Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

13054
#kajtek68 nieaktywny
29 stycznia 2016r. o 10:11
PanM napisał(a): ... relacji ...

Czytam, Przemysławie Moszczyński, że nadal szukasz zaczepki na forum serwisu Bolesławiec dla Ciebie :)

Przecież Ty już masz PROROKA, który doprowadził teorię ewolucji do granic absurdu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
29 stycznia 2016r. o 11:35
Ewolucja -- proces zmian rozciągniętych w czasie .Polega na przystosowaniu się organizmów żywych do środowiska w którym żyją w celu zachowania gatunku.

Wraz z rozwojem nauki z oczywistych powodów modernizowane są poglądy dotyczące powstania życia W SZCZEGÓLNOŚCI POCZĄTKÓW GATUNKU LUDZKIEGO.

Ta zmiana to też przejaw ewolucji.Przejaw dostosowania nie wytrzymujących z argumentami dogmatów wiary do poziomu wiedzy i nauki w obecnych czasach.

Już nawet tu któryś a dyskutantów argumentował że stwórca od początku kieruje światem poprzez ewolucję.
Jeszcze kilkanaście lat temu nikomu taka wersja by nie przeszła przez gardło.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
29 stycznia 2016r. o 12:00
PanM napisał(a): Ewolucja ...

Ciocia jest wręcz zachwycona Twoją umiejętnością korzystania z dobrodziejstw internetu, Przemysławie Moszczyński :)
Zastanawia się tylko, czy pisała coś o "NAD" i "POD" odnośnie ewolucji człowieka ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2663
#blues nieaktywny
29 stycznia 2016r. o 13:18
gover napisał(a):
blues napisał(a): Zdaje ci się tylko,moja wiedza jest taka jak sobie życzył Mistrz "bądżcie jak dzieci" ,pokorna, a do dzieci komunijnych mnie nie porównuj bo to głupota z twojej strony ,dzieci pierwszokomunijne wiedzą ,że mają dostać kasę i fanty za zmuszenie sie do spowiedzi i przyjęcie kawałka opłatka na język

Wlasnie. Pokora to nie wiedza. Twoja wiedza jest na poziomie nizszym niz dzieci Pierwszokomunijnych. Twoje dzieci sa na poziomie kasy i fantow, oraz oplatka?
Nie ,twoje,rozmowa z tobą to dyskusja na poziomie klepiska stodoły,szkoda każdego słowa więc odskocz ode mnie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4254
#parenti nieaktywny
29 stycznia 2016r. o 13:51
blues napisał(a): Nie ,twoje,rozmowa z tobą to dyskusja na poziomie klepiska stodoły,szkoda każdego słowa więc odskocz ode mnie .

Niestety, ta wypowiedz pokazuje, ze niektorzy wierzacy z pojeciem milosci blizniego maja niewiele do przekazania. Buta i pewnosc siebie jest znakiem pokory. Chrzescijanin nigdy nie powinien obrazac czlowieka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
29 stycznia 2016r. o 14:05
Panie Robert Nowak , a jak u Pana bywało w młodości ? W okresie szkolnej edukacji.Gdy nauczyciel na biologii zadawał Panu pytanie na temat ewolucji odpowiadał Pan to co uczy nauka ? Czy może stwierdzał Pan kategorycznie nauczycielowi że nauka to kłamstwo?
Myślę że w takim przypadku wyrzekał się Pan wiary w celu uzyskania osobistej korzyści aby otrzymać świadectwo ukończenia szkoły. Bliższa ciału koszula ?I co Pan na to ?
Przypominam Panu że nie używa Pan w polemice żadnych merytorycznych argumentów a posługuje się jedynie groźbami skrywanymi pod paragrafem o uczuciach wiary.
Ateiści też ludzie , też mają uczucia i do nich prawo.Ma Pan pecha że ewolucja rozwoju człowieka zaszła tak daleko .


Dopisane 29.01.2016r. o godz. 14:05:

Mam osobiste wrażenie że ta ustawa to ostatnia pozostałość po inkwizycji.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2663
#blues nieaktywny
29 stycznia 2016r. o 14:17
parenti napisał(a):
blues napisał(a): Nie ,twoje,rozmowa z tobą to dyskusja na poziomie klepiska stodoły,szkoda każdego słowa więc odskocz ode mnie .

Niestety, ta wypowiedz pokazuje, ze niektorzy wierzacy z pojeciem milosci blizniego maja niewiele do przekazania. Buta i pewnosc siebie jest znakiem pokory. Chrzescijanin nigdy nie powinien obrazac czlowieka.
No co ty powiesz? A twoim zdaniem wypowiedż atakującego ,czepiającego sie jak ślepy płotu i poniżającego mnie jest w porządku? No tak, jesteś z takich samych jak on, "zły uczynek to jak ktoś Kalemu zabrać krowy a dobry jak Kali komuś zabrać krowy" prawda? tak tylko potraficie.Żenada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~świadek niezalogowany
29 stycznia 2016r. o 14:24
PanM napisał(a): Panie Robert Nowak , a jak u Pana bywało w młodości ? W okresie szkolnej edukacji.Gdy nauczyciel na biologii zadawał Panu pytanie na temat ewolucji odpowiadał Pan to co uczy nauka ? Czy może stwierdzał Pan kategorycznie nauczycielowi że nauka to kłamstwo?
Myślę że w takim przypadku wyrzekał się Pan wiary w celu uzyskania osobistej korzyści aby otrzymać świadectwo ukończenia szkoły. Bliższa ciału koszula ?I co Pan na to ?
Przypominam Panu że nie używa Pan w polemice żadnych merytorycznych argumentów a posługuje się jedynie groźbami skrywanymi pod paragrafem o uczuciach wiary.
Ateiści też ludzie , też mają uczucia i do nich prawo.Ma Pan pecha że ewolucja rozwoju człowieka zaszła tak daleko .Dopisane 29.01.2016r. o godz. 14:05:Mam osobiste wrażenie że ta ustawa to ostatnia pozostałość po inkwizycji.


No to się dorobiłeś paniem.Jak tylko Pan Robert wróci z mszy da ci popalić .Wiadomo kto ma w Polsce większość i mniejszość nie ma nic do gadania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza