Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

11445
PanM
14 maja 2017r. o 10:21
~~ napisał(a): syn trepa prl, z drugim synem trepa prl... wam szmaciarze każdy już dziękuje


Nie pierwszy to już raz anonimowy bogobojny tchórzu pozwalasz sobie nazywać czyjegoś zmarłego rodzica " trepem "
A rozmówców per " szmaciarze "
Nie będę się z Tobą ciągał po sądach ale zadam sobie trudu abyś dostał szansę powiedzieć mi to w oczy.
Twoje bogobojne " bochaterstwo " opiszę tu wraz z Twoimi wszystkimi danymi personalnymi.
Do zobaczenia dobry bogobojny tchórzu.


Dopisane 14.05.2017r. o godz. 10:21:

Pomyśl jak to jest dostać kopa z takiego " TREPA ". [img=1494750100_6it0tq3.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
14 maja 2017r. o 11:41
~~ napisał(a): syn trepa prl, z drugim synem trepa prl... wam szmaciarze każdy już dziękuje


''Nie chciwość, nie gniew i nie zazdrość, ale strach jest doradcą najnikczemniejszych poczynań.''
Feliks Chwalibóg


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 maja 2017r. o 12:48
pleciesz głupoty kiełku, tamtym wpisać chciałem tylko wskazać na regułę, to kim są najwięksi mąciciele na tym portalu, i fakt że jabłko jednak nieczęsto pada daleko od jabłoni

Moszczyński, pisz o mnie pisz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 maja 2017r. o 13:47
~~ napisał(a): pleciesz głupoty kiełku, tamtym wpisać chciałem tylko wskazać na regułę, to kim są najwięksi mąciciele na tym portalu, i fakt że jabłko jednak nieczęsto pada daleko od jabłoni

Moszczyński, pisz o mnie pisz


Przemo :) Na Twoim miejscu nie przejmował bym się bezimiennymi półgłówkami , co to chcą zaistnieć . Żeby zaistnieć trzeba mieć chociaż jakiś login ... np. Grzdyl Ponury , Mała Mi , DP , albo kc . Trzeba mieć coś między uszami , oprócz wody i odrobinę odwagi cywilnej w Sercu. Kiedyś dawno temu przyszła mi do głowy taka analogia ... rozmowa z tyldami , to jest jak chandryczyć się ze sforą psów powiązanych jednym łańcuchem strachu . Na uprzęży wbitej w ziemię . Jeden się wyrwie do przodu dusząc drugich :D

Olać to . Nie miałem zaszczytu znać Twego Ojca , Przemo , ale mam zaszczyt znać Ciebie . Uważam Cię za bardzo mądrego człowieka , pomimo żeś ateista.

ps. Papugo mógłbyś sobie odpuścić " stwórcę " z małej litery ? Mamy pakt o nieagresji. Chyba , że chcesz w pysk wyłapać ... to się da zrobić bez żadnej wiary i wiedzy , i w każdej chwili :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
14 maja 2017r. o 13:56
Pannazdzieckiem napisał(a):
ps. Papugo mógłbyś sobie odpuścić " stwórcę " z małej litery ? Mamy pakt o nieagresji. Chyba , że chcesz w pysk wyłapać ... to się da zrobić bez żadnej wiary i wiedzy , i w każdej chwili :)

[img=1494762993_ox370f8.jpg]

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zofia katoliczka niezalogowany
14 maja 2017r. o 14:28
Według jednej z interpretacji objawień fatimskich, trzecia tajemnica miała zapowiadać koniec świata dokładnie w setną rocznicę tych wydarzeń, około godziny 17:20. Kolejny koniec świata się nie wydarzył.

Pod koniec marca polski Sejm zajmował się setną rocznicą objawień fatimskich. Uchwałę w tej sprawie przedstawiała Anna Sobecka, posłanka znana ze swojej religijności. Podczas obrad komisji kultury i środków przekazu przekonywała, że "objawienia fatimskie są chyba najbardziej donośnym wydarzeniem z roku 1917" i "stanowią jakby punkt odniesienia". Nie wspomniała jednak, że według jednej z interpretacji, trzecia tajemnica fatimska zapowiadała koniec świata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 maja 2017r. o 14:30
Gdyby co , to tak słodko nie będzie Norbert :) A jak tam remoncik masz już te kafelki na ścianie ? :D I po wujj Ci te kafelki , skoro baby brakuje , żeby je sprzątała ? :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 maja 2017r. o 14:34
Przemek -napiszę tak
po co sądy ?..co chcesz tym udowodnić ?
pamiętaj że ocierając się o szambo łatwo jest pobrudzić się jego zawartością a z tym właśnie masz w tym przypadku do czynienia
ktoś tu pieprzy o jakichś ''mącicielach''
dlaczego nie pisze kto nim jest?
bo co napisze ?...że np. falco?
a jak siebie nazwie ;)
jak napisze i jak określi tych piszących z ukrycia?
jak ja mam o nich pisać nie wiedząc czy pisze jedna czy kilka osób?
piszących z kulturą podobnie traktuję ,piszących obrazliwie traktuję i będę traktował tak jak do tej pory...
dlaczego post z określeniem ''szmaciarz'' nadal nie został zmoderowany ?
ale napisz do kogoś kret.y.nie lub przy.g.łupie zaraz albo ktoś napisze że OBRAŻASZ
:D albo dostaniesz OSTRZEŻENIE od ''cerbera''
taka jaka w tym kraju sprawiedliwość ,taka jest i tu na forum ...lepszy i gorszy sort
:D
a w temacie ...
jaka wiara taki i bóg ,mały i mściwy ...

ps . i przestań już pisać ''bogobojny katoliku'' bo ani to trafne ani do końca prawdziwe ... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA #pijezkranu