Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

2900
#falco nieaktywny
29 lutego 2016r. o 18:41
"musło" mi się ponownie ...:)
:)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
29 lutego 2016r. o 19:00
~ napisał(a):
PanM napisał(a): Szkoda że wzorem Facebook ludzie nie mogą tu pisać tylko jako osoby jawne.

Posty sygnowane nazwiskiem mają swoją wartość a poza tym inną jakość.
..........



No to podpisuj swoje posty nazwiskiem a nie jakimś "PanM" !!


Wystarczy kliknąć na nick PanM i ukaże się moje pełne nazwisko oraz numer telefonu.Niestety aby tam zajrzeć trzeba być zalogowanym.
Trudne ale wykonalne.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
29 lutego 2016r. o 19:01
Pannazdzieckiem napisał(a): Jaką więc miarą mierzysz wartość człowieka ? Bo osobiście mam zaszczyt znać kilku kloszardów , którzy podzielą się bułką bez masła i wątpliwą przyjemność kilku nowobogackich , którzy z rodzeństwem biją się o spadek , a własną matkę gotowi utopić w łyżce wody. Kiedyś napisałem , że Bóg jest wszędzie tam gdzie wyciągasz rękę do drugiego człowieka i nie zmieniłem zdania. Nota bene , nie takie " magistry " jak Ty , próbowały ze mnie alkoholika zrobić. Nie wyszło im :D

Miłego :)


Nie napisałem, że jesteś alkoholikiem, napisałem, że chciałeś kasę na alkohol po 5 minutach znajomości..., zasadnicza różnica. :)

Miłego Wieczoru :)


<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
29 lutego 2016r. o 19:06
Patrzalski napisał(a):
masi napisał(a): PS A jak szukasz nowych znajomosci to polecam magnum i kc bo jestescie siebie warci :)


Czy ja dobrze zrozumiałem ? Chciałeś obrazić Magnum ?
Poznałem Magnum i nie rozumiem co masz jej do zarzucenia ?
Wszyscy różnimy się poglądami ale to nie jest powód żeby kogoś obrażać .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
29 lutego 2016r. o 19:25
Patrzalski napisał(a):
Patrzalski napisał(a):
masi napisał(a): PS A jak szukasz nowych znajomosci to polecam magnum i kc bo jestescie siebie warci :)


Czy ja dobrze zrozumiałem ? Chciałeś obrazić Magnum ?
Poznałem Magnum i nie rozumiem co masz jej do zarzucenia ?
Wszyscy różnimy się poglądami ale to nie jest powód żeby kogoś obrażać .



Patrzalski, nie mam pojęcia po co drążysz :) Nie interesuje mnie kogo poznałeś i dlaczego nie rozumiesz... Co do poglądów zgadzam się z Tobą...:)
Miłego Wieczoru :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
29 lutego 2016r. o 19:35
Drążę bo tak już mam :) Ciebie nie poznałem jeszcze a wydawałeś mi się ok. Chciałem się tylko dowiedzieć dla czego napisałeś taką "aluzję" dotyczącą mojej przyjaciółki ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
29 lutego 2016r. o 19:51
Patrzalski napisał(a): Drążę bo tak już mam :) Ciebie nie poznałem jeszcze a wydawałeś mi się ok. Chciałem się tylko dowiedzieć dlaczego napisałeś taką "aluzję" dotyczącą mojej przyjaciółki ?

Jakbym napisał to wtedy nie byłbym ok...
Więc dlatego prosiłem abyś nie drążył :)


<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
29 lutego 2016r. o 20:11
ok nie będę drążył
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.