Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wojska amerykańskie w Bolesławcu
~Ha ha niezalogowany
5 listopada 2016r. o 17:45
Będzie można w końcu coś nowego poniuchac i za free.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ba niezalogowany
5 listopada 2016r. o 17:46
Co za puste komentarze ze na portalu jest coś nie tak i nie ma po co wchodzic. Jak nie ma po co to czemu jeden z drugim tu zagląda i jeszcze pisze ? żal komuś ściska tył?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
5 listopada 2016r. o 18:07
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/nato-usa-kwitnacy-interes-narkotyczny-2016-11
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M niezalogowany
5 listopada 2016r. o 18:15
Nie ma z czego się cieszyc!Jak dla mnie to nie wróży nic dobrego!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 listopada 2016r. o 18:18
klucznick napisał(a): no nie wiem cz jest się z czego cieszyć ,jeszcze będziecie płakać ,kumulowanie wojsk nie wróży nic dobrego ,obce wojska mogą strzelac do polaków bez podania przyczyny i nie ponoszą za to żadnych konsekwencji,reguluje to ustawa 1066 PO i spółka :P


Amen. Każde obce wojska na naszym terenie , to okupant.
Wyrazy uznania za Wiedzę i Inteligencję Kluczniku :)

~Ba napisał(a): Co za puste komentarze ze na portalu jest coś nie tak i nie ma po co wchodzic. Jak nie ma po co to czemu jeden z drugim tu zagląda i jeszcze pisze ? żal komuś ściska tył?!


Tak. Mi ściska , bo pamiętam jeszcze czasy komuny , gdy Ruskie poruszali się wolniej od węchu. U mnie na wsi , w Kruszynie , bywali dość często . Kolumna samochodów do Janusza , po plony , gdy biegałem za piłką. Dzisiaj hamerykańce po polach latać nie będą , bo mają tanią siłę roboczą u ... Kuduka , również z Kruszyna. Spytaj bucu Czarnegojacka , bo chłop w temacie , co się i ... jak ? ... tam się " produkuje " . Być może jest to cicha zemsta korporacjonizmu na hamerykańskich głupkach , którzy dla mamony włóczą się po Świecie ... mordując. Ale ich obecność tutaj nie wróży nam nic dobrego. Tylko głupi Alterowicz wierzy jeszcze w ruski imperializm dzisiaj.

Niniejszy fakt świadczy o tym , że imperializm chazarskiej dziczy
z hamerykańskiego Knesetu jest jak ... no jak to określisz Alterowiczu .... ? . " obrona demokracji " ? :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 listopada 2016r. o 18:24
wiedziałem że po kim jak po kim ale po ''kluczniku'' spodziewałem się że wie o 1066 ...
kiedy wspomniałem o tym niedawno żaden ... nawet się nie zająknął :D

a pytań jest sporo ...tylko do kogo?

''maciara''?...jeszcze mnie zamknie za defetyzm :D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2016r. o 18:31
Jedno wojsko wyszło, to drugie przyszło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 listopada 2016r. o 18:43
dobrze że mamy ''partyzantkę '' Antona ...
ta nas obroni a jak trzeba będzie to i wygoni zaborcę :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.