Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Weto dla lokalnej biurokracji
~ niezalogowany
3 maja 2016r. o 9:16
Panie Leszku wielki szacunek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 maja 2016r. o 9:17
http://www.ve-to.pl/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 maja 2016r. o 9:29
~ccc napisał(a): Nie ma za co dziękować, zawsze doceniam ruchy lokalne jak mogę wesprzeć waszą organizację to brawo ja.

PS Jakoś ta wasza strona nie powala ilością oburzonych bezczynnością urzędników, poza wpisami Leszka. Czy to Leszek wiceprezes?
PS2 News o symbiozie biznesu i moje odczucia po osobistym podejrzeniu elewacji są takie że to czepialstwo.

Brakuje wam tematów do zaistnienia?


ccc,kiedy uruchomisz fontannę? zgubiłeś klucze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
3 maja 2016r. o 17:36
~ccc napisał(a): Leszku rozumiem ze pozew cie dotknął, ale wyluzuj...
Uważam ze stowarzyszenie nie ma racji bytu ale to wasza sprawa

A jaką rację bytu ma stowarzyszenie którym otoczył się Relich czyli NTG, które rzekomo działa od dwóch lat i nic jeszcze nie zrobiło oprócz otrzymania dwóch dotacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Leszek niezalogowany
4 maja 2016r. o 8:51
~ccc napisał(a): Leszku rozumiem ze pozew cie dotknął, ale wyluzuj...
Uważam ze stowarzyszenie nie ma racji bytu ale to wasza sprawa


Był bym bardzo zakłamany jak bym powiedział, że sprawa tocząca się od dwóch lat jest mi obojętna i mojej rodzinie - nie, nie jest mi obojętna , ale oto pomysłodawcą o to chodzi . Bardziej mnie martwi to , że Państwo Polskie na takie rzeczy pozwala, wykorzystuje się struktury Państwa do walki politycznej . W" moim procesie" wykorzystuje się radcę prawnego ,który za miast bronić interesów gminy zajmuje się wyszukiwaniem nowych dowodów aby mnie uziemnić ,jest to tragi farsa i nie bezpieczna sytuacja dla nas wszystkich. Ja po zakończonym procesie opisze całość i sami Państwo ocenicie czy sprawa jest warta takiego zaangażowania za równo Organów Ścigania i Wymiaru Sprawiedliwości dwóch szczebli aby namieszać w moim życiorysie. Opisze to również do wszystkich Organizacji między narodowych na jakim etapie jest Państwo Polskie w dziedzinie "praworządności".
Nawet Państwo nie zdajecie sobie sprawy jak nie wiele potrzeba aby każdy z Was miał tego typu kłopoty i w brew pozorom nie jest to zabawne. Ludzie będą obawiali się krytycznie wypowiadać ponieważ mogą podzielić mój los . Stowarzyszenia zakładają ludzie z inicjatywą ,którzy chcą pomagać innym i mają doświadczenie. Albo ludzie z tego skorzystają albo nie . TEGO CZEGO NA PEWNO WŁADZA SIE OBAWIA TO NAPEWNO JEDNOŚCI LUDZI DLA TEGO TWORZA PODZIAŁY , jak Społeczeństwo da się na to złapać to mają rządzenie zapewnione na lata. Dla tego "VE-TO" jest solą w oku. To przykre ale tak jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bak niezalogowany
4 maja 2016r. o 9:52
To proszę o informację co panu zarzucają? Jakoś nie wierzę aby od tak były stawiane zarzuty!
PS prawnik jest od tego aby reprezentować mocodawcę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do Pana Leszka niezalogowany
4 maja 2016r. o 11:37
A mnie martwi , że szkoły polskie wypuszczają takich absolwentów, którzy piszą z takimi "bykami". Wstyd. Używa pan sformułowań, które miałyby kreować Pana na osobę inteligentną, a ortografia taka, że z 4 klasy nie powinni Pana wypuścić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Leszek niezalogowany
4 maja 2016r. o 12:00
~Do Pana Leszka napisał(a): A mnie martwi , że szkoły polskie wypuszczają takich absolwentów, którzy piszą z takimi "bykami". Wstyd. Używa pan sformułowań, które miałyby kreować Pana na osobę inteligentną, a ortografia taka, że z 4 klasy nie powinni Pana wypuścić.


A jednak mimo "byków" tekst jest zrozumiały. Tak po za tym mam predyspozycje na Urząd Prezydenta i Premiera. Dziękuję , ja nie mam zamiaru nigdzie kariery robić tym bardziej w szkolnictwie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza