Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Roman: spora część nauczycieli zostanie bez pracy
~ niezalogowany
2 października 2016r. o 10:38
~sss napisał(a): Szkoda, że Pietrek nie morze zwolnić kiepskich redaktorów bolecinfo i mianować nowych, lepszych, bardziej kompetentnych i umiejących napisać coś bez byków i z sensem. Oj szkoda szkoda ...


Popatrz na siebie ,,morze'', jest szerokie i głębokie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ola niezalogowany
2 października 2016r. o 10:50
Nauczycielom się nawet na opłacone z budżetu szkolenia jeździć ,ci najlepsi i aktywni ni e muszą się obawiać,pi prostu jak to w ekonomii bywa rynek pracy sam zweryfikuje kogo chce a kogo nie,firmy pracuje w dużym prywatnym przedsiębiorstwie i mieliśmy trzech nauczycieli,dwich niemieckiego,ktorzy sami się zwolnili bo nie ogarniali tematu zleceń mimo,iz znali język np lepiej ode mnie,jeden as pochowali zlecenia w szufladę a jak się zwolnił to się klienci zaczęli upominać o zlecenia,to był wyczyn dopiero dlatego mam mieszane uczucia i żal mi jakiś nie jest
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ola niezalogowany
2 października 2016r. o 10:52
Wypowiedź trudna do przeczytania bo tel przekręca mi wyrazy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ccc niezalogowany
2 października 2016r. o 11:06
Jak sporą część zwolnią to i spor część zatrudnią tylko w innej szkole
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 października 2016r. o 11:34
Pannazdzieckiem napisał(a):
~Jakie zadłużenie Bolesławca? napisał(a): Panie Roman, proszę powiedzieć na jaka kwotę i w jakich Bankach jest Boleslawiec zadłużony?


I to jest najważniejsze pytanie. Cała reszta pańskich słów , panie Dwuimienny , to trawa i pył . Lata temu ... zadałem panu to pytanie i zignorował mnie pan , panie prezydencie ... celowo małą literą . Może więc teraz zdobędzie się pan na odpowiedź ... panie prezydencie ... komu i ile jesteśmy krewni ? ... nauczycielu :|

Do dupy z takimi prezydentami .


Powtórzę pytanie panie Dwuimienny. Komu i ile ? No przecież pan tutaj jesteś najbardziej kompetentny . Więc przestań mi pan zawracać głowę Kobietami bez pracy. Mów pan jak jest. Komu i ile ? Długu spłacić się nie da , ale może wreszcie urzędnicy państwa istniejącego jedynie teoretycznie coś sensownego powiedzą ?

Panny są upierdliwe :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
2 października 2016r. o 15:38
Pan prezydent ma rację. Będa zwalniac nauczycieli bo oto w tej reformie chodzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mdm niezalogowany
2 października 2016r. o 16:36
Jak zwykle ogólniki i straszenie. Myślałem że oni mają to już policzone. Niech wybudują jeszcze jedną zakonną szkołę. Na szczęście Romek nie dobrał się jeszcze do powiatowych szkół.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mama niezalogowany
2 października 2016r. o 17:11
O jakich dwóch budynkach do likwidacji mówi prezydent?
Jeden to gim2 a drugi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza