Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

"Stara mleczarnia"

~Grażyna niezalogowany
7 marca 2016r. o 14:19
Fajne byłyby sklepy ORSAY, TOP SEKRET.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Maxs niezalogowany
7 marca 2016r. o 14:27
Mógłby być H&M ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~joe olej niezalogowany
7 marca 2016r. o 14:30
zastanawia mnie jakie osły doprowadziły do zniszczenia mleczarni. Na całym świecie dba się o lokalne produkty, można zarabiać, chwalić się nimi i być rozpoznawalnym w zunifikowanym świecie. Prosty mechanizm - jest mleczarnia, jest praca dla ludzi, można stymulować rozwój lokalnego rolnictwa itd. My wprowadzamy kolejne sieciówki których tysiące są na świecie. Proponuję nazwę " Wielka lipa "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lennik niezalogowany
7 marca 2016r. o 14:32
A mi się akurat ta nazwa podoba. Stara Mleczarnia brzmi o niebo lepiej niż jakieś inne mądrze brzmiące nazwy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~555 niezalogowany
7 marca 2016r. o 14:32
YOE OLEJ masz rację
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3895
#Huri nieaktywny
7 marca 2016r. o 14:33
Mam nadzieję, że z Empik'iem wypali. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kasia niezalogowany
7 marca 2016r. o 14:37
tally weilly powinno byc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~blekdżek niezalogowany
7 marca 2016r. o 14:56
empik i martes sport... fajnie to zawsze coś nowego czego jeszcze w bc nie ma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza