Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

2161
#fobiak nieaktywny
23 lutego 2016r. o 16:48
skorn napisał(a): Bardziej dzieli pan Polaków niż Jarosław Kaczyński.


polakow podzielic potrafia tylko banderowcy
oj skroniu skroniu, polakow sie nie dzieli, kazdy ma swoj rozum
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lutego 2016r. o 16:48
skorn teraz PanM jest w doborowym towarzystwie,tylko że On niema wpływu na to co się w rządzie wyrabia. :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
23 lutego 2016r. o 20:36
Niestety nie napawa optymizmem.
Pracując w firmie gdzie sumiennie wprowadzono zarządzanie jakością i środowiskiem, sama byłam świadkiem rażących naruszeń, ręce opadają kiedy brak świadomości staje priorytetem. Nie zgadzam się z twierdzeniem że ''wina leży po stronie rządzących'' bo każdy z nas decyduje za siebie w jakim otoczeniu chce żyć, smutkiem napawa mnie myśl, jakie milczenie zapadło, gdy wkleiłam film. Tu nie chodzi o brak świadomości tylko o obojętność.
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 lutego 2016r. o 21:01
Kaczucha , nie histeryzuj :) Ten film to ja oglądałem jakieś cztery lata temu. Walczymy o to , aby Ludzie wiedzieli gdzie żyją. Nie spodziewaj się fajerwerków , bo przytłaczająca większość czubek nosa ma za azymut , w pogoni za szmalem. No tacy są , co poradzisz ? Tutaj i Teraz , głupi Alterowicz , Przema po sądach chce ciągać , albo na odwrót. Gdyby obaj mieli choć odrobinę honoru , nie obciążali by Budżetu kosztami postępowania , tylko ... " chwycili młoty w twardą dłoń i jeli w mury tłuc z łoskotem ... " , czyli ( nie używając poezji ) napierdzielali by się czymkolwiek po zakutych pałach . Ale nie mają i potrzebne sądy ...
:|

A Ty mi tu o ekologii ględzisz , wstydź się Babo :D

A wracając do rzeczy , Przemo :) Czy wyrobiłeś sobie już zdanie , korzystając z doświadczenia dyskutantów , czyim dziełem jest człowiek ? Bo jak patrzę na niektórych , to o dziełach nie może być mowy :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
23 lutego 2016r. o 21:11
Pannazdzieckiem napisał(a): Kaczucha , nie histeryzuj :) Ten film to ja oglądałem jakieś cztery lata temu. Walczymy o to , aby Ludzie wiedzieli gdzie żyją. Nie spodziewaj się fajerwerków , bo przytłaczająca większość czubek nosa ma za azymut , w pogoni za szmalem. No tacy są , co poradzisz ? Tutaj i Teraz , głupi Alterowicz , Przema po sądach chce ciągać , albo na odwrót. Gdyby obaj mieli choć odrobinę honoru , nie obciążali by Budżetu kosztami postępowania , tylko ... " chwycili młoty w twardą dłoń i jeli w mury tłuc z łoskotem ... " , czyli ( nie używając poezji ) napierdzielali by się czymkolwiek po zakutych pałach . Ale nie mają i potrzebne sądy ...
:|

A Ty mi tu o ekologii ględzisz , wstydź się Babo :D

A wracając do rzeczy , Przemo :) Czy wyrobiłeś sobie już zdanie , korzystając z doświadczenia dyskutantów , czyim dziełem jest człowiek ? Bo jak patrzę na niektórych , to o dziełach nie może być mowy :D



Film powstał w 2009 roku i został wyemitowany tylko w 45 krajach, wolę takie ględzenie ;) niż ciąganie po sądach !! A Ty Paniusia jesteś najlepszym dowodem OOOOOOOOOObojętności.
Jak już się napatoczyłeś, to masz :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 lutego 2016r. o 21:41
Kaczuszko , na tym portalu sześć lat temu pisałem o chemitralach , NWO , GMO i s...y.syństwie fiducjarnego pieniądza , więc proszę Cię , nie mów mi o obojętności :) Korporacjonizm będący przyczyną zachwiania równowagi w ekologii , czyli chęć zysku u akcjonariuszy ... za wszelką cenę ... to w zasadzie to samo , co lichwa. Lichwiarze bazują na naiwności gojów , " biznesmeni " na naiwności podbijanych terytoriów. Żeby dobrze Ci to uzmysłowić , śpieszę donieść , że Bader , jako taki ( akcjonariat , zarząd ) tyle ma wspólnego z Polską , co ja z Episkopatem. Nie mówiąc już o innych , dawniej polskich firmach , jak Gerrersheimer na Chrobrego. Chrobry się w grobie przewraca ... wiercipięta :D

Ale wracając do sprawy , pytanko miałbym do bardziej światłych niż ja. Cz może mi ktoś wytłumaczyć , dlaczego Stwórca uznał , że elektron może być falą , albo materią , w zależności od tego , czy ktoś na cwaniaka ślepi ? Od lat się nad tym dylematem zastanawiam , a odpowiedzi ni ma :|

Maciej , mam wrażenie , że fizyka kwantowa , to jeszcze nie wszystko :)

Dobrej nocy Wam życzę :)


Dopisane 23.02.2016r. o godz. 21:41:

:D

Zielony napis paszoł won , na rzecz Zastosowanej kurysywą autokorekty ... :D

Maniek , Ty się skoncentruj na szukajce , bo jak kiedy jeszcze będę chciał co napisać , to me intencje mogą Cię oszołomić :D

Dobranoc :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~falco niezalogowany
23 lutego 2016r. o 22:03
dzisiaj popisalismy sobie z ludzmi z forum " racjonalisty"
dwum z nich podałem namiary na "bolec" i temat "czlowiek- dzieło ...itd"
nieźle to później skomentowali...

dlatego jednych mogę zachęcić do odwiedzin tego forum a drugim stanowczo odradzam...:)
komu odradzam?
oni to wiedzą najlepiej:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 lutego 2016r. o 22:18
Ciekawym tych komentarzy. Zachciej jaką linkę zamieścić Papugo. Racjonaliści posługują się ułomnym rozumem , a prawda jest w sercu Każdego i Każdej z nas ... cokolwiek miało by to znaczyć ...

Dobranoc Papugo , ufam , że rzeczeni Racjonaliści pozbędą się iluzji humanizmu jako najkrótszej drogi do fałszywych bóstw.

Czółko , czas przydusić Morfeusza , jutro zaś betoniara :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza