Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 listopada 2020r. o 7:47
~~Iliowobłękitny Słonecznik napisał(a):
qwax_ napisał(a): Chodzi ci o to by ośmieszyć opryski chemiczne tylko dlatego, że nie mieści się to w twojej głowie?? ;)


A to skurczybyki, nie dość, że pryskają i szczepią żeby depopulować to jeszcze zniewalają maseczkami ludzi chodzących po płaskiej ziemi!!:D



:D

Ale nie będzie nam do śmiechu , kiedy felczer z dwoma żandarmami wparuje do chaty i na siłę szczepić będzie domowników na kronaświrusa 2.0 . A taka opcja istnieje. W zasadzie ta banda głupków z Wiejskiej wszystko może wymyślić.
Wtedy pozostaje już tylko Stwórca , jako ostatni bastion normalnego życia. Co wtedy zrobią ateiści , tego nie wiem.

Miłego i czekam na naukowe dowody , że Stwórcy nie ma :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
2 listopada 2020r. o 7:53
Pannazdzieckiem napisał(a): A taka opcja istnieje. W zasadzie ta banda głupków z Wiejskiej wszystko może wymyślić.
Taka opcja już istnieje, wymyślili :|
Mogą cię wsadzić w kaftan i robić z twoim ciałem co im się podoba. Szczepić, lekować i co tam jeszcze wymyślą. Przepchnęli to pod osłoną piątki dla zwierząt. Ciekawe co pchnęli pod aborcją :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowa Gipsówka niezalogowany
2 listopada 2020r. o 10:19
~~Różowy Len napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): A taka opcja istnieje. W zasadzie ta banda głupków z Wiejskiej wszystko może wymyślić.
Taka opcja już istnieje, wymyślili :|
Mogą cię wsadzić w kaftan i robić z twoim ciałem co im się podoba. Szczepić, lekować i co tam jeszcze wymyślą. Przepchnęli to pod osłoną piątki dla zwierząt. Ciekawe co pchnęli pod aborcją :|


Ciemniaki wierzący w gusełka wierzą w teorie spiskowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowy Groszek niezalogowany
2 listopada 2020r. o 19:30
Taki temat mógł powstać tylko na takim forum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 listopada 2020r. o 20:24
~~Żółtopomarańczowa Gipsówka napisał(a):
~~Różowy Len napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): A taka opcja istnieje. W zasadzie ta banda głupków z Wiejskiej wszystko może wymyślić.
Taka opcja już istnieje, wymyślili :|
Mogą cię wsadzić w kaftan i robić z twoim ciałem co im się podoba. Szczepić, lekować i co tam jeszcze wymyślą. Przepchnęli to pod osłoną piątki dla zwierząt. Ciekawe co pchnęli pod aborcją :|


Ciemniaki wierzący w gusełka wierzą w teorie spiskowe.


Te , Gipsówka , skoroś taki oświecony " zafca " to wymień choćby dwie teorie spiskowe . I uzasadnij dlaczego to są teorie spiskowe . Ba , choćby jedną !! I uzasadnij .

To jest dobre pytanie Len " co pchnęli pod aborcją ? ? Byłem po stronie Pisu swego czasu , bo miałem nadzieję , że zniosą ustawę 1066 i " Yanke go hom " . A tu dupa . Miałem nadzieję , że rozliczą 190 afer Popaprańców , a tu dupa . Miałem nadzieję , że " dobra zmiana " wreszcie dbać będzie o Społeczeństwo , a tu dupa . A już ostatni kre...tynizm związany z polską tradycją , Dniem Wszystkich Świętych i burdel w kraju w wyniku aborcyjnej prowokacji , to już jest jak najbardziej ZŁA zmiana.

Nie wiem co ciemniaki na Wiejskiej pchnęli Len . I nawet boję się domyślać , ale mam przeczucie , że nie jest to nic dobrego dla Kowalskiego .

Miłego wieczoru :)

ps. Gipsówka , liczę na to , że skoro wyzywasz nas od ciemniaków , to wymienisz jedną chociaż teorię spiskową , i poślesz tęże teorię do diabła , przedstawiając prawdę. Inaczej śmiem twierdzić , że jesteś jeszcze jednym głupkowatym " kwiatuszkiem " , jakich pełno w bukiecie Bolec.info .

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskrawoniebieska Lawenda niezalogowany
2 listopada 2020r. o 21:18
Śpieszcie się wyśmiewać teorie spiskowe bo tak szybko stają się prawdą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoróżowy Żeniszek niezalogowany
2 listopada 2020r. o 22:26
SIMP3 - Descarga Musica MP3 Gratis - Bajar Mp3.

Descargar Musica Gratis 2020 - La Faille streaming .
download adult, adult online
NB21

Chika Sakamoto

Descargar Musica MP3 Gratis en movil o PC - MГЎs allГЎ del Muro . Index - Masterkingmuscle Chaturbate 31-10-2020 Male Nude .
Novedades Reggaeton y Trap Latino
Cultura digitale

Gudang Lagu Terbaru - Suspense . Site de TГ©lГ©chargement Gratuit - Velicity Von has a nice ass .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowa Gipsówka niezalogowany
2 listopada 2020r. o 23:11
~Jaskrawoniebieska Lawenda napisał(a): Śpieszcie się wyśmiewać teorie spiskowe bo tak szybko stają się prawdą

Spiskowcy to pisowcy. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima