Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Weto dla lokalnej biurokracji
~mieszkaniec niezalogowany
1 maja 2016r. o 21:30
Gdyby nie ten urzędnik CCC nigdy nie wiedział bym że jest takie wspaniałe stowarzyszenie,, WE-TO'' które działa społecznie dla dobra mieszkańców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 maja 2016r. o 21:37
~ccc napisał(a): Samouwielbienie? Pokazuje wam abyście nie szli tą drogą.


Daleko ... dalekooo.... nam do Waszego naczelnika...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ccc niezalogowany
2 maja 2016r. o 20:50
Nie ma za co dziękować, zawsze doceniam ruchy lokalne jak mogę wesprzeć waszą organizację to brawo ja.

PS Jakoś ta wasza strona nie powala ilością oburzonych bezczynnością urzędników, poza wpisami Leszka. Czy to Leszek wiceprezes?
PS2 News o symbiozie biznesu i moje odczucia po osobistym podejrzeniu elewacji są takie że to czepialstwo.

Brakuje wam tematów do zaistnienia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 maja 2016r. o 21:02
Podbijaj, podbijaj temat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 maja 2016r. o 21:56
~ccc napisał(a): Nie ma za co dziękować, zawsze doceniam ruchy lokalne jak mogę wesprzeć waszą organizację to brawo ja.

PS Jakoś ta wasza strona nie powala ilością oburzonych bezczynnością urzędników, poza wpisami Leszka. Czy to Leszek wiceprezes?
PS2 News o symbiozie biznesu i moje odczucia po osobistym podejrzeniu elewacji są takie że to czepialstwo.

Brakuje wam tematów do zaistnienia?


Śmieszny głupek jesteś.
Dobranoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Leszek niezalogowany
3 maja 2016r. o 8:42
~ccc napisał(a): Nie ma za co dziękować, zawsze doceniam ruchy lokalne jak mogę wesprzeć waszą organizację to brawo ja.

PS Jakoś ta wasza strona nie powala ilością oburzonych bezczynnością urzędników, poza wpisami Leszka. Czy to Leszek wiceprezes?
PS2 News o symbiozie biznesu i moje odczucia po osobistym podejrzeniu elewacji są takie że to czepialstwo.

Brakuje wam tematów do zaistnienia?


Nie mam powodów aby się ukrywać na " stronie" Stowarzyszenia , którego byłem współtwórcą. Z naszą stroną jest taki "problem " ,że trzeba się przedstawić a potem wypowiedzieć i tu się kończy odwaga, jedni boją się ujawnić z sympatią dla Stowarzyszenia a inni boją się ,że jak przyłączą to nic nie załatwią w Urzędzie. To jest złe, bo takie opinie słuszne " popieram - tylko wiesz... mam to i to do załatwienia". Tu się zaczyna patologia . Gdyby nie było potrzeby to takie Stowarzyszenia nie miało by racji bytu. A nie wiesz jak wielu ludzi ma problemy z Urzędami i jak wielu jest z krzywdzonych lub ma poczucie krzywdy . Można to oczywiście wyśmiać i wykpić , ale to nie zmienia praktycznie niczego. Tak "Leszek" to Leszek Stanisław Socha v-ce prezes Zarządu Stowarzyszenia "VE-TO". Nie jest moim zamiarem nikogo obrażać ani poniżać tylko pisze prawdę a jeżeli prawda obraża czy znieważa to już sprawa na którą wpływu nie mam i oczekuję na kolejne wezwania do Sądu. Moim zdaniem jeżeli władze nie korzystają z krytyki tylko się nią obrażają to jest "strzał w własną stopę". Czas to zweryfikuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ccc niezalogowany
3 maja 2016r. o 8:50
Leszku rozumiem ze pozew cie dotknął, ale wyluzuj...
Uważam ze stowarzyszenie nie ma racji bytu ale to wasza sprawa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 maja 2016r. o 9:10
Uuu..."nie ma racji bytu". Skoro ccc tak twierdzi, to dowód, że wielką racje bytu posiada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza