Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prawie pewne: Donald Trump prezydentem USA
~klucznick niezalogowany
9 listopada 2016r. o 14:54
fobiak napisał(a):
~klucznick napisał(a):
~klucznick napisał(a): Zmoderowano 09.11.2016 godz.12:41 - powód: brak kultury (moderator)
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/list-prezydenta-donalda-trumpa-2016-11


lepiej nie wklejaj takiej szmaty bo osmieszasz nie tylko siebie ale i ta rypnieta wolna polske, nie myslalem, ze tam takie ...e pracuja
więc podziel się informacjami na temat wolnej kocie ,bo nie wiem czym mam się ośmieszać skoro to nie są artykuły mojej reżyserii ,a w większości przypadków przedstawiają prawdę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
9 listopada 2016r. o 15:46
~klucznick napisał(a):
fobiak napisał(a):
~klucznick napisał(a):
~klucznick napisał(a): Zmoderowano 09.11.2016 godz.12:41 - powód: brak kultury (moderator)
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/list-prezydenta-donalda-trumpa-2016-11


więc podziel się informacjami na temat wolnej kocie ,bo nie wiem czym mam się ośmieszać skoro to nie są artykuły mojej reżyserii ,a w większości przypadków przedstawiają prawdę.


jak nie twoje to po co kogos okradasz z glupoty?
sam nie potrafisz zlozyc zdania, cos od siebie napisac, byle co ale swoje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
9 listopada 2016r. o 16:20
fobiak napisał(a):
~klucznick napisał(a):
fobiak napisał(a):
~klucznick napisał(a):
~klucznick napisał(a): Zmoderowano 09.11.2016 godz.12:41 - powód: brak kultury (moderator)
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/list-prezydenta-donalda-trumpa-2016-11


więc podziel się informacjami na temat wolnej kocie ,bo nie wiem czym mam się ośmieszać skoro to nie są artykuły mojej reżyserii ,a w większości przypadków przedstawiają prawdę.


jak nie twoje to po co kogos okradasz z glupoty?
sam nie potrafisz zlozyc zdania, cos od siebie napisac, byle co ale swoje?
może i racja ale pisać mi się nie chce ,wolę linka wlepić to możę lemingi uwierzą ,bo mi nawet rzona nie wierzy,właśnie po to,pisać każdy może jeden lepiej drugi gorzej,trzeba sobie na reputację zapracować ,a na mnie wszyscy hhuj tutaj kładą,więc ? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 listopada 2016r. o 16:46
http://www.tmz.com/2016/11/08/hillary-clinton-supporters-sad-crying/

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tomeek niezalogowany
9 listopada 2016r. o 17:51
Klucznik.. żona a nie rzona.. Błagam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
9 listopada 2016r. o 17:58
~Tomeek napisał(a): Klucznik.. żona a nie rzona.. Błagam.
gdybyś miał IQ hociarz 60 to byś wiedział rze robie to specjalnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tomeek niezalogowany
9 listopada 2016r. o 18:09
Tak,tak. Specjalnie.. Tak samo jak specjalnie nie umiecie sie poruszać po drodze, przecież wy "tirowcy"nie przekraczacie IQ 25. Także nie świruj bo nawet jak by was było 10ciu to może być cieżko osiągnąć 60.
60 to chyba najlepiej Ci wychodzi ale z baku spuścic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
9 listopada 2016r. o 18:24
Mi sie lepiej jezdzi wsrod kierowcow tirow niz osobowek. Wiedza na czym polega wspolpraca na dwoch pasach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.