Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

2900
#falco nieaktywny
13 maja 2017r. o 18:24
:D

tak ,tak ...napyskuj mi ... :D
w tym ''katole'' jesteście najlepsi

a jutro złożycie rączki przed klechą ,wydukacie że żałujecie za grzechy i będzie wam odpuszczone ...hahaha

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
13 maja 2017r. o 18:29
Nikt ciebie ani rozmów z tobą nie traktuje poważnie, miałeś okazję się o tym przekonać w rzeczywistości : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 maja 2017r. o 19:01
idą Trzej Królowie do Jezusa. Już wchodzą do stajenki, gdy jeden uderza głową we framugę i łapiąc się za czoło krzyczy:
– O Jezu!
Na to Maryja do Józefa:
– Widzisz Józefie, takie ładne imię Jezus, a ty ciągle tylko Staszek i Staszek.

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~to ciekawe niezalogowany
13 maja 2017r. o 19:58
kc napisał(a): Nikt ciebie ani rozmów z tobą nie traktuje poważnie, miałeś okazję się o tym przekonać w rzeczywistości : ).


Gdzie i kiedy kc ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
13 maja 2017r. o 20:53
Przez wiele stuleci biblia istniała jedynie w języku łacińskim.
Aby motłoch nie poznał prawdy i nie miał możliwości nacisku na hierarchów Watykanu.
Podobnie jak drzewo poznania w mitycznym raju.

Dzisiejsi wierni wierzą w zbawienie / zmartwychwstanie / życie wieczne i raj.
Tymczasem ich Bóg już na samym starcie stworzył wadliwy raj.
Raj w którym było drzewo poznania dobra i zła oraz wąż / anioł zła -diabeł /
Po co Bóg jako stwórca wszystkiego stworzył zło ?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Drzewo_poznania_dobra_i_z%C5%82a

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do PanaM niezalogowany
13 maja 2017r. o 21:15
Drogi PanieM!
Odpisywałem już tutaj wiele razy na PanaM pytania i wątpliwości. Z nadzieją, że może zechce PanM sięgnąć do rzetelnej i obfitej literatury tematu. Proszę się nie obrażać PanieM, ale PanaM poziom wiedzy o Biblii, czy też szerzej religii, jest tak słaby, że nie wiadomo od czego zaczynać spokojne tłumaczenie. I wskazywanie gdzie PanM błądzi. Myślę, że jedynym dobrym rozwiązaniem jest odesłanie PanaM do lektury dotyczącej tematu tego wątku. Niech PanM zamiast marnować czas na pisanie śmiesznych postów na forum poświęci ten czas na lekturę. Bo teraz to pytania PanaM są często na poziomie przedszkolaka, który zna Biblię w obrazkach, a do skomplikowanych tematów religii podchodzi jak do czarów Harry'ego Pottera. Szkoda PanaM czasu i szkoda czasu tłumaczących PanuM proste sprawy.
P.S.
Czy przeczytał PanM artykuły z miesięcznika "filozofuj!" poświęconego tematowi Boga? Podsyłałem link i rekomendowałem lekturę. Po ciągle zadawanych śmiesznych pytaniach domyślam się, że PanM nie przeczytał. To w końcu chce się PanM coś dowiedzieć, czy tylko chodzi PanuM o "istnienie" na forum?
Dobrej nocy życzę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 maja 2017r. o 21:24
Przemek
jak myślisz ?
czy jak za chwilę nabluzgam ile mogę ,zwyzywam od najgorszych tego ''boga'' to jutro , jeśli nie będę tu pisał , to będzie kara od ''boga'' czy odpowiednio ustawionego ''moderatora''?
ja myślę że to drugie bo on tu ma się za ''boga'' i myśli że jest ''wszechmogący''a temu pierwszemu moje ewentualne ''bluzgi '' ą obojętne jak ja sam i rzesze tych którym wydaje się że są ważni ...
pytasz o ''drzewo poznania '' ?
to czysty '' boski obskurantyzm ''dla ludzi prostych i nie posiadających możliwości własnego myślenia którzy każde pieprzenie o ''bogu'' nawet gdyby było najgłupsze i najbardziej prostackie ,biorą za ''dobrą monetę '' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
13 maja 2017r. o 22:57
Coś chyba jednak nie wyszło --miało to być a nie było.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114871,21806922,dzis-o-17-20-wedlug-przepowiedni-fatimskiej-mial-byc-koniec.html#BoxNewsImg&a=66&c=61

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.