Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

TVP --- KTO UFA PUBLICZNEJ ?

11445
PanM
7 lutego 2017r. o 16:06
Od kiedy sięgam pamięcią publiczna telewizornia była propagandową tubą aktualnie rządzących.
Jednak tak nachalna jak teraz publiczna była tylko za czasu wczesnej komuny.

Czy zaufanie do telewizorni publicznej jest wprost proporcjonalne do interesu jaki ma tego zainteresowana grupa , tak jak zaufanie do domów publicznych ?[img=1486479962_l0lz415.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 lutego 2017r. o 16:09
a kto jeszcze oglada tvp? juz nie pamietam nawet jej logo....dawno usunieta z listy ulubionych - przeciez tam nic ciekawego do ogladania nie ma...

eurosport, discoverym tan geo, bbc, cnn - takie rzeczy ogladam....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Same kłamstwa całą dobę niezalogowany
7 lutego 2017r. o 16:09
PanM napisał(a): Od kiedy sięgam pamięcią publiczna telewizornia była propagandową tubą aktualnie rządzących.
Jednak tak nachalna jak teraz publiczna była tylko za czasu wczesnej komuny.

Czy zaufanie do telewizorni publicznej jest wprost proporcjonalne do interesu jaki ma tego zainteresowana grupa , tak jak zaufanie do domów publicznych ?[img=1486479962_l0lz415.jpg]

W ogóle ich nie oglądam bo Ciemny Kurski niech tą propagandę reżimową sam ogląda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~alter niezalogowany
7 lutego 2017r. o 16:12
ja oglądam od rana do wieczora
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 lutego 2017r. o 16:19
o tym wszyscy wiedzą więc ta informacja jest niczym nowym :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
7 lutego 2017r. o 16:23
falco napisał(a): o tym wszyscy wiedzą więc ta informacja jest niczym nowym :D


Dobrze wiesz smrodzie, że to nie mój post, bo sam go wysmarowałeś?
Co za śmierdzący krętacz.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 lutego 2017r. o 16:30
nie podniecaj się tak gościu :D
masz pewność?
a może to ty bazgrolisz jako ten drugi ''falco''

może sądzisz po sobie?

a co ty za persona tu jesteś bym ci poświęcał więcej czasu niż na to zasługujesz :D
ja wiem że ty nawet jak śpisz to śnisz o mnie ale ja jakoś tak nie mam ...na szczęście :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
7 lutego 2017r. o 16:32
Zachowujesz się jak psychol smrodzie? Może powinieneś się już zacząć leczyć?

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza