Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zbiórka na rzecz śp. Agnieszki Sobolewskiej rozliczona
~ niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 9:40
Tych pieniędzy już nie ma, mają je dzieci pani Agnieszki. Nie ma co dalej bić piany. Przygotować się na pomaganie w tym roku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aga niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 12:57
~ napisał(a):
~Aga napisał(a): Uwazam ze to nie rozsadna decyzja. Jest wiele potrzebujacych osob. Te dzieci sa zdrowe. Stracily mame ok ale dlaczego dawac im takie sumy pieniedzy. Od razu maja na start. To zbyt proste... Ktos straci rodzicow i co ma za to pieniadze nie. A dzieci maja dwie rece i nogi. Powinny same zarabiac a nie od razu miec forse... Nawet nie beda pamietac matki bo beda mialy kase i beda dziekowac za taki start a nie plakac za mama... Zenada.



Dałaś kasę? Tak, to idź i powiedz żeby ci oddali, bo zamierzasz dać komuś innemu na ratowanie życia. Nie, to się zamknij i nie decyduj za tych co dali,oni zadecydowali dać dzieciom.

Bardzo sensowna i mądra odpowiedż.Bardzo dobrze w tej sprawie postąpiono.Kto chciał dał dzieciom Pani Agnieszki,inni przekazali te pieniążki wg. uznania.Ludzie którzy przekazali pieniądze mogli o nich decydować,więc Pani nic do tego.Oprócz Pani postu nic żenującego tu nie widzę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 13:38
Zamknij sie i pomoz chorym a nie zdrowym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 13:45
Tak znam ta rodzine i stopien rozpieszczenia dzieci juz mnie przeraza a teraz za nic maja kase....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 13:49
Zenujace sa osoby popierajace dawanie kasy rozpieszczonym i powtarzam zdrowym! Dziecia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
10 stycznia 2016r. o 14:54
~Aga napisał(a): Zenujace sa osoby popierajace dawanie kasy rozpieszczonym i powtarzam zdrowym! Dziecia.


CZyżby zazdrość przemawiała przez ciebie? że twoje dzieci nie dostały? Sama jesteś żenująca że czepiasz się moich pieniędzy na co mam przeznaczyć? Drobne chamstwo w tobie siedzi. Dzieci rozpieszczone? Każde dziecko ma prawo do bycia pieszczonym...i twoje i moje i te chore i te zdrowe też. Moja kasa=moja decyzja i wara ci od tego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 18:09
ojciec napisał(a):
~Aga napisał(a): Zenujace sa osoby popierajace dawanie kasy rozpieszczonym i powtarzam zdrowym! Dziecia.


CZyżby zazdrość przemawiała przez ciebie? że twoje dzieci nie dostały? Sama jesteś żenująca że czepiasz się moich pieniędzy na co mam przeznaczyć? Drobne chamstwo w tobie siedzi. Dzieci rozpieszczone? Każde dziecko ma prawo do bycia pieszczonym...i twoje i moje i te chore i te zdrowe też. Moja kasa=moja decyzja i wara ci od tego.
Twoja kasa czy dzieci??? Na co masz przeznaczyc? Na ratowanie zycia innej osoby. Kiedys nie udalo sie uratowac niejakiej pani Sylwi i maz nie wzial tych pieniedzy a przeznaczyl na kogos potrzebujacego i tak byc powinno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 18:52
~Ja napisał(a):
ojciec napisał(a):
~Aga napisał(a): Zenujace sa osoby popierajace dawanie kasy rozpieszczonym i powtarzam zdrowym! Dziecia.


CZyżby zazdrość przemawiała przez ciebie? że twoje dzieci nie dostały? Sama jesteś żenująca że czepiasz się moich pieniędzy na co mam przeznaczyć? Drobne chamstwo w tobie siedzi. Dzieci rozpieszczone? Każde dziecko ma prawo do bycia pieszczonym...i twoje i moje i te chore i te zdrowe też. Moja kasa=moja decyzja i wara ci od tego.
Twoja kasa czy dzieci??? Na co masz przeznaczyc? Na ratowanie zycia innej osoby. Kiedys nie udalo sie uratowac niejakiej pani Sylwi i maz nie wzial tych pieniedzy a przeznaczyl na kogos potrzebujacego i tak byc powinno.

Ocho już się zaczyna "moja kasa". Cieszy się Pan z pieniędzy? Ja myślałam że pozostał żal. To jest STRASZNE! I zgadzam się z poprzednikiem. Oddaj kase potrzebującym!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.