Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Oświadczenie Starosty Dariusza Kwaśniewskiego
~hello niezalogowany
12 października 2016r. o 21:12
Szkoda ze w ten sposob konczy Pan swoją kariere. Zdrowka zycze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
12 października 2016r. o 22:38
Zdrówka życzę !! Były sąsiad (AC7) i uczeń .
A polityka? Jedni kąsają i będą kąsać i tyle.
Pozdrawiam

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyborca niezalogowany
12 października 2016r. o 22:40
Panie Starosto, żeby zarządzać firmą to trzeba być w pracy od poniedziałku do piątku a nie dwa dni w miesiącu - żeby nie przekroczyć 30 dni bo lekarz medycyny pracy i komisja i renta....... Współczuję choroby aczkolwiek dawno powinien Pan odejść skoro nie jest Pan w stanie zarządzać Powiatem. Nie dziwię się (nie broniąc Haniszewskiego, że przysłowiowo go szlag trafia mając wszystko na głowie). Dziwie się radnym, że nie zrobili porządku z Wami obydwojga.
A te gierki na forum gazety pod nową koalicję która KOMUŚ ZE STRON ZNOWU NIE PASUJE. ;( ;( ;( ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zico niezalogowany
14 października 2016r. o 15:46
Panie Kwaśniewski, nałykał się pan chyba zbyt wiele polonu podanego przez konkurencję z PO, bo pisze pan bzdury.

Jeżeli Haniszewski nie nadaje się na starostę pana zdaniem, to jest to tylko zdanie pana i pana kolegów z PO.
Jeżeli ktoś się nadaje na wicestarostę, swobodnie może zostać również starostą.
Wiem to z własnego podwórka, że zastępcy robią całą robotę a pierwszy wszystko przypisuje sobie.
Tak na marginesie, to dla mnie może nawet PiS wystawić kandydata na starostę, a koalicja w powiecie, przy obecnym składzie sejmu, senatu i rządzie PiS powinna się zmienić, będzie to z korzyścią dla powiatu i gmin.
Czas PO się skończył, komuniści i petrusy też nie za wiele zdziałają.
Panu staroście oczywiście życzę zdrowia i niech się tego trzyma, bo to jest dzisiaj dla niego najważniejsze. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 października 2016r. o 18:11
~Zico napisał(a): Panie Kwaśniewski, nałykał się pan chyba zbyt wiele polonu podanego przez konkurencję z PO, bo pisze pan bzdury.

Jeżeli Haniszewski nie nadaje się na starostę pana zdaniem, to jest to tylko zdanie pana i pana kolegów z PO.
Jeżeli ktoś się nadaje na wicestarostę, swobodnie może zostać również starostą.
Wiem to z własnego podwórka, że zastępcy robią całą robotę a pierwszy wszystko przypisuje sobie.
Tak na marginesie, to dla mnie może nawet PiS wystawić kandydata na starostę, a koalicja w powiecie, przy obecnym składzie sejmu, senatu i rządzie PiS powinna się zmienić, będzie to z korzyścią dla powiatu i gmin.
Czas PO się skończył, komuniści i petrusy też nie za wiele zdziałają.
Panu staroście oczywiście życzę zdrowia i niech się tego trzyma, bo to jest dzisiaj dla niego najważniejsze. :)

Człowieku nie pisz bzdur jak nie wiesz o co biega ,Haniszewski przez dwa lata był tylko figurantem który ciągle powtarza że się uczy ,myślisz że pracodawca który ciebie zatrudnia czekał by 2 lata żebyś nauczył się swojego fachu ,okres próbny i kop jak się nie nadajesz .Teraz następny BOSS próbuje rządzić Powiatem mowa o Janku C, który ma układy z Haniszewskim i promuje go na Vice Starostę ,Moim zdaniem to tylko Komisarz może uratować Powiat .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zico niezalogowany
14 października 2016r. o 18:26
~ napisał(a):
Człowieku nie pisz bzdur jak nie wiesz o co biega ,Haniszewski przez dwa lata był tylko figurantem który ciągle powtarza że się uczy ,myślisz że pracodawca który ciebie zatrudnia czekał by 2 lata żebyś nauczył się swojego fachu ,okres próbny i kop jak się nie nadajesz .Teraz następny BOSS próbuje rządzić Powiatem mowa o Janku C, który ma układy z Haniszewskim i promuje go na Vice Starostę ,Moim zdaniem to tylko Komisarz może uratować Powiat .


Dobra, może i masz rację, nie wiem o co chodzi.
Zmam pana Kwaśniewskiego, miałem z nim styczność, wywarł na mnie dobre wrażenie. Znam też pana Haniszewskiego z dawnych lat tj. ok. 14 lat wstecz i powiem, że jest trudnym partnerem w koalicji, zresztą jak cały PSL.
Pan Jan C. muszę to sprawdzić, czy aby nie chodzi o innego Jana, więc róbcie co chcecie, ale możecie podać swoich kandydatów i nie musicie nas trzymać w niepewności.
Bo obecny starosta musi pomyśleć o swoim zdrowiu i dać sobie spokój z polityką, chociaż na jakiś czas, bynajmniej taka jest moja rada.
Sam przechodziłem problemy ze zdrowiem i wiem, że takie wyłączenie się od wszelkich zawodowych spraw jest dobre.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Analityk niezalogowany
14 października 2016r. o 19:19
Po tym co się ostatnio stało w powiecie, cały zarząd ze starostą na czele powinien podać się do dymisji w trybie natychmiastowym (również z powodu utraty większości). To fikcja. Starosta pisze, że chce budować większość, a potem odchodzi członek zarządu.
Twierdzenie, że zrezygnuje ze stanowiska kiedy jego opcja zbuduje większość jest zwykłym kolesiostwem, brakiem odpowiedzialności i szacunku do demokracji. Pan starosta powinien umożliwić wybór nowego starosty i zarządu poprzez swoją rezygnację. A to, że chce stanowisko oddać wyłącznie komuś z PO pokazuje jak bardzo karykaturalna i kunktatorska jest ta demokracja pod rządami tej partii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Analityk niezalogowany
14 października 2016r. o 19:28
~Analityk napisał(a): Po tym co się ostatnio stało w powiecie, cały zarząd ze starostą na czele powinien podać się do dymisji w trybie natychmiastowym (również z powodu utraty większości). To fikcja. Starosta pisze, że chce budować większość, a potem odchodzi członek zarządu.
Twierdzenie, że zrezygnuje ze stanowiska kiedy jego opcja zbuduje większość jest zwykłym kolesiostwem, brakiem odpowiedzialności i szacunku do demokracji. Pan starosta powinien umożliwić wybór nowego starosty i zarządu poprzez swoją rezygnację. A to, że chce stanowisko oddać wyłącznie komuś z PO pokazuje jak bardzo karykaturalna i kunktatorska jest ta demokracja pod rządami tej partii.


I jeszcze prośba do Redakcji, aby mając na względzie mój powyższy wpis skonstruować sondę w której mieszkańcy wyrażą swoje zdanie czy zarząd i starosta powinni bezwarunkowo w takiej sytuacji podać się do dymisji, czy nie. Na pewno taka sonda będzie się cieszyć sporym zainteresowaniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu