Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obchody 72. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
9176
kc
4 sierpnia 2016r. o 19:28
Trochę zrobiłeś z siebie głupka : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 sierpnia 2016r. o 19:33
a dlaczego?
to że mam te zdjęcia ale nie wiem gdzie robię błąd przy ich ''przycinaniu''do odpowiedniego formatu pozwalającego na wklejenie?
mnie to nie przeszkadza :D
nie każdy jest ''geniuszem'' jak putlerek :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- niezalogowany
4 sierpnia 2016r. o 19:38
Obserwuję tę jałowa dyskusję i wniosek mam taki: Kolega Falco to wojujacy antypisowiec, lecz stylem jakby w Antka wpatrzony: coś mam, ale nie pokażę, do tego prywatne archiwum, heh. Śmieszne. Dziwne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 sierpnia 2016r. o 20:19

:D
dobre ...tylko że Anton nic nie pokaże bo nie ma zdjęć a ja je mimo wszystko mam ... :D


Dopisane 04.08.2016r. o godz. 20:19:



to tak w odpowiedzi na porównanie z Antonem ...hehehe


polecam 3.30 ...
to nagranie z 2013 roku więc trochę czasu wstecz a tu ....
ani ujawnionego nagrania rozmowy ,ani ujawnionych zapisków co to ktoś robił ... ;)
tylko zapowiedziane zabawy w klejenie modeli przez zespół ''ekspercki'' :D


(wracam do filmu ...nie o Smoleńsku :D )

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~narodowiec niezalogowany
4 sierpnia 2016r. o 20:26
Tez nic nie wkleisz. Nie roznisz sie w niczym o tych ktorych krytykujesz. Takie szczekanie by zabic kazdy jalowy wolny czas. Zenada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 sierpnia 2016r. o 22:03
falco nie zmieniaj tematu i nie mydl oczu, dawaj tu te foty to je ocenimy i zobaczymy jakie to straszne rzeczy robiliśmy, bo rzuciłeś mocne oskarżenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
4 sierpnia 2016r. o 22:07
przecież to lokalny oszołom, nie wymagajcie zbyt wiele od niego :)




Dopisane 04.08.2016r. o godz. 22:07:

kc napisał(a): Trochę zrobiłeś z siebie głupka : ).


... i "łajzę" :) Można się było spodziewać.


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
4 sierpnia 2016r. o 22:26
Nie podpinaj się pode mnie, jeśli chcesz mu ubliżać dla samej satysfakcji z ubliżania, jeszcze w połączeniu z tymi znakami chrześcijaństwa z boku wygląda to tragicznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.