Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

~ niezalogowany
27 lutego 2016r. o 20:54
PanM napisał(a):
Skoro Panu umknęło to ja się tym nie interesuje .Nie obchodzi mnie kto z kim i jak to robi.Nie chcę też wiedzieć co Pan ze swoim robi.


Moszczyński to ty twierdzisz, że homoseksualizm nie jest chorobą? To znaczy akceptujesz obrzydliwość aktu wtykania penisa w odbyt?
I to oczywiście jest zdrowy i piękny akt okazania miłości? Pogubiłeś się człowieczku w tej swojej ewolucji :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
27 lutego 2016r. o 21:07
DP napisał(a):
~ napisał(a):
DP napisał(a): Logika i nic po za tym ;)


Logika? Brakuje ci logiki.

Nie potrafisz usprawiedliwić obrzydliwego aktu spełnienia seksualnego, który homoseksualizm czyni chorobliwym wstrętnym i wbrew naturze.



to tylko Twoje myślenie, ale ja Ciebie z tego powodu nie obrażam


I co atak przypuszczasz na na innego? brak Ci argumentów ? czy kultury osobistej, bo to Ona nakazuje zwracać się do rozmówcy z szacunkiem, nawet jeśli ma odmienne zdanie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lutego 2016r. o 21:16
~ napisał(a):
PanM napisał(a):
Skoro Panu umknęło to ja się tym nie interesuje .Nie obchodzi mnie kto z kim i jak to robi.Nie chcę też wiedzieć co Pan ze swoim robi.


Moszczyński to ty twierdzisz, że homoseksualizm nie jest chorobą? To znaczy akceptujesz obrzydliwość aktu wtykania penisa w odbyt?
I to oczywiście jest zdrowy i piękny akt okazania miłości? Pogubiłeś się człowieczku w tej swojej ewolucji :]


:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lutego 2016r. o 21:22
DP napisał(a): I co atak przypuszczasz na na innego? brak Ci argumentów ? czy kultury osobistej, bo to Ona nakazuje zwracać się do rozmówcy z szacunkiem, nawet jeśli ma odmienne zdanie :)


Przecież nie masz nic nowego do powiedzenia w temacie homo? I tego jacy oni są wrażliwi, kulturalni, i jak romantyczne jest wtykanie penisa w odbyt. Reszta twojej opinii mnie nie interesuje :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
27 lutego 2016r. o 21:27
~ napisał(a):
DP napisał(a): I co atak przypuszczasz na na innego? brak Ci argumentów ? czy kultury osobistej, bo to Ona nakazuje zwracać się do rozmówcy z szacunkiem, nawet jeśli ma odmienne zdanie :)


Przecież nie masz nic nowego do powiedzenia w temacie homo? I tego jacy oni są wrażliwi, kulturalni, i jak romantyczne jest wtykanie penisa w odbyt. Reszta twojej opinii mnie nie interesuje :)


nie musi :)
odpowiadam tylko na Twoje posty ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lutego 2016r. o 21:37
To nie odpowiadaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 lutego 2016r. o 21:37
mnie też coś " nie umknelo"
chyba trzy posty i w każdym z nich powtórzono identycznie kilka słów...
czuje jakby ktoś się czymś " upajał" :)
lubieżność?;)

no ale może się myle ....heh heh

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
27 lutego 2016r. o 21:52
falco napisał(a): mnie też coś " nie umknelo"
chyba trzy posty i w każdym z nich powtórzono identycznie kilka słów...
czuje jakby ktoś się czymś " upajał" :)
lubieżność?;)

no ale może się myle ....heh heh


hłehłehłe
nie mulisz się :)
to rodzaj obsesji ;)


Dopisane 27.02.2016r. o godz. 21:41:

DP napisał(a):
falco napisał(a): mnie też coś " nie umknelo"
chyba trzy posty i w każdym z nich powtórzono identycznie kilka słów...
czuje jakby ktoś się czymś " upajał" :)
lubieżność?;)

no ale może się myle ....heh heh


hłehłehłe
nie mulisz się :)
to rodzaj obsesji ;)


nie mulisz i nie mylisz hłe


Dopisane 27.02.2016r. o godz. 21:43:

~ napisał(a): To nie odpowiadaj.


bo co?
mama ochotę, to odpowiadam? zabronisz mi?


Dopisane 27.02.2016r. o godz. 21:52:

I to było by na tyle :)
Brak godnego przeciwnika, a i..... szmi się eliminują.
Szkoda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza