Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

11445
PanM
26 lutego 2016r. o 14:59
skorn napisał(a):
DP napisał(a):
Homoseksualizm to nie problem i nie choroba.


Pociąg seksualny do osoby tej samej płci to choroba. Niech mi ktos na gruncie medycznym udowodni, że jest inaczej. Na gruncie medycznym czyli bez argumentów typu "bo oni się kochają".


I w taki oto sposób z dylematu Bóg czy ewolucja doszliśmy do ;

Homoseksualizm , choroba czy ... co ?
Tu podaję link w temacie .Zbyt dużo tłumaczenia .Jednak jedno wiadomo .Homoseksualizm nie jest chorobą .
Panie Skorn , domyślam się że Pan jest uprzedzony do takich ludzi i to powoduje niesprawiedliwy osąd .
Znam osobiście dwie takie osoby i wiem jak im z tym było i jest trudno.Nasze społeczeństwo jest podzielone .Niestety spora jego część aktywnie udziela się w poniżaniu środowisk gejowskich.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualizm#Homoseksualizm_w_klasyfikacjach_medycznych[img=1456495166_b95m06w.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
26 lutego 2016r. o 16:34
~falco napisał(a): może więc ty odpowiedz czy " kochanie się" ( z kobietą oczywiście:) )nie w celu spłodzenia potomka a z czystej przyjemności to "grzech"

Pytaj tych, dla których pojęcie grzechu coś znaczy. Dla mnie jako ateisty nie znaczy nic.


Dopisane 26.02.2016r. o godz. 16:34:

PanM napisał(a): Homoseksualizm , choroba czy ... co ?
Tu podaję link w temacie .Zbyt dużo tłumaczenia .Jednak jedno wiadomo .Homoseksualizm nie jest chorobą

Nic z tego nie wynika. Psychiatra, jesli będzie miał taką ochotę, udowodni nawet to, że pedofilia nie jest zboczeniem. Czekam na pana uzasadnienie, a nie linki do wikipedii.


PanM napisał(a): domyślam się że Pan jest uprzedzony do takich ludzi

Źle się pan domyśla.

Jestem uprzedzony do ustalania faktów medycznych poprzez głosowanie.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
26 lutego 2016r. o 17:09
skorn napisał(a):
Jestem uprzedzony do ustalania faktów medycznych poprzez głosowanie.


Panie Skorn , podoba mi się Pana punkt widzenia .Szanuję osobiste otwarte poglądy.
Szkoda że wcześniej Pan tego nie napisał.
Co prawda ja uważam inaczej / to nir choroba / ale ;
Jakkolwiek nie jest , moim zdaniem my / ludzie bez tej przypadłości / powinniśmy wykazać maksimum tolerancji.
Natomiast strona homoseksualna powinna dochować maksimum staranności aby się nie obnosić z tym na zewnątrz.
Każda inność z reguły jest źle odbierana przez otoczenie a czasem prowokuje do agresji.Wynika to głównie z różnic światopoglądowych.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~falco niezalogowany
26 lutego 2016r. o 18:45
no to i teraz PanM nie bardzo się popisał bo jeśli nazywa się " tolerancyjnym" to co najmniej dziwnie brzmi to określenie " przypadłość"

zarazem niech mi może PanM odpowie czy budzi w nim jakieś " uczucia" całująca się para dwojga ludzi odmiennych płci...
przecież napisał że wszystko jest ok jeśli się z tym nie " obnoszą" :)

więc ponownie pytam - gdzie " tolerancja" ?
jedni mogą ,drudzy nie?

dziwne postrzeganie " tolerancji"

nie piszcie mi tu zaraz że kogoś bronie bo nie mam takiego zamiaru ale potepiać " w czambuł" też nie zamierzam :)

przecież to ponoć " wolny kraj"
ponoć...:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
26 lutego 2016r. o 19:04
~falco napisał(a): no to i teraz PanM nie bardzo się popisał bo jeśli nazywa się " tolerancyjnym" to co najmniej dziwnie brzmi to określenie " przypadłość"

zarazem niech mi może PanM odpowie czy budzi w nim jakieś " uczucia" całująca się para dwojga ludzi odmiennych płci...
przecież napisał że wszystko jest ok jeśli się z tym nie " obnoszą" :)

więc ponownie pytam - gdzie " tolerancja" ?
jedni mogą ,drudzy nie?

dziwne postrzeganie " tolerancji"

nie piszcie mi tu zaraz że kogoś bronie bo nie mam takiego zamiaru ale potepiać " w czambuł" też nie zamierzam :)

przecież to ponoć " wolny kraj"
ponoć...:)


Teraz to ja się z Tobą zgadzam :)
Bo nie ma czegoś takiego, jak ''pół prawdy''
To samo dotyczy tolerancji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
26 lutego 2016r. o 19:27
~falco napisał(a): no to i teraz PanM nie bardzo się popisał bo jeśli nazywa się " tolerancyjnym" to co najmniej dziwnie brzmi to określenie " przypadłość"

zarazem niech mi może PanM odpowie czy budzi w nim jakieś " uczucia" całująca się para dwojga ludzi odmiennych płci...
przecież napisał że wszystko jest ok jeśli się z tym nie " obnoszą" :)

więc ponownie pytam - gdzie " tolerancja" ?
jedni mogą ,drudzy nie?

dziwne postrzeganie " tolerancji"

nie piszcie mi tu zaraz że kogoś bronie bo nie mam takiego zamiaru ale potepiać " w czambuł" też nie zamierzam :)

przecież to ponoć " wolny kraj"
ponoć...:)


Żadna publiczna demonstracja seksualności , bez względu czy hetero czy homo nie jest obyczajowo dobrze widziana.
U mnie żadne z tych zachowań nie budzi protestu ani emocji.
Wyznaję prostą zasadę.Jeśli czegoś nie chcę widzieć to nie patrzę.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lutego 2016r. o 19:39
http://st2.depositphotos.com/3474805/7901/v/950/depositphotos_79018378-Three-wise-monkeys.jpg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lutego 2016r. o 20:17
PanM napisał(a): Homoseksualizm nie jest chorobą .
Panie Skorn , domyślam się że Pan jest uprzedzony do takich ludzi i to powoduje niesprawiedliwy osąd .


Czy to jest dla ciebie Moszczyński naturalne? Wtykanie penisa w odbyt nie jest chorobą? :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Porady prawne