Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obchody 72. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
~ niezalogowany
1 sierpnia 2016r. o 21:43
Ale że co, że to my jesteśmy?? Siebie to nawet w kominiarce bym rozpoznał.
Musze Cię zmartwić to nie jesteśmy MY. Próbuj dalej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
1 sierpnia 2016r. o 21:46
PanM napisał(a):
skorn napisał(a): Ja bym wsparł wniosek, chodził pan za podpisami?


Złożyłem go do rąk przewodniczącego Rady Miasta w dniu jak na wniosku.
Mam potwierdzenie odbioru.

Publikowałem go tu kilka razy .Bez echa .Nikt się nie zainteresował ani redakcja ani internauci.

Złożyłem też kilka innych wniosków.


Znam dużo osób, które wsparłoby ten wniosek. Zakładasz tyle bzdurnych tematów, mogłeś założyć temat o tym, że zbierasz podpisy, jaki sens jest zanosić taki wniosek w imieniu mieszkańców tylko ze swoim podpisem i oczekiwać, że ktoś cię potraktuje poważnie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 sierpnia 2016r. o 21:52
bo tu w tym grajdole jesteście jeszcze za słabi ...
jeszcze... i trzeba robić wszystko by hasła które często się słyszy w waszych przemarszach nigdy sie nie spełniły ...
za dużo w was nienawiści do myślących inaczej niż wy
dlatego widząc wasze zachowania ,wasze nastawienie będę waszym przeciwnikiem ...
czy wrogiem?
myślę że dla was -tak



;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga. niezalogowany
1 sierpnia 2016r. o 21:57
ja pierd*le...rzygać sie chce,jak się was czyta...ze wszystkiego potraficie szambo zrobić.Rozumiem,ze nie dla każdego powstanie coś znaczy,nie dla każdego jest symbolem walki,odwagi czy honoru.Spoko,można w nosie mieć historię,ale tak jawnie jadem i nienawiścią pluć?Ze wszystkiego zrobić lokalny rynsztok?to jest dla was szczytem człowieczeństwa? miarą waszej wielkości? dojrzałości? inteligencji?
Co do naszych Narodowościowców-nie znam chyba żadnego,ale ja kobieta dojrzała i myśląca wolałabym mieć ich przy sobie w chwili zagrożenie-ich nie was,bo w nich jest szansa na obronę polskości.Po was w momencie gdyby wróg stal u bram śladu by nie było...no chyba,ze któryś kolaborować by chciał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
1 sierpnia 2016r. o 22:02
~Aga. napisał(a): ja pierd*le...rzygać sie chce,jak się was czyta...ze wszystkiego potraficie szambo zrobić.Rozumiem,ze nie dla każdego powstanie coś znaczy,nie dla każdego jest symbolem walki,odwagi czy honoru.Spoko,można w nosie mieć historię,ale tak jawnie jadem i nienawiścią pluć?Ze wszystkiego zrobić lokalny rynsztok?to jest dla was szczytem człowieczeństwa? miarą waszej wielkości? dojrzałości? inteligencji?
Co do naszych Narodowościowców-nie znam chyba żadnego,ale ja kobieta dojrzała i myśląca wolałabym mieć ich przy sobie w chwili zagrożenie-ich nie was,bo w nich jest szansa na obronę polskości.Po was w momencie gdyby wróg stal u bram śladu by nie było...no chyba,ze któryś kolaborować by chciał.

no chyba ze jak sprawdza Ci w paierach kilka pokolen i bedziesz miala kogos z Przodkow nie do konca aryjskich ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 sierpnia 2016r. o 22:04
~Aga. napisał(a): ja pierd*le...rzygać sie chce,jak się was czyta...ze wszystkiego potraficie szambo zrobić.


oj chyba to Ty teraz ''robisz szambo'' :D
czy zauważyłaś jakieś brzydkie słowa w naszych postach?
ja w Twoich tak :D

przeciez my się tylko nie zgadamy ze sobą a Ty to albo ''pier..'' albo ''rzygasz''
i to pisze ''dojrzała kobieta''? :D
ok. sama się tak określasz więc mogę to zrozumieć...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
1 sierpnia 2016r. o 22:30
falco napisał(a): dlatego widząc wasze zachowania ,wasze nastawienie będę waszym przeciwnikiem ...
czy wrogiem?
myślę że dla was -tak


Oczywiście tylko w internecie, bo tu czuję się jak ryba w wodzie.

Opowiedz lepiej, co komuniści robili w Polsce w 68 r. z Żydami i dlaczego należą im się za to Powązki. Wtedy będziesz mógł rozliczać narodowców.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 sierpnia 2016r. o 22:36
dzięki 68 naród wybrany ma się lepiej ,Skorn Ty też mosiek ? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza