Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Studniówka pod specjalnym nadzorem
~ niezalogowany
19 lutego 2016r. o 8:06
~ napisał(a):
~Tw. Bolek napisał(a): Podszedłem na chwilę żeby moi koledzy wyszli na 5 minut pogadać. A ochrona od razu do mnie jak do jakiegoś terrorysty, szukanie problemów na siłę.

Mało masz czasu na pogawędki? Musiałeś pogadać akurat wtedy, gdy Twoi znajomi się bawili?


Na swojej imprezie chcę czuć się swobodnie. Do cholery to jest studniówka, nigdy nie słyszałem żeby na jakiej imprezie tego typu, z rodzicami i nauczycielami na sali, doszło do jakiejkolwiek zadymy. To nie jest dyskoteka przecież.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
19 lutego 2016r. o 8:10
Czy potrzebna jest uzbrojona ochrona studniówek?

Ile kosztowała ta ochrona,kto ją zlecił, za ile?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2016r. o 8:43
~Bolecnauta napisał(a): Czy potrzebna jest uzbrojona ochrona studniówek?

Ile kosztowała ta ochrona,kto ją zlecił, za ile?


Ty płaciłeś ?? :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2016r. o 8:58
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~Tw. Bolek napisał(a): Podszedłem na chwilę żeby moi koledzy wyszli na 5 minut pogadać. A ochrona od razu do mnie jak do jakiegoś terrorysty, szukanie problemów na siłę.

Mało masz czasu na pogawędki? Musiałeś pogadać akurat wtedy, gdy Twoi znajomi się bawili?


Na swojej imprezie chcę czuć się swobodnie. Do cholery to jest studniówka, nigdy nie słyszałem żeby na jakiej imprezie tego typu, z rodzicami i nauczycielami na sali, doszło do jakiejkolwiek zadymy. To nie jest dyskoteka przecież.


Swobodnie to możesz czuć się w domu, w gaciach, a to była studniówka i miało być bezpiecznie.
Kto płacił za ochronę, no oczywiście my - rodzice, jak za całość imprezy.
Ja jestem zadowolona i moje dziecko też. Narzekają ci, którzy mają coś na sumieniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2016r. o 9:16
Studniówki organizują rodzice maturzystów, to oni płacą za wszystko i zamawiają (także ochronę). moja studniówka była 10 lat temu i też była ochrona
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ochrona niezalogowany
19 lutego 2016r. o 9:16
Dziękujemy redakcji za darmową reklamę firmy ochroniarskiej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Uczeń IILO niezalogowany
19 lutego 2016r. o 9:43
Artykuł jest cholernie nierzetelny i to zwyczajne szukanie afery na siłę. Niech ktoś mi wyjaśni po co jest ochrona na imprezach? Chyba logiczne - dla zapewnienia bezpieczeństwa uczestników imprezy. Na wielu imprezach na których byłem czy studniówki, czy półmetki ochrona która spełniała swoje zadanie to jakaś kpina. A tutaj? Grzecznie wszedłem z dziewczyną, wybawiłem się do końca imprezy i nie interesowały mnie żadne zamieszki, nieproszeni goście ze względu na profesjonalizm ochrony. Ja się bawiłem dobrze, ale za krótko :D

Zresztą, 3 tygodnie po studniówce ktoś dopiero zaczął płakać jak to źle i okropnie było na imprezie? :(
No proszę Was ;) Dziwnym trafem artykuł pojawił się po aferze ochrony Fenix z Syryjczykiem :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~n-l niezalogowany
19 lutego 2016r. o 10:01
II LO robi studniówkę poza szkołą ,bo trudniej przemycić alkohol a na dodatek taka ochrona!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.