Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

~ niezalogowany
24 lutego 2016r. o 0:24
Pannazdzieckiem napisał(a): Ciekawym tych komentarzy. Zachciej jaką linkę zamieścić Papugo. Racjonaliści posługują się ułomnym rozumem , a prawda jest w sercu Każdego i Każdej z nas ... cokolwiek miało by to znaczyć ...

Dobranoc Papugo , ufam , że rzeczeni Racjonaliści pozbędą się iluzji humanizmu jako najkrótszej drogi do fałszywych bóstw.

Czółko , czas przydusić Morfeusza , jutro zaś betoniara :D

z twojego pieprzenia nie da się nawet rozpykać czy ty pochodzisz od mapy czy cie stwórca rzeźbił.
Pogieło cie ? Kim jesteś plastusiu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
24 lutego 2016r. o 4:00
Pannazdzieckiem napisał(a): Kaczucha , nie histeryzuj :) Ten film to ja oglądałem jakieś cztery lata temu. Walczymy o to , aby Ludzie wiedzieli gdzie żyją. Nie spodziewaj się fajerwerków , bo przytłaczająca większość czubek nosa ma za azymut , w pogoni za szmalem. No tacy są , co poradzisz ? Tutaj i Teraz , głupi Alterowicz , Przema po sądach chce ciągać , albo na odwrót. Gdyby obaj mieli choć odrobinę honoru , nie obciążali by Budżetu kosztami postępowania , tylko ... " chwycili młoty w twardą dłoń i jeli w mury tłuc z łoskotem ... " , czyli ( nie używając poezji ) napierdzielali by się czymkolwiek po zakutych pałach . Ale nie mają i potrzebne sądy ...
:|

A Ty mi tu o ekologii ględzisz , wstydź się Babo :D

A wracając do rzeczy , Przemo :) Czy wyrobiłeś sobie już zdanie , korzystając z doświadczenia dyskutantów , czyim dziełem jest człowiek ? Bo jak patrzę na niektórych , to o dziełach nie może być mowy :D


Cisza była przez 2 godziny, to już coś :) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pytania bez odpowiedzi !!! niezalogowany
24 lutego 2016r. o 9:34
Armia facetów w śmiesznych sukienkach i obwieszona złotem, zwanych też kapłanami, uczyniła z ludzkich lęków przed pośmiertną nicością sposób na urządzenie sobie wygodnego życia. Kto tego nie rozumie jest po prostu "dobrym" .....:))) wyznawcą wiary. Użyją każdej zwady, aby kontrolować stan podporządkowania swoich dojnych owieczek.
Zachwianie proporcji między państwem wyznaniowym a świeckim, między demokracją a dyktaturą, między komunizmem a kapitalizmem prowadzi do zaprzeczenia człowieczeństwa. Każda z tych idei musi oddać dla swojego przeciwieństwa tyle ile sama chciałaby dostać.
Rozum jest największym wrogiem wszelkich religii!!! ... Wierni, strzeżcie się rozumu!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aa niezalogowany
24 lutego 2016r. o 10:14
DP napisał(a): Jakże małe są Wasze dylematy
bez urazy
jeśli starczy Wam cierpliwości by dotrwać do końca filmu, czego szczerze Wam życzę, może zmienią się kryteria muślenia




pozdrawiam


:) to nie ma nic wspólnego z Bogiem :)


"To ludzie ludziom zgotowali ten los."
Zofia Nałkowska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
24 lutego 2016r. o 15:06
~aa napisał(a):
DP napisał(a): Jakże małe są Wasze dylematy
bez urazy
jeśli starczy Wam cierpliwości by dotrwać do końca filmu, czego szczerze Wam życzę, może zmienią się kryteria muślenia




pozdrawiam


:) to nie ma nic wspólnego z Bogiem :)


"To ludzie ludziom zgotowali ten los."
Zofia Nałkowska


Pytanie jest inne
Bo jeśli Dobry Bóg podarował nam tak cudowny dom, jakim jest Ziemia, to dlaczego jesteśmy Jej największymi agresorami ?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lutego 2016r. o 18:07
To nie agresja to pazerność.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
24 lutego 2016r. o 18:44
DP napisał(a): To właśnie jest moim celem :)

Rozumiem, że Twoim celem jest edukacja społeczeństwa, dotycząca negatywnych zmian środowiska w wyniku działalności człowieka :)

DP napisał(a): ... to dlaczego jesteśmy Jej największymi agresorami ?.

~ napisał(a): To nie agresja to pazerność.


Też tak myślę. Podstawą takiego działania jest chęć zysku, przy czym "piramida zysków" ma baaardzo duże "widełki" :(

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
24 lutego 2016r. o 20:05
Jedno nie wyklucza drugiego. Żądza i agresja.
mi osobiście chodziło o reakcję wierzących i niewiernych.
Ale obie strony nie są skłonne do refleksji. ogarnięci wielką potrzebą kłótni, zaślepieni nienawiścią do siebie na wzajem, żądni krwi i skalpu. To żenujące i smutne. Nie jestem nawiedzonym ekologiem, ale ''świadomość'' moja nakazuje mi, nie powielać błędów.
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.