Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obchody 72. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
211
skorn
3 sierpnia 2016r. o 18:46
Bierut był prezydentem-bandytą z sowieckiego nadania, więc taka reakcja ministra wcale mnie nie dziwi.


A zdjęcia "bolesawieckich faszystów" wkleić musisz, żeby nie było, żeś łajza, której słowo gówno znaczy. ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4743
#MANSON nieaktywny
3 sierpnia 2016r. o 18:58
...może wam pomogę bo sobie rady nie dajecie?
;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 sierpnia 2016r. o 21:23
skorn napisał(a): Bierut był prezydentem-bandytą z sowieckiego nadania, więc taka reakcja ministra wcale mnie nie dziwi.


A zdjęcia "bolesawieckich faszystów" wkleić musisz, żeby nie było, żeś łajza, której słowo gówno znaczy. ; )


skornie ...ja nic nie muszę w tym temacie ;)
ja MOGĘ :)
ale nigdy nie ''MUSZĘ '' ;)
jeszcze jedno -gdzie napisałem o ''bolesławieckich faszystach''?zacytuj ..(też nie MUSISZ :D )
pisałem o ludziach w koszulkach na których były symbole jasno odnoszące się do ideologii ...
uważasz że mamy jako społeczeństwo czekać biernie aż dojdzie do tego że zaczną maszerować z okrzykami ''hoo na ra''
wiesz o czym piszę ?

tak bardzo chcesz zobaczyć zdjęcia?może ci wydrukować i zostawić w ''skrzynce kontaktowej '' :D a może w redakcji ''bolca'' ;)

nie strasz mnie tym określeniem ''łajza '' bo ono nie robi na mnie wrażenia jak podobne epitety puterków :D
no chyba że chcesz być jemu podobny a w tym przypadku -wolna droga i wybór :D


Dopisane 03.08.2016r. o godz. 21:23:

aha ...był bandytą i mordercą?
ok
ale czy to uprawnia kogokolwiek do bezczeszczenia kogoś grobu czy pomnika?
kim był Wesołowski?
pedofilem którymi sie brzydzę ...
czy to uprawnia mnie do tego by wymalować mu na pomniku fallusa?

odpowiedz tak lub nie

przecież sam tak często WYMAGASZ od innych jasnych ,rzeczowych odpowiedzi :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
3 sierpnia 2016r. o 23:23
falco napisał(a): pisałem o ludziach w koszulkach na których były symbole jasno odnoszące się do ideologii


Symbole, których nikt, nawet lewacka redakcja bolec.info, nie widział. ; )


Dopisane 03.08.2016r. o godz. 23:23:

Masz problem ze zgraniem zdjęć, to spytaj mądrzejszego. Bo wbrew temu co ci się wydaje, mądrzejszych od ciebie nie brakuje. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 sierpnia 2016r. o 6:54
po pierwsze ''primo'' ;)
zdjęcia są zgrane a problem jest w czym innym ale to nie jest ważne w tej chwili ;)
po drugie 'primo''-Redakcja filmowała gogusi pod krawatami i kibiców od frontu co widać po banerze ...
a po trzecie - 'primo'' oczywiście -czy również mam zapytać ''mądrzejszego'' :D by udzielił mi odpowiedzi na zadane tutaj tobie jak widać ''trudne pytanie'' :D
a przecież odpowiedz jest taka prosta.... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 sierpnia 2016r. o 14:40
falco napisał(a): szkoda że nie dołączyło zdjęcia a nie chce mi sie dzisiaj go przerabiać ...
bądz pewien że kiedy go zmniejszę nie omieszkam go tu zamieścić

dowiesz się dlaczego wielu ludzi nie chce z wami mieć nic wspólnego ,nie podchodzą widząc w was zło :>


ja nie muszę się posiłkować googlem by wiedzieć co miał ten koleś na plecach ale on jestem pewien ze nie wiedział ...
wiesz co było pod tym znakiem?
wiesz jaki był napis?
to was ośmiesza ...''narodowcy'' :D


Nada czekamy na zdjęcia symboli, które mieliśmy na sobie na obchodach i które Nas ośmieszają.

falco napisał(a):
gdyby ludzie ,w tym ci starsi których również całkiem sporo tam było ,więcej wiedzieli o symbolach jakie mają wprost przed oczami kiedy patrzą na plecy takiego czy innego ''narodowca''
pluli by im w twarz ...
tamci często sami doświadczyli okupacji ,życia w ciągłym strachu o jutro a tu kilkunastu szczyli chce bawić się w ''t-szert'owy patriotyzm'' :>


Wklej zdjęcie tych symboli z koszulek kibiców Zagłębia, za które to starsze osoby plułyby Nam w twarz.

falco napisał(a): co ty tu pierdzielisz
jakich ''jaj''?
chodziłem między tymi ''narodowcami''i prawie po kolei ,każdemu z nich trzaskałem fotkę ...
patrzyli w obiektyw ,ja patrzyłem na nich
jakich to ''jaj '' mi zabrakło?...takich że wasz wodzuniu chowa się za ''prywatnością''?


Dobra parówo to wklej JAKIEKOLWIEK zdjęcia kibiców bolesławieckich z ostatnich obchodów 1 sierpnia. :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
4 sierpnia 2016r. o 16:29
Będzie potrzeba, to z chęcią udostępnie zainteresowanym dane personalne falco, pogadacie sobie wprost. Skończy się kozaczenie w internecie. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 sierpnia 2016r. o 17:44
skorn napisał(a): Będzie potrzeba, to z chęcią udostępnie zainteresowanym dane personalne falco, pogadacie sobie wprost. Skończy się kozaczenie w internecie. : )

mały ...ek teraz z dziupli
łba nie wystawi
:> :> :> :> :>

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.