Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Weto dla lokalnej biurokracji
~ niezalogowany
15 czerwca 2016r. o 21:43
~ccc napisał(a): Veto uważam wasze pismo za dyrdymały które was w moich oczach raczej ośmiesza niż uwiarygadnia nikt poważnie się nim nie zajmie nawet gdyby było w nim ziarnko prawdy.
Macie podejrzenia to do prokuratury jak umowy postępowanie to zażalenie do sądu.... Jesteście po szkoleniu powinniście wiedzieć gdzie uderzyć......

Durniu zmień psychiatrę !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 czerwca 2016r. o 22:36
~ccc napisał(a): Veto uważam wasze pismo za dyrdymały które was w moich oczach raczej ośmiesza niż uwiarygadnia nikt poważnie się nim nie zajmie nawet gdyby było w nim ziarnko prawdy.
Macie podejrzenia to do prokuratury jak umowy postępowanie to zażalenie do sądu.... Jesteście po szkoleniu powinniście wiedzieć gdzie uderzyć......


Masz rację ccc jesteśmy po szkoleniu i uderzyliśmy , widać to po twoim tekście ,że w dziesiątkę . Wierz mi to nie koniec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 czerwca 2016r. o 10:23
~ napisał(a):
~ccc napisał(a): Veto uważam wasze pismo za dyrdymały które was w moich oczach raczej ośmiesza niż uwiarygadnia nikt poważnie się nim nie zajmie nawet gdyby było w nim ziarnko prawdy.
Macie podejrzenia to do prokuratury jak umowy postępowanie to zażalenie do sądu.... Jesteście po szkoleniu powinniście wiedzieć gdzie uderzyć......


Masz rację ccc jesteśmy po szkoleniu i uderzyliśmy , widać to po twoim tekście ,że w dziesiątkę . Wierz mi to nie koniec.

Tego konfidenta CCC to tylko może naprostować dobry psychiatra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 czerwca 2016r. o 16:30
Na marginesie wszystkich wpisów.

Co trzeba mieć w głowie, żeby przyjąć nik "Papuga" albo "CCC" - papuga ptaszek, który bezrozumnie powtarza co mu się każe powiedzieć, a CCC nieodparcie kojarzy się z hasłem Cena Czyni Cuda, czyli można się sprzedać tanio ...

Jakaż jest siła podświadomości ! Zygmunt Freud się kłania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ccc niezalogowany
18 czerwca 2016r. o 10:14
to jest ta dobra zmiana polegająca na notorycznym obrażaniu ludzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 czerwca 2016r. o 19:00
~ccc napisał(a): to jest ta dobra zmiana polegająca na notorycznym obrażaniu ludzi?


Po pierwsze: sam/sama się obrażasz przyjmując taki nik.
Po drugie: dobrą zmianę firmują ci, których tak zaciekle popierasz.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nie weto niezalogowany
18 czerwca 2016r. o 19:09
~ccc napisał(a): to jest ta dobra zmiana polegająca na notorycznym obrażaniu ludzi?

Nie jestem członkiem Weto ani jego sympatykiem ale to ja piszę że jesteś Cepem do sześcianu i lizusem Relicha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~? niezalogowany
29 czerwca 2016r. o 19:27
Co teraz wetujecie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza