Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obchody 72. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
2900
#falco nieaktywny
2 sierpnia 2016r. o 14:27
widzę że miejscowy ''narodowiec'' coś tam wydukał :D
ty cieniasie nawet nie wiesz co po wielokroć tu piszesz tak jak teraz bzdet o ''propagowaniu'' faszyzmu :D
ty po wielokroć propagujesz tu własną indolencję a teraz nawet nie wiesz o czym piszesz
twoje miejsce to jak już pisałem -budka z piwem i zapewne trybuny stadionów zagłębia ...to jedyne miejsca gdzie może coś znaczysz :D

może...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10457
#obcyy nieaktywny
2 sierpnia 2016r. o 14:33
A pogonić tych narodowców pożal się Boże z Bolesławca !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 sierpnia 2016r. o 15:01
falco napisał(a): co ty tu pierdzielisz
jakich ''jaj''?
chodziłem między tymi ''narodowcami''i prawie po kolei ,każdemu z nich trzaskałem fotkę ...
patrzyli w obiektyw ,ja patrzyłem na nich :D
jakich to ''jaj '' mi zabrakło?...takich że wasz wodzuniu chowa się za ''prywatnością''?
ktos tam pisze o rozmowie na temat patriotów czy kibiców...
czyli o czym?
jak to biegacie ze ''szturmówkami'' z opaską na ramieniu?...jak przywdziewacie koszulki z napisami ''śmierć wrogom''?jakim prawem transparent z barwami narodowymi ''przyozdabiacie'' napisami zagłębie takie czy inne?
tak szanujecie zdanie innych jak pokazujecie tym właśnie szacunek dla barw narodowych ...
a może wymalujcie tam sobie Kaczora Donalda czy to co macie jako maskotkę klubową ...macie?

guzik mnie obchodzi gra w ''gałę'' bo to nigdy nie był mój ulubiony sport i gdzieś mam kiboli (nie mylić z kibicami)

odpowiedz mi jeden z drugim ...
co miała znaczyć wasza obecność podczas uroczystości pod banerem zagłębia bo chyba mi nie będziecie wmawiać że trzymaliście w rękach coś innego...
owszem było tam coś i czerwonego i białego ale jeśli to miały być barwy narodowe to udało się wam je ''splamić''
zastanawiająca jest bierność władz na takie poczynania kiedy prawo może ścigać przeciętnego Kowalskiego który we własnym ogródku postawi sobie masz z flagą ale deszcz lub śnieg ją wybrudzi i nie będzie odpowiednio czysto ...

tak więc wasz ''patriotyzm'' w wielu przypadkach podobny poszanowaniu flag narodowych ...

czy ja szukam zdjęć ''narodowców'' ?
po co?
wystarczy obejrzeć kilka zdjęć spod pomników a nawet ostatnio z pewnego kościoła ...
nawet jeśli wśród was są porządni ludzie, to zbyt wielu psuje wam wizerunek a wy na to pozwalacie co stawia was w równym szeregu z nimi...

[img=1470129418_u4f7kzp.jpg]Dopisane 02.08.2016r. o godz. 11:20:a teraz ...rodacy -wracam do pracy :D


hahaha trzeba było podejść i powiedzieć w oczy "bezcześcicie barwy narodowe" ale jaj zabrakło. Przed monitorem już zuch chłop.

Druga sprawa której się czepiasz to hasło ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY. A czego mamy życzyć wrogom Ojczyzny? Pomyślności i zrealizowania planów? Taka własnie jest ta lewacka logika.

Obecność pod flagą miała pokazać że kibole pamiętają o Powstańcach. Jak prostych rzeczy nie potrafisz poskładać w głowie to mentalnie ubogi jesteś strasznie.

Dalej czekam na symbole faszystowskie, nazistowskie, swastyki i takie tam noszone przez kiboli w Bolesławcu. Bo przecież pełno wczoraj zdjęć każdemu robiłeś to powinieneś mieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 sierpnia 2016r. o 15:20
w takiej odmianie jak to często prezentują -jestem za !!!

gdyby ludzie ,w tym ci starsi których również całkiem sporo tam było ,więcej wiedzieli o symbolach jakie mają wprost przed oczami kiedy patrzą na plecy takiego czy innego ''narodowca''
pluli by im w twarz ...
tamci często sami doświadczyli okupacji ,życia w ciągłym strachu o jutro a tu kilkunastu szczyli chce bawić się w ''t-szert'owy patriotyzm'' :>

jest to zarówno żenujące jak smutne...


Dopisane 02.08.2016r. o godz. 15:14:

chcesz symboli ?
uważasz mnie i innych tutaj za takich id.i.ot.ów jak wielu między wami ?
mylisz sie ale jeśli taki ''mocarz umysłowy '' jesteś to zapewne wytłumaczysz mnie -laikowi :D -i innym co oznacza data na tych waszych koszulkach ...
a chodzi o 1488

czyżbyście przesunęli datę słynnej bitwy :|
wyjaśnij mi to ;)


Dopisane 02.08.2016r. o godz. 15:15:

w tym czasie kawę sobie zrobię :D


Dopisane 02.08.2016r. o godz. 15:20:

no co ?

googlujesz? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~deli niezalogowany
2 sierpnia 2016r. o 15:29
Ale co ma jakieś 1488 (nie mam pojęcia co to jest) do tych kibiców co przyszli?
Jak ktoś wcześniej napisał, jesli ktoś tam miał niedozwolone symbole, nazistowskie czy inne to wklejaj tu zdjęcie to pociągnie się ich do odpowiedzialności. Przecież robiłeś im zdjęcia to musisz mieć. Mając dowód przestępstwa (propagowanie symboli nazistowskich, faszystowskich i komunistycznych jest przestępstwem) i nie zgłaszając tego sam popełniasz przestępstwo. Nie wiem czy świadomy jesteś tego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 sierpnia 2016r. o 15:29
masz trudności? :D

przecież to tylko dwa ,trzy słowa :D

braki w wiedzy czy po prostu -''kozi róg'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~deli niezalogowany
2 sierpnia 2016r. o 15:34
Skąd mam wiedzieć co to jest.
Jeśli coś niedozwolonego i to mieli ci kibice to wklej zdjęcie, a ja to zgłoszę na Policję (zamiast Ciebie) bo sam jestem wyczulony na tym punkcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 sierpnia 2016r. o 15:44
~deli napisał(a): Ale co ma jakieś 1488 (nie mam pojęcia co to jest) do tych kibiców co przyszli?
Jak ktoś wcześniej napisał, jesli ktoś tam miał niedozwolone symbole, nazistowskie czy inne to wklejaj tu zdjęcie to pociągnie się ich do odpowiedzialności. Przecież robiłeś im zdjęcia to musisz mieć. Mając dowód przestępstwa (propagowanie symboli nazistowskich, faszystowskich i komunistycznych jest przestępstwem) i nie zgłaszając tego sam popełniasz przestępstwo. Nie wiem czy świadomy jesteś tego.


widzisz ?...nie masz pojęcia (jak wielu tam obecnych)
dlatego myślą że wszyscy nie wiedzą ale tu się mylą...

pewne wyjaśnienie -niedawno przeinstalowałem system i nie chciało mi się jeszcze ponownie zainstalować photo commandera który pozwalał mi na obróbkę zdjęć pozwalającą na wklejanie ich tutaj ... w wolnej chwili to zrobię :)

czy ja popełniam przestępstwo?
jeśli tak to podobnie można to odnieść do władz miasta z Romanem na czele ...
chociaż może też nie jest świadomy ;)

cierpliwie poczekaj a jedno ze zdjęć może Cię totalnie zaskoczyć ...
był ustawiony datownik :D


Dopisane 02.08.2016r. o godz. 15:44:

~deli napisał(a): Skąd mam wiedzieć co to jest.
Jeśli coś niedozwolonego i to mieli ci kibice to wklej zdjęcie, a ja to zgłoszę na Policję (zamiast Ciebie) bo sam jestem wyczulony na tym punkcie.


chcesz zobaczyć ?
napisz mi na priv gdzie a zaraz podjadę i Ci pokażę

forum może poczekać :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza