Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Weto dla lokalnej biurokracji
~ niezalogowany
6 lipca 2016r. o 8:39
"Dlatego też Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „VE-TO” myśli o tym i zwraca na to uwagę".

faktycznie - "daje do myślenia" ;) I co wymyśliliście?
I co dobrego z tego wynika dla nas?
Co zrobiliście, co zbudowaliście?
Co zmieniliście?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lipca 2016r. o 8:47
~jestem na nie napisał(a): Czytałam wasze felietony, które pisze osoba nie mająca odwagi się podpisać, nawet pseudonimem. Ile warte są teksty, które nikt nie chce się do nich przyznać? Czy mają one zebrać przychylność - totalna amatorszczyzna.

Ja wiem,że chodzi o autora a nie treść , bo ze szkalowania czerpiesz satysfakcje. Po drugie "VE-TO" nie nikt , to "WE-TO" publikuje.
Po trzecie większość felietonów nie ma oficjalnych autorów bo odpowiada za nie redakcja. Nie mieszaj ludziom w głowach bo akurat zmiana pseudonimów tu nie ma nic do rzeczy. Po prostu , jeżeli felieton wzbudza emocje a widzę,że wzbudza to jest dobry. Poczekaj na resztę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cosik niezalogowany
6 lipca 2016r. o 8:52
Jak nikt pisze myślę to znaczy że za tym stoi konkretna osoba.
Jak firmowane przez organizację to w trzeciej osobie liczby pojedynczej lub pierwszej liczby mnogiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lipca 2016r. o 14:14
A mnie zastanowił taki wpis.

http://www.ve-to.pl/aktualnosci/cwiczenia/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nie weto niezalogowany
6 lipca 2016r. o 19:55
Mam pytanie czy urzędnik Gminy ma prawo zlecić pracę osobie z Urzędu Pracy skierowaną do prac interwencyjnych,żeby wykonywała pracę na rzecz Stowarzyszenia. ?? ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~? niezalogowany
6 lipca 2016r. o 21:22
Niby dlaczego gmina ma zlecać prace na rzecz jakiegoś stowarzyszenia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nie weto niezalogowany
6 lipca 2016r. o 21:27
~? napisał(a): Niby dlaczego gmina ma zlecać prace na rzecz jakiegoś stowarzyszenia?

A jednak tak robi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lipca 2016r. o 22:00
~Nie weto napisał(a):
~? napisał(a): Niby dlaczego gmina ma zlecać prace na rzecz jakiegoś stowarzyszenia?

A jednak tak robi.

Kolesiostwo na najniższych szczeblach władzy,,nie o take Polske walczyłem''.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu