Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ksiądz chodzi po kolędzie, co sądzimy o tej wizycie
2900
#falco nieaktywny
6 stycznia 2016r. o 17:20
:D
powalająca ''meeeee-rytoryka''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14448
#sadwaters nieaktywny
6 stycznia 2016r. o 17:24
~Ojciec Mateusz napisał(a):
misiekELF napisał(a): ... Dziecka nie chrzciłam...
Szkoda, bo co jest winne dziecko, że matka ... ech :/ Ochrzcij dziecko, jak samo dorośnie i nie będzie chciało wierzyć to nie będzie wierzyć !! Sama zapewne przyjęłaś chrzest, a teraz mózg ci wyprali i jest jak jest. Myślałem, że ludzie po studiach, jednych, drugich, trzecich to ludzie mądrzy, inteligentni, a tu czytając twój tekst zmieniłem trochę zdanie.


A i owszem. Stąd taki wysyp ateistów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2016r. o 17:25

A więc jeszcze jedno ,,resortowe dziecko""! Przeprosiłes ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 stycznia 2016r. o 17:29
i to ich boli że coraz więcej ludzi myślących ... :D
ciekawe kto pierwszy się pojawi?...''goferek''?

kto wie bo on taki ''nahalny'' jest ....:0czy jego ''przydupas'' 108 o ile pamiętam bo takimi pierdołami nie zwykłem sobie zawracać głowy... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14448
#sadwaters nieaktywny
6 stycznia 2016r. o 17:37
Ludzie zanim zaczniecie kłócić się o słuszność wiary "w coś" poczytajcie trochę.
98% ludzi określających się mianem "katolików" nie miało w ręku Pisma Świętego, nie zna podstawowych dogmatów wiary.
Albo przyjmujesz wszystko w całości, albo wcale. Nie robi się nic "na pół gwizdka".
A muszę też zaznaczyć, że przeczytawszy powyższe tytuły uznałam, że mi do religii daleko. Czy jestem z tego powodu nieszczęśliwa?
Absolutnie nie.
Dobra czekam na hejty, kto pierwszy?
Gover, masi, skorn. Dawajcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 stycznia 2016r. o 17:42
hahaha...
kiedyś tu padło pytanie ''kto napisał Biblię''

a odpowiedz?....''bóg'' :D
ot cała wiedza ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14448
#sadwaters nieaktywny
6 stycznia 2016r. o 17:51
falco napisał(a): hahaha...
kiedyś tu padło pytanie ''kto napisał Biblię''

a odpowiedz?....''bóg'' :D
ot cała wiedza ...


Mnie już nic na tym świecie nie zdziwi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 stycznia 2016r. o 17:57
mnie mogło by jedno zdziwić ...ale że zrobiłem się cholernie ostrożny -nie napiszę co
;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza