Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koncert WOŚP w Bolesławcu - zebrano 15 434,82 zł !!!
~~prosto w oczy niezalogowany
17 stycznia 2017r. o 18:08
Te pieniadze bardzo przydały by sie rodzinie która straciła dach nad głową w wyniku pozaru .Cudze widzicie a swoich.........??? :> :> :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 stycznia 2017r. o 18:43
~~Do Pani Krystyny O. napisał(a): Miałem do Pani szacunek ale z tym zaangażowaniem w WOŚP Pani przesadza.
Proszę chociażby zapoznać się z obecnym na tych forach filmikiem you toube "Cała prawda o WOSP".
Pan O. jest na smyczy Starych Kiejkutow, tych samych co dawali ochronę dla przekrętów w Amber Gold. Czy tak inteligentna osoba jak Pani, tego nie dostrzega?

Szanowny Panie, czy ten szacunek dotyczył mnie? może tak, bo wcześniej nazywałam się Krystyna O. Nie ważne dla kogo stracił Pan szacunek. Jest mi bardzo przykro, ale z powodu tego, że nie ma Pan szacunku dla Jurka Owsiaka, człowieka wyjątkowego, jedynego w swoim rodzaju, który przez 25 lat nas jednoczy, a Jego akcja ratuje to, co jest najważniejsze dla człowieka: zdrowie i życie .
Dlaczego w naszym wydawałoby się katolickim narodzie jest tyle zawiści i jadu? Mój Tato zawsze powtarzał, że w człowieku trzeba widzieć dobro, każdy z nas ma wady, Jurek zapewne też, ale za to ile ma zalet! Ogromne poparcie dla WOŚP świadczy o tym, że myślących podobnie jak ja jest zdecydowana większość, a kwoty rosnące z roku na rok są najlepszym tego dowodem.
Przy okazji organizacji tegorocznego Koncertu WOŚP w Bolesławcu spotkaliśmy się z ogromną życzliwością, poza jednym Panem, który nie chciał przyjąć plakatu w swoim zakładzie. Angażowałam się 25 lat temu i jeśli starczy mi sił będę angażowała się w następnych edycjach. NAPRAWDĘ WARTO!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krystyna niezalogowany
17 stycznia 2017r. o 18:49
~~prosto w oczy napisał(a): Te pieniadze bardzo przydały by sie rodzinie która straciła dach nad głową w wyniku pozaru .Cudze widzicie a swoich.........??? :> :> :>


Masz rację, wpłaciłam taką samą kwotę na pomoc pogorzelcom z Nowej Wsi jaką wrzuciłam do puszki na WOŚP w Teatrze Starym, a Ty pomogłeś poszkodowanej rodzinie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 6:23
Pani krysiu ma pani rację. Proszę nie zwracać uwagi na ludzi którzy nie potrafią pomagać innym tylko wręcz przeszkadzają w pomocy. Z takimi ludźmi szkoda czasu na gadanie. Koncert był wspaniały. Powodzenia za rok!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 7:29
no to na pensję uzbieraliście dla jureczka.zbieracie uczciwie z serca to jest pewne i do wspierających nic nie mam.poproście jureczka aby uzbierał na wymianę personelu w bolesławieckim SOR....bo tam najnowszy sprzęt się nie przydaję.https://youtu.be/gTuXlDLgOCA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 9:03
~~Krystyna Juszkiewicz napisał(a):
~~ napisał(a): Ogromne poparcie dla WOŚP świadczy o tym, że myślących podobnie jak ja jest zdecydowana większość, a kwoty rosnące z roku na rok są najlepszym tego dowodem.


Przepraszam, że jeszcze raz wysyłam, ale wcześniej nie podpisałam się.

Ogromne poparcie? Niemcy w latach 30-tych rozumowali podobnie. Owczy pęd nigdy nie jest dobrym argumentem. Idea WOŚP jest piękna. Jej realizacja już mniej urocza. Szkoda że coraz więcej ludzi poznaje kulisy całej akcji bo może ich to w przyszłości zniechęcić do otwierania serc i kieszeni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krystyna niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 10:14
Dziękuję za informację z wolna-polska.pl skąd dowiedziałam się ile zarabia małżeństwo Owsiaków. Uważam, że zarabiają o wiele za mało (za taki ogrom pracy)w porównaniu np. z członkami zarządów spółek ( partyjnych kolesi), którzy praktycznie nie robią nic. Prawdą jest, że pracownicy służby zdrowia zarabiają o wiele za mało, ale to już nie jest wina Państwa Owsiaków.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~nie ma za co niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 10:23
~~Krystyna napisał(a): Dziękuję za informację z wolna-polska.pl skąd dowiedziałam się ile zarabia małżeństwo Owsiaków. Uważam, że zarabiają o wiele za mało (za taki ogrom pracy)w porównaniu np. z członkami zarządów spółek ( partyjnych kolesi), którzy praktycznie nie robią nic. Prawdą jest, że pracownicy służby zdrowia zarabiają o wiele za mało, ale to już nie jest wina Państwa Owsiaków.



ciekawe że z tak ciekawego artykułu wyciąga pani odwrotne wnioski ,artykuł przedstawia cała działalność ,a pani pisze tu o zyskach ,proszę uważnie przeczytac ile wydają gminy i tv na ten ?szczytny cel?bez pana O można by przekazać tyle samo lub więcej,proszę uważnie czytaćhttp://wolna-polska.pl/wiadomosci/puszki-owsiaka-12-groszy-placz-prosze-2017-01
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.