Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

2900
#falco nieaktywny
28 stycznia 2016r. o 22:36
ależ Panie Nowak czy jak ci tam ...bo mam wrażenie że z Ciebie taki "Nowak" jak że mnie Gagarin... :D
przecież w świetle prawa ją jestem katolikiem... :|
chcesz mnie katolika pozywać do sądu?
bo pisales że masz na mnie "papiery" :D

jakie?...że nie wierze w "łazarzy"?... i innych " jonaszow" ? :D
że bawie się z innymi w "helołyn"? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14578
#RobertNowak nieaktywny
28 stycznia 2016r. o 22:38
~ napisał(a):

Panie Robercie Nowak to może się nadać? :)


Gdyby ktokolwiek jeszcze zauważył przykłady łamania prawa, obrażania uczuć religijnych. Serdecznie proszę o wiadomość prywatną.

pozdrawiam

"Wiedzcie przede wszystkim to, że w dniach ostatecznych przyjdą szydercy z drwinami, którzy będą postępować według swych własnych pożądliwości..." /Piotr.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 stycznia 2016r. o 22:40
szukasz kapusi ? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
28 stycznia 2016r. o 22:46
Panie Robercie Nowak -- to co Pan tu prezentuje ma swoją nazwę i nie pomoże żadne przykrywanie tego wiarą .
Proszę sobie poczytać i ochłonąć.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Schizofrenia

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 stycznia 2016r. o 22:51
no i kolejny "papier" na PanaM...
jak tak dalej pojdzie w takim tempie to grozi nam dożywocie :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 stycznia 2016r. o 23:09
falco napisał(a): szukasz kapusi ? :D


Nie Papugo. Głupolowi wydaje się , że może nas zastraszyć ... sądami. Nie takich prokuratorów już tutaj przerabialiśmy.

Nawiasem ; Twoja argumentacja Bawarko :* mi również przypadła do gustu , a już określenie ... Stwórca ... to miód na me starcze uszy :) Cieszy mnie to , że są Ludzie , odmiennej ... bądź , co bądź płci , myślący podobnie.

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
28 stycznia 2016r. o 23:14
Pora już słuszna zatem MOŻNA SIĘ ODPRĘŻYĆ , UŚMIECHNĄĆ ABY SEN BYŁ MILSZY .

/ poniższy link nie dla Pana Roberta Nowaka -- proszę tego nie oglądać /


" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14578
#RobertNowak nieaktywny
28 stycznia 2016r. o 23:21
Pannazdzieckiem napisał(a):
Głupolowi wydaje się , że może nas zastraszyć ... sądami. Nie takich prokuratorów już tutaj przerabialiśmy.


Sprawa jest ewidentnie prosta. Nikt nie ma prawa obrażać uczuć religijnych osób wierzących.

Nikt też nie wyprze się słów, których tutaj użył. Biorąc za podstawę art.196 kk prokurator podejmuje swoje działania z urzędu.

Czy ktoś jeszcze ma coś do dodania?

Teraz życzę wszystkim gadatliwym Panom dobrej nocy.

"Wiedzcie przede wszystkim to, że w dniach ostatecznych przyjdą szydercy z drwinami, którzy będą postępować według swych własnych pożądliwości..." /Piotr.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza