Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA HENRYKI 2024! Zapraszamy!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zbiórka na rzecz śp. Agnieszki Sobolewskiej rozliczona
~Aga niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 18:56
~ napisał(a):
~Aga napisał(a): Uwazam ze to nie rozsadna decyzja. Jest wiele potrzebujacych osob. Te dzieci sa zdrowe. Stracily mame ok ale dlaczego dawac im takie sumy pieniedzy. Od razu maja na start. To zbyt proste... Ktos straci rodzicow i co ma za to pieniadze nie. A dzieci maja dwie rece i nogi. Powinny same zarabiac a nie od razu miec forse... Nawet nie beda pamietac matki bo beda mialy kase i beda dziekowac za taki start a nie plakac za mama... Zenada.



Dałaś kasę? Tak, to idź i powiedz żeby ci oddali, bo zamierzasz dać komuś innemu na ratowanie życia. Nie, to się zamknij i nie decyduj za tych co dali,oni zadecydowali dać dzieciom.

Zamknij sie i pomoz chorym a nie zdrowym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 18:57
~rocky napisał(a):
~Aga napisał(a): Uwazam ze to nie rozsadna decyzja. Jest wiele potrzebujacych osob. Te dzieci sa zdrowe. Stracily mame ok ale dlaczego dawac im takie sumy pieniedzy. Od razu maja na start. To zbyt proste... Ktos straci rodzicow i co ma za to pieniadze nie. A dzieci maja dwie rece i nogi. Powinny same zarabiac a nie od razu miec forse... Nawet nie beda pamietac matki bo beda mialy kase i beda dziekowac za taki start a nie plakac za mama... Zenada.


Nie zdziwiłbym się gdybyś się okazała bliską "życzliwą" sąsiadką co codziennie kłanie się tej rodzinie... tak to już jest
A Ziemia Bolesławiecka jak będzie potrzeba i będzie śmiertelnie chory człowiek zapewne znów nie odmówi pomocy.
Chyba jasne było że każdy mógł odebrać pieniądze.
Z reguły tak jest, że ktoś komu forsa przesłania oczy, mało robi dla innych albo nawet nic. Więc spasuj bo po prostu nie wypada.

Tak znam ta rodzine i stopien rozpieszczenia dzieci juz mnie przeraza a teraz za nic maja kase....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 18:58
~aga napisał(a):
~ napisał(a):
~Aga napisał(a): Uwazam ze to nie rozsadna decyzja. Jest wiele potrzebujacych osob. Te dzieci sa zdrowe. Stracily mame ok ale dlaczego dawac im takie sumy pieniedzy. Od razu maja na start. To zbyt proste... Ktos straci rodzicow i co ma za to pieniadze nie. A dzieci maja dwie rece i nogi. Powinny same zarabiac a nie od razu miec forse... Nawet nie beda pamietac matki bo beda mialy kase i beda dziekowac za taki start a nie plakac za mama... Zenada.



Dałaś kasę? Tak, to idź i powiedz żeby ci oddali, bo zamierzasz dać komuś innemu na ratowanie życia. Nie, to się zamknij i nie decyduj za tych co dali,oni zadecydowali dać dzieciom.

Bardzo sensowna i mądra odpowiedż.Bardzo dobrze w tej sprawie postąpiono.Kto chciał dał dzieciom Pani Agnieszki,inni przekazali te pieniążki wg. uznania.Ludzie którzy przekazali pieniądze mogli o nich decydować,więc Pani nic do tego.Oprócz Pani postu nic żenującego tu nie widzę

Zenujace sa osoby popierajace dawanie kasy rozpieszczonym i powtarzam zdrowym! Dziecia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Baśka niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 19:04
Aga, a ja uważam, że nie należy poświęcać uwagi ludziom, do których nie dociera, że każdy ze swoimi pieniędzmi robi co uważa. Ziemia Bol. dawała możliwość zwroty pieniędzy. Poza tym skąd ty tyle wiesz o tej rodzinie? Niech zgadnę, pewnie ładnie się jej kłaniasz i uśmiechasz fałszywie na co dzień. Nigdy nie będziesz szczęśliwa patrząc na życie w ten sposób. Zastanów się nad swoim losem, a negatywną energię przeznacz na pomaganie innym. Jak będzie trzeba pomóc innej bardzo chorej osobie, też pomogę, a Ty faktycznie lepiej już nie rób wstydu i nie kompromituj wiary w dobro ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 19:09
Widać Aga że nie rozumiesz mego wpisu. napisałem że "Moja kasa- moja decyzja" i nie ty mnie będziesz rozliczać. Myślisz że nie znałem Agnieszki? Znałem i dlatego wtedy podjąłem taką decyzję, a nie inną. Jak chcesz pomóc innym, to nie ma żadnych granic, wpłać na konto potrzebujących i tyle. Twój osąd mnie nie rusza, ale odwal się już od nie twojej wpłaty... ok?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 19:14
~Baśka napisał(a): Aga, a ja uważam, że nie należy poświęcać uwagi ludziom, do których nie dociera, że każdy ze swoimi pieniędzmi robi co uważa. Ziemia Bol. dawała możliwość zwroty pieniędzy. Poza tym skąd ty tyle wiesz o tej rodzinie? Niech zgadnę, pewnie ładnie się jej kłaniasz i uśmiechasz fałszywie na co dzień. Nigdy nie będziesz szczęśliwa patrząc na życie w ten sposób. Zastanów się nad swoim losem, a negatywną energię przeznacz na pomaganie innym. Jak będzie trzeba pomóc innej bardzo chorej osobie, też pomogę, a Ty faktycznie lepiej już nie rób wstydu i nie kompromituj wiary w dobro ludzi.

No właśnie im się nie kłaniam bo uważam że są nie dobrymi ludźmi. Dzieci są rozpieszczone jak zauważyłam. Boli mnie i wiem że wiele innych osób też że Pan Adam wziął sobie te pieniążki zamiast pomóc komuś kto naprawdę ma złą sytuację lub jest chory. Ten Pan ma te pieniądze i się cieszy a nie myśli że mógłby pomóc komuś w potrzebie. Ja mam świetne życie nie narzekam. Wychowywałam się bez rodziców. Teraz ciężko pracuję by żyć normalnie. I bardzo mi żal ludzi którzy są skrzywdzeni przez los i nie mają nic a ludziom "normalnym" daje się pieniądze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 19:15
~ napisał(a): Widać Aga że nie rozumiesz mego wpisu. napisałem że "Moja kasa- moja decyzja" i nie ty mnie będziesz rozliczać. Myślisz że nie znałem Agnieszki? Znałem i dlatego wtedy podjąłem taką decyzję, a nie inną. Jak chcesz pomóc innym, to nie ma żadnych granic, wpłać na konto potrzebujących i tyle. Twój osąd mnie nie rusza, ale odwal się już od nie twojej wpłaty... ok?

I po co od razu ta agresja. Uważam że to nie mądre i mam takie prawo :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2016r. o 19:41
~Aga napisał(a):
~ napisał(a): Widać Aga że nie rozumiesz mego wpisu. napisałem że "Moja kasa- moja decyzja" i nie ty mnie będziesz rozliczać. Myślisz że nie znałem Agnieszki? Znałem i dlatego wtedy podjąłem taką decyzję, a nie inną. Jak chcesz pomóc innym, to nie ma żadnych granic, wpłać na konto potrzebujących i tyle. Twój osąd mnie nie rusza, ale odwal się już od nie twojej wpłaty... ok?

I po co od razu ta agresja. Uważam że to nie mądre i mam takie prawo :)

Aga palnij się w łeb a może chcesz zeby cię ojciec tych dzieci przeleciał bo mu się narzucasz a on cię odrzuca :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.