Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

jesteś gruba? zmień to !!

~zofia niezalogowany
10 maja 2016r. o 16:01
Do kościoła może tak na majówkę I zobacz co masz w domu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
10 maja 2016r. o 16:09
E napisał(a): CNC :) tusza nie zawsze jest spowodowana tym, że jemy za dużo.
Kobiet na "Twoich" fotografiach nie można porównać, bo różnią się przede wszystkim wiekiem.
Jest jeszcze kwestia gustu w sposobie...w tym przypadku "rozbierania" ale o tym się podobno nie dyskutuje :)


nie słyszałem jeszcze aby ktoś przytył bo nie jadł , tłuszcz to kalorie :) ale tłumaczeń na swoja otyłość jest tyle ile kombinacji w lotto :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
10 maja 2016r. o 18:07
To od nas, czyli od tego co jemy i jaki prowadzimy tryb życia, zależy jak funkcjonuje nasz metabolizm. Otyłość jest chorobą którą trzeba leczyć, zaś nadwagę można wyeliminować samemu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
10 maja 2016r. o 19:17
CNC napisał(a): nie słyszałem jeszcze aby ktoś przytył bo nie jadł

Za to na pewno słyszałeś o efektach ubocznych sterydów, albo wpływie na organizm niedoczynności tarczycy? :)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
10 maja 2016r. o 19:25
E napisał(a):
CNC napisał(a): nie słyszałem jeszcze aby ktoś przytył bo nie jadł

Za to na pewno słyszałeś o efektach ubocznych sterydów, albo wpływie na organizm niedoczynności tarczycy? :)


moja córka na zdiagnozowane hashimoto, od ok 5 lat na lekach
odpowiednia dieta pomogła wyeliminować nadwagę.

E nie ma rzeczy niemożliwych :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
10 maja 2016r. o 19:32
DP napisał(a): moja córka na zdiagnozowane hashimoto, od ok 5 lat na lekach
odpowiednia dieta pomogła wyeliminować nadwagę.

Nie każdy organizm reaguje tak samo. Znam osoby, które mają problem z tarczycą, pojawiła się nadwaga, a stosowanie diety przynosi niewielkie efekty.

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
10 maja 2016r. o 19:42
E napisał(a):
DP napisał(a): moja córka na zdiagnozowane hashimoto, od ok 5 lat na lekach
odpowiednia dieta pomogła wyeliminować nadwagę.

Nie każdy organizm reaguje tak samo. Znam osoby, które mają problem z tarczycą, pojawiła się nadwaga, a stosowanie diety przynosi niewielkie efekty.


Dużo wiem na ten temat, ale jeszcze zbyt mało żeby się wymądrzać, wystarczy że metabolizm spowolni bo lekarz zle dobierze leki, przerabiałam to, kilka lat obserwacji i działań przynosiły różne rezultaty ale w ostateczności udało się.
Masz racje dużo zależy od organizmu. Córka ostatecznie jest veganką i to przy jej chorobie okazało się najlepszym rozwiązaniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
10 maja 2016r. o 20:02
CNC napisał(a):
E napisał(a): CNC :) tusza nie zawsze jest spowodowana tym, że jemy za dużo.
Kobiet na "Twoich" fotografiach nie można porównać, bo różnią się przede wszystkim wiekiem.
Jest jeszcze kwestia gustu w sposobie...w tym przypadku "rozbierania" ale o tym się podobno nie dyskutuje :)


nie słyszałem jeszcze aby ktoś przytył bo nie jadł , tłuszcz to kalorie :) ale tłumaczeń na swoja otyłość jest tyle ile kombinacji w lotto :D

Mało slyszałeś, zwróć uwagę na przykłąd na leki, poczytaj o endokrynologii, może zrozumiesz... Najlepiej napisać nie żreć i kłopot zniknie...
Zobaczymy jak twoja przemiana w pewnym czasie spowolni i jak będziesz wyglądał... Czas pokaże ;) Nie każdy jest "idealnie" uwrunkowany genetycznie do normalnej wagi :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu