Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Weto dla lokalnej biurokracji
~ niezalogowany
29 czerwca 2016r. o 21:55
ciebie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 czerwca 2016r. o 22:04
~? napisał(a): Co teraz wetujecie?

Teraz będziemy wetować zabijanie bezbronnych prosiaków , obżarstwa i chlanie bimbru w Gościszowskim Parku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 czerwca 2016r. o 23:31
~ napisał(a):
~? napisał(a): Co teraz wetujecie?

Teraz będziemy wetować zabijanie bezbronnych prosiaków , obżarstwa i chlanie bimbru w Gościszowskim Parku.


To nie prawda . Podziwiamy organizatorów "Święta Pieczonej Świni", to w naszej gminie najlepsze wydarzenie kulturalne ,które powstało tylko i inicjatywy Wsi Gościszów. To potem włączył się urząd. Sam d pomagałem w pierwszych festynach mimo ,że nie jestem z Gościszowa. Proszę nie skłócać "VE-TO" z Gościszowem. "VE-TO" życzy miłej zabawy i dobrej pogody dla organizatorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 czerwca 2016r. o 23:42
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~? napisał(a): Co teraz wetujecie?

Teraz będziemy wetować zabijanie bezbronnych prosiaków , obżarstwa i chlanie bimbru w Gościszowskim Parku.


To nie prawda . Podziwiamy organizatorów "Święta Pieczonej Świni", to w naszej gminie najlepsze wydarzenie kulturalne ,które powstało tylko i inicjatywy Wsi Gościszów. To potem włączył się urząd. Sam d pomagałem w pierwszych festynach mimo ,że nie jestem z Gościszowa. Proszę nie skłócać "VE-TO" z Gościszowem. "VE-TO" życzy miłej zabawy i dobrej pogody dla organizatorów.

Faktycznie pełna kultura ,dwa lata temu wycieczkowiczom z Bośni rozpierniczyli autokar .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 0:51
Jak ktoś nie zna Gościszowa niech nie krytykuje. Ja nie jestem z Gościszowa ale znam ludzi z Gościszowa. Bez zdania racji nie dokopali Bośniakom. Cos musiało się wydarzyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 9:15
~ napisał(a): Jak ktoś nie zna Gościszowa niech nie krytykuje. Ja nie jestem z Gościszowa ale znam ludzi z Gościszowa. Bez zdania racji nie dokopali Bośniakom. Cos musiało się wydarzyć.


Zgadza się. Nie ma dymu bez ognia. Jakaś menda usiłuje skłócić VE-TO z Gościszowem. Zarówno "Peczenica", jak i "Święto Kresowe" to bardzo ważne imprezy wynikające z tradycji naszych przodków. Każde z nich jest tak samo ważne. A i Czerna pięknie się pokazała organizując prawie bez wsparcia świetną imprezę. Jeżeli VE-TO będzie miało okazję i możliwości, to wesprze każdą taką inicjatywę. Jesteśmy po to, aby pomagać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lipca 2016r. o 11:27
~ napisał(a): Jak ktoś nie zna Gościszowa niech nie krytykuje. Ja nie jestem z Gościszowa ale znam ludzi z Gościszowa. Bez zdania racji nie dokopali Bośniakom. Cos musiało się wydarzyć.


Widocznie słabo znasz Gościszówiaków ,przypomnę ci że na tym święcie bili się z użyciem siekiery.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lipca 2016r. o 12:27
~ napisał(a): Jak ktoś nie zna Gościszowa niech nie krytykuje. Ja nie jestem z Gościszowa ale znam ludzi z Gościszowa. Bez zdania racji nie dokopali Bośniakom. Cos musiało się wydarzyć.

Bośniaków nie bili tylko porozbijali lampy w autokarze i Bośniacy mieli straszne problemy żeby wrócić do domu.Czyli uważasz że tak powinno się traktować gości z zagranicy ?? ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA CER-FAR zaprasza