Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

3004
#masi nieaktywny
25 lutego 2016r. o 22:07
GosiaG napisał(a):
Jakieś źródełko ? :|

:P[img=1456434433_honhnp7.jpg]

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
25 lutego 2016r. o 22:10
Fajne , to w Dąbrowie ?

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
25 lutego 2016r. o 22:10
GosiaG napisał(a):
DP napisał(a): [...]… Jeśli bowiem przebaczycie ludziom ich przewinienia, i wam przebaczy Ojciec wasz niebieski. Lecz jeśli nie przebaczycie ludziom, Ojciec wasz nie przebaczy wam także waszych przewinień” (Mt 5,44-45. 6,14-15).


Jezus wchodząc do świątyni ...... rozgniewał się widząc jaki robi się tam Biznes.


Ta złość mu na dobre nie wyszła(w tym wypadku szósty z Siedmiu Grzechów Głownych-ale Biblia wyraźnie podaje ,że Jezus nagminnie łamał je wszystkie :P ) , bo tata nawet nie mrugnął jak synka na pal nabijano.'Trza' było przekupkom wybaczyć , może by się historia inaczej potoczyła :]

DP napisał(a): Niech ksiądz mówi o miłości, wdzięczności i przebaczeniu, bo do tego powołał go BÓG.


Jakieś źródełko ? :|


Nie mam zamiaru nikogo ośmieszać za jego przekonania, za to biorę udział w dyskusji, mając nadzieję że otrzymam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania :)
POzdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 lutego 2016r. o 22:15
Kto pyta , wbrew pozorom nie błądzi , Kaczuszko :) Ale odpowiedź znajdziesz we własnym sercu , swego Promienia.

Dobrej nocy Wam życzę Bracia Lachy i Wam piękne Słowianki :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
25 lutego 2016r. o 22:17
DP napisał(a):
Nie mam zamiaru nikogo ośmieszać za jego przekonania, za to biorę udział w dyskusji, mając nadzieję że otrzymam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania :)
POzdrawiam


To znaczy kogo nie chcesz ośmieszyć i za jakie przekonania ?Mnie?!

Mnie też nurtuje takie pytanie; skąd wiesz że Bóg powołuję księży do głoszenia czegokolwiek, więc po Twojej wypowiedzi wnioskuję , że TY TO WIESZ .
Luudzie to już odpowiedzieć jak człowiek nie potraficie jeden z drugim?

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 lutego 2016r. o 22:46
GosiaG napisał(a): ...
Luudzie to już odpowiedzieć jak człowiek nie potraficie jeden z drugim?


Jaszczureczko na przełomie zimy i wiosny polowanie na kaczki zabronionym jest przez Jahwe :D Żeby się dinozaury odrodziły :) . Stwórca w tej kwestii zostawia dowolność , ponieważ i tak wszystko ( czytaj , każda forma energii , nie mówiąc o atomowych pustakach ) do Stwórcy należy :)

Widać nie potrafią :|

Osobiście uważam , że stopień zaprogramowania umysłów ... poezją , rozrywką , filozofią , muzyką , pragnieniem przyjemności i zwyczajnym konformizmem , ma dzisiaj już takie rozmiary , że być może nawet wszechmocny bóg / kosmita nie ogarnia kuwety jaką stworzył.

Jedyna nadzieja w Stwórcy . Czternaście miliardów lat temu , a może wczoraj , Stwórca , czyli Informacja , jak budować z atomów życie postanowił stworzyć materię. Materia była potrzebna , żeby jaźń Stwórcy mogła się dzielić na poszczególne fragmenty. Wszyscy jesteśmy fragmentem boskiej jaźni , razem z Tobą Jaszczureczko i Twym Plemieniem :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
25 lutego 2016r. o 22:51
DP napisał(a):
Homoseksualizm to nie problem i nie choroba.


Pociąg seksualny do osoby tej samej płci to choroba. Niech mi ktos na gruncie medycznym udowodni, że jest inaczej. Na gruncie medycznym czyli bez argumentów typu "bo oni się kochają".

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~falco niezalogowany
26 lutego 2016r. o 6:56
haha...
po co ci to " udowadniać" skoro już to stwierdzileś w swoim pierwszym zdaniu...

może więc ty odpowiedz czy " kochanie się" ( z kobietą oczywiście:) )nie w celu spłodzenia potomka a z czystej przyjemności to "grzech"

wyjasnij to z punktu ludzkiego a nie "doktrynalnego"

nie lepiej zostawić te sprawy samym zainteresowanym?
bo przecież nikomu nic tu nie " udowodnisz"

:)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza