Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Roman: spora część nauczycieli zostanie bez pracy
~też tylda niezalogowany
2 października 2016r. o 18:38
Nowomowa Bolec.info: "dotrudnienie"!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anty patriota niezalogowany
2 października 2016r. o 19:11
Jak likwidowano zakłady nas mieli gdzieś. Nauczycielami bym się nie przejmował. Nie są pempkami świata
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 października 2016r. o 19:12
Pannazdzieckiem napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
~Jakie zadłużenie Bolesławca? napisał(a): Panie Roman, proszę powiedzieć na jaka kwotę i w jakich Bankach jest Boleslawiec zadłużony?


I to jest najważniejsze pytanie. Cała reszta pańskich słów , panie Dwuimienny , to trawa i pył . Lata temu ... zadałem panu to pytanie i zignorował mnie pan , panie prezydencie ... celowo małą literą . Może więc teraz zdobędzie się pan na odpowiedź ... panie prezydencie ... komu i ile jesteśmy krewni ? ... nauczycielu :|

Do dupy z takimi prezydentami .


Powtórzę pytanie panie Dwuimienny. Komu i ile ? No przecież pan tutaj jesteś najbardziej kompetentny . Więc przestań mi pan zawracać głowę Kobietami bez pracy. Mów pan jak jest. Komu i ile ? Długu spłacić się nie da , ale może wreszcie urzędnicy państwa istniejącego jedynie teoretycznie coś sensownego powiedzą ?

Panny są upierdliwe :D


A upierdliwość mam we krwi ... staropolskiej panie nauczycielu :)
Gadasz pan z sensem , czy dalej tworzysz pan pozory dobrobytu ?

Więcej parków Waryńskiego już nie ma w tym " grajdole " , jak Papuga mawia . Ile jeszcze akwenów i ławeczek dla mocherowych beretów pan zbudujesz ?

Ile i komu ... prezydencie ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 października 2016r. o 19:13
Pępkami. Nie dziwi mnie, że masz taki stosunek do nauczycieli. Tłukli, tłukli i nie wytłukli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 października 2016r. o 19:17
~ napisał(a): Pępkami. Nie dziwi mnie, że masz taki stosunek do nauczycieli. Tłukli, tłukli i nie wytłukli.


To do Anty patrioty /pisownia oryginalna/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tom niezalogowany
2 października 2016r. o 20:40
K...a dobra zmiana ?? PiSiory j...e
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13021
eto
2 października 2016r. o 21:08
Każda zmiana jest w pierwszej fazie bolesna, a władze lokalne wykorzystują to jak parawan i chowają się za nim, ukrywając swoją słabość. Dlaczego nie mówi się o swoich dietkach, posiedzeniach wyjazdowych rady i innym marnowaniu publicznych pieniędzy, tylko o tym co narzuca się im poprzez ustawy PiS-u ?
Są zmiany i należ poszukać wszelkich rozwiązań oby jak najmniej nauczycieli zostało bez pracy i nie ma co tu gdybać, bo to nic nie da.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~genius niezalogowany
2 października 2016r. o 21:11
wszyscy jesteście laikami, a największym jest moderator na tym forum poniewaz nie podjoł rękawicy i usunoł mój wątek....jesteś zwykły cienias, a ten portal to syfff....pozdrawiam hejtów, możecie się teraz wystrzelać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA HENRYKI 2024! Zapraszamy!
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego