny ''śpioszek'' Anton ''brzoza'' Macjarewicz i kilku innych ...Komorowski ,Tusk i Petru ...
w galerii jest i T.''terma''Rydzyk

jest też kilku takich co to zamiast okularów,oczy im przesłania czarny pasek... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Teoo niezalogowany
6 stycznia 2016r. o 13:42
~ napisał(a): Jeszcze nigdy nie widziałam tyle memow na jakikolwiek temat jak na ten. Pozdrawiam

No to widocznie mało w zyciu widzialas :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11412
#wojtek11 nieaktywny
6 stycznia 2016r. o 13:45
[img=1452084343_yh8ytn9.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~-A niezalogowany
6 stycznia 2016r. o 14:29
Nie wszyscy księża chodzą dla koperty. Po zmianie miejsca zamieszkania, na Staszica, trakcie pierwszej kolędy odwiedził nas ksiądz Wiesław. Na koniec gdy dawałam kopertę on stwierdził że w mieszkaniu jest jeszcze wiele do zrobienia i powiedział że mi te pieniądze na pewno bardziej się przydadzą. I wszystko witam temacie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AB niezalogowany
6 stycznia 2016r. o 14:44
~-A napisał(a): Nie wszyscy księża chodzą dla koperty. Po zmianie miejsca zamieszkania, na Staszica, trakcie pierwszej kolędy odwiedził nas ksiądz Wiesław. Na koniec gdy dawałam kopertę on stwierdził że w mieszkaniu jest jeszcze wiele do zrobienia i powiedział że mi te pieniądze na pewno bardziej się przydadzą. I wszystko witam temacie


Ksiądz Wiesław, to był ewenement! Mówił konkretnie i na temat. Miał swoje zdanie i te wieczne "przytyki" przełożonego były delikatnie mówić "niesmaczne". Ksiądz Jakub też ma to "coś" i z wielką przyjemnością o wszystkim można porozmawiać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza