Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Życzenia do Marszałka
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolejne lata po błocie
~~Rafal niezalogowany
24 grudnia 2016r. o 9:16
Burmistrz potrafi tylko obiecać i fałszywie sie cieszyć. Uwazam ze gdy kolo staje na czele gminy to automatycznie ma pod sobą sprawy wszystkich miejscowości. Nie ma ulubionych czy tych gorszych. Każda miejscowość ma swoje sprawy które w głowie ekipy z ratusza trzeba jakoś rozwiązać, a nie jak to robi brygada RR pcha kasę na Nowogrodziec, Gierałtów, Gosciszow... RR pamiętaj Pan ze nie zawsze będzie się na szczycie. Upadek może być bolesny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 grudnia 2016r. o 10:15
URZĘDNICY !!! . Ci z wyboru i ci zatrudnieni : to dzięki wam ten Kraj się sypie, to dzięki wam ludzie się kłócą, to dzięki wam Polska się słabo rozwija. Nie macie umiaru w grabieży społeczeństwa . Zrobicie każde świństwo aby skłócić ludzi .
To wszystko po to aby się na chapać i żyć czyimś kosztem. Życzę wam na te święta jak najgorzej bo wy nie macie nad nami litości . Jesteście bydlakami i nic dobrego nie powinno was spotkać.
A ludzie z Wykrot sami widzicie ,że żrecie się przez urzędników .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 grudnia 2016r. o 11:21
~ napisał(a): URZĘDNICY !!! . Ci z wyboru i ci zatrudnieni : to dzięki wam ten Kraj się sypie, to dzięki wam ludzie się kłócą, to dzięki wam Polska się słabo rozwija. Nie macie umiaru w grabieży społeczeństwa . Zrobicie każde świństwo aby skłócić ludzi .
To wszystko po to aby się na chapać i żyć czyimś kosztem. Życzę wam na te święta jak najgorzej bo wy nie macie nad nami litości . Jesteście bydlakami i nic dobrego nie powinno was spotkać.
A ludzie z Wykrot sami widzicie ,że żrecie się przez urzędników .

Ja natomiast burmistrzowi(świadomie z małej)życzę jak najlepiej ,jeszcze masz czas żeby się zmienić,idź do kościoła połóż się Krzyżem i proś Boga o przebaczenie.Pan Bóg cię wysłucha.Tak zrobił Wójt Kozioł i daleko zaszedł. :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 grudnia 2016r. o 15:05
Ja taki łaskawy nie jestem. To co robią urzędnicy - politycy z ludźmi ,że nawet w rodzinie się kłócą to tego nie wybaczę. A kościół tylko ich psuje bardziej. Bo wyspowiada , rozgrzeszy i dalej świnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 grudnia 2016r. o 21:13
~ napisał(a): Ja taki łaskawy nie jestem. To co robią urzędnicy - politycy z ludźmi ,że nawet w rodzinie się kłócą to tego nie wybaczę. A kościół tylko ich psuje bardziej. Bo wyspowiada , rozgrzeszy i dalej świnia.

Burmistrz jest mistrzem dzielenia jak ma konflikt ze Strażakami to wszystko robi żeby sobie zjednać dla równowagi KGW.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 grudnia 2016r. o 17:05
10 lat dzielenia mieszkańców, 10 lat zakłamania i kolesiostwa, 10 straconych lat .Czas na zmiany .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
25 grudnia 2016r. o 17:26
od czwartku mróz zapowiadają,to będziecie twardziutko mieli aż do odwilży.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do klucznick niezalogowany
25 grudnia 2016r. o 17:31
~klucznick napisał(a): od czwartku mróz zapowiadają,to będziecie twardziutko mieli aż do odwilży.

A od kiedy przewidujesz odwilż ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Villaro zaprasza