Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Studniówka pod specjalnym nadzorem
~Wesoły maturzysta niezalogowany
18 lutego 2016r. o 22:29
Nie rozumiem o co jest afera. Ochrona dobrze wykonywała swoje zadania, przez co nie dochodziło do żadnych burd i wejść osób niezaproszonych jak to bywało na innych studniówkach. Jak dla mnie szukanie tematu na siłę. II LO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tw. Bolek niezalogowany
18 lutego 2016r. o 22:34
@Wesoły Maturzysta
Ci ochroniarze to totalna patologia!!! Podszedłem na chwilę żeby moi koledzy wyszli na 5 minut pogadać. A ochrona od razu do mnie jak do jakiegoś terrorysty, szukanie problemów na siłę. Dodatkowo te ich munudry pożal się Boże ;( Wyglądali jak jakcyś separatyści z Doniecka.... Słyszę same złe opinie na ich temat, jakaś parapolicyjna kupa :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lutego 2016r. o 22:36
Za moich czasów ochrony nie było na takich imprezach. Co to za burdy były rok temu? Ostro w tych liceach:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wesoły maturzysta niezalogowany
18 lutego 2016r. o 22:41
~Tw. Bolek napisał(a): @Wesoły Maturzysta
Ci ochroniarze to totalna patologia!!! Podszedłem na chwilę żeby moi koledzy wyszli na 5 minut pogadać. A ochrona od razu do mnie jak do jakiegoś terrorysty, szukanie problemów na siłę. Dodatkowo te ich munudry pożal się Boże ;( Wyglądali jak jakcyś separatyści z Doniecka.... Słyszę same złe opinie na ich temat, jakaś parapolicyjna kupa :P


O nie brzydkie mundury, płaku płaku :/ .Jak tak mogli bez garnituru. Pilnowali tylko terenu, który mieli pilnować. Pozdro!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kicia99PL niezalogowany
18 lutego 2016r. o 22:43
:DDDDDD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tak się domyślam, że niezalogowany
18 lutego 2016r. o 22:43
wszystko byłoby super gdyby ochroniarze byli po cywilnemu i bardziej dyskretni, nie rzucający się w oczy i nie wyróżniający się spośród tłumu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~...... niezalogowany
18 lutego 2016r. o 22:49
Nie rozumiem za bardzo co ma na celu ten artykuł ?! Studniówka była 3 tygodnie temu a echo jakby co najmniej nie wiadomo co się stało ?!
Osobiście czułam się na 100 bardzo bezpiecznie ,ochronie nie mogę nic zarzucić. ..
Trzeba powiedzieć że w artykule są podane fałszywe informacje ...czy uczniowie którzy się wypowiadali na pewno byli na tej studniówce ? Studniówka od początku miała trwać do 4 ,więc skąd informacja ze do 5 ? A działania ochrony nie dotyczyły rodziców ,troszkę to wszystko na wyrost. ..jeżeli uczniom się nie podobało ,to niestety nic na to nie poradzimy ..
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sławny maturzysta niezalogowany
18 lutego 2016r. o 22:50
~Wesoły maturzysta napisał(a): Nie rozumiem o co jest afera. Ochrona dobrze wykonywała swoje zadania, przez co nie dochodziło do żadnych burd i wejść osób niezaproszonych jak to bywało na innych studniówkach. Jak dla mnie szukanie tematu na siłę. II LO

w pełni sie z Tb zgadzam , było w porzadku, z kulturą :) mimo że wyglądali jak cyrkowcy, ale raczej mnie to smieszyło niż przerażało, ;) Uważam,że Ci co miali cos za uszami sie wypowiadali w tym artykule, reszty sie nie czepiali :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie