Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

~falco niezalogowany
25 lutego 2016r. o 20:05
i ponownie się zgadzamy :)
ale jednocześnie mam problem bo pary homoseksualne w niczym mi nie przeszkadzają ale adopcja przez nich dzieci budzi mój sprzeciw...
ale tylko dlatego że dzieciaki mogą i będą ponosić konsekwencje decyzji innych osób...
to może być swoiste" piętno" którego mogą się nigdy nie pozbyć...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
25 lutego 2016r. o 20:16
~ napisał(a): o ile wiem to natura z tym sobie poradzi. ;) piszesz jakby problem był od dzisiaj.


To tylko wrażenie........


Dopisane 25.02.2016r. o godz. 20:16:

~falco napisał(a): i ponownie się zgadzamy :)
ale jednocześnie mam problem bo pary homoseksualne w niczym mi nie przeszkadzają ale adopcja przez nich dzieci budzi mój sprzeciw...
ale tylko dlatego że dzieciaki mogą i będą ponosić konsekwencje decyzji innych osób...
to może być swoiste" piętno" którego mogą się nigdy nie pozbyć...


Ależ tak jest..
skoro Rodzina to; tato, mama i dziecko- rządzi tym natura, to mieszanie dzieciom w głowach i twierdzenie że może być inaczej... to zwyczajna nie prawda. !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
25 lutego 2016r. o 20:23
Problem adopcji reguluje prawo.

Jest jednak inny aspekt tej sprawy.
Kobiety lesbijki ukrywają ten fakt .Wychodzą za mąż tylko w celu zajścia w ciążę .
Po rozwodzie żyją wraz z dzieckiem w homoseksualnym związku partnerskim.
Tu prawo nic nie może.
Nie mam wiedzy jak często takie manewry są udziałem mężczyzn.

Pomińmy jednak sprawy adopcji.
Zapytanie dotyczyło TOLERANCJI .
Nawet tu na forum czytałem jak niektórzy poza tym że w bardzo niewybredny sposób wyrażają się o osobach homoseksualnych to nazywają ten stan chorobą.
Proponują wręcz leczenie.Problem w niezrozumieniu problemu przez część społeczeństwa. / w Bolesławcu przodują FcBc /

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~śmiechu warte... niezalogowany
25 lutego 2016r. o 20:38
PanM napisał(a): Problem adopcji reguluje prawo.

Jest jednak inny aspekt tej sprawy.
Kobiety lesbijki ukrywają ten fakt .Wychodzą za mąż tylko w celu zajścia w ciążę .
Po rozwodzie żyją wraz z dzieckiem w homoseksualnym związku partnerskim.
Tu prawo nic nie może.
Nie mam wiedzy jak często takie manewry są udziałem mężczyzn.

Pomińmy jednak sprawy adopcji.
Zapytanie dotyczyło TOLERANCJI .
Nawet tu na forum czytałem jak niektórzy poza tym że w bardzo niewybredny sposób wyrażają się o osobach homoseksualnych to nazywają ten stan chorobą.
Proponują wręcz leczenie.Problem w niezrozumieniu problemu przez część społeczeństwa. / w Bolesławcu przodują FcBc /




Za nim wskarzesz jakas osobę z forum, zastanow się nad swoim postępowaniem i sugestia dotyczącą ministra Obrony Narodowej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
25 lutego 2016r. o 20:46
PanM napisał(a): Problem adopcji reguluje prawo.

Jest jednak inny aspekt tej sprawy.
Kobiety lesbijki ukrywają ten fakt .Wychodzą za mąż tylko w celu zajścia w ciążę .
Po rozwodzie żyją wraz z dzieckiem w homoseksualnym związku partnerskim.
Tu prawo nic nie może.
Nie mam wiedzy jak często takie manewry są udziałem mężczyzn.

Pomińmy jednak sprawy adopcji.
Zapytanie dotyczyło TOLERANCJI .
Nawet tu na forum czytałem jak niektórzy poza tym że w bardzo niewybredny sposób wyrażają się o osobach homoseksualnych to nazywają ten stan chorobą.
Proponują wręcz leczenie.Problem w niezrozumieniu problemu przez część społeczeństwa. / w Bolesławcu przodują FcBc /


Homoseksualizm to nie problem i nie choroba.
Jesli zaś mowa o nietolerancji, to w każdym ona siedzi, w zależności od tematu, który ''boli'' daną osobę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lutego 2016r. o 21:43
DP napisał(a):
Homoseksualizm to nie problem i nie choroba.
...

I diabli biorą dobór naturalny :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
25 lutego 2016r. o 21:48
~ napisał(a):
DP napisał(a):
Homoseksualizm to nie problem i nie choroba.
...

I diabli biorą dobór naturalny :D


diabła nie ma, zaś dobór naturalny jest
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
25 lutego 2016r. o 22:03
DP napisał(a): [...]… Jeśli bowiem przebaczycie ludziom ich przewinienia, i wam przebaczy Ojciec wasz niebieski. Lecz jeśli nie przebaczycie ludziom, Ojciec wasz nie przebaczy wam także waszych przewinień” (Mt 5,44-45. 6,14-15).


Jezus wchodząc do świątyni ...... rozgniewał się widząc jaki robi się tam Biznes.


Ta złość mu na dobre nie wyszła(w tym wypadku szósty z Siedmiu Grzechów Głownych-ale Biblia wyraźnie podaje ,że Jezus nagminnie łamał je wszystkie :P ) , bo tata nawet nie mrugnął jak synka na pal nabijano.'Trza' było przekupkom wybaczyć , może by się historia inaczej potoczyła :]

DP napisał(a): Niech ksiądz mówi o miłości, wdzięczności i przebaczeniu, bo do tego powołał go BÓG.


Jakieś źródełko ? :|

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza