Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poseł Winnicki w Nowogrodźcu
~~Bolecnauta niezalogowany
23 lutego 2017r. o 14:31
Gość bardzo kontrowersyjny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Papuga niezalogowany
23 lutego 2017r. o 14:35
~~Bolecnauta napisał(a): Gość bardzo kontrowersyjny


Mało powiedziane :| Nawet do głowy by mi nie przyszło, że Panom i Paniom z VETO po drodze z tym oszołomem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 lutego 2017r. o 14:38
Jak rozumiem Papuga rozmawiała z posłem wielokrotnie i wie, że jest oszołomem.

Czy może tylko czerpie wiadomości z internetu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Połykaczka kijanek niezalogowany
23 lutego 2017r. o 14:40
Gość jest kontrowersyjny, prawdopodobnie nie jest gejem i widziano go kiedyś jak wywieszał flagę inną niż europejską.
Widziano go kiedyś na meczu piłki noźnej a to wiele znaczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 lutego 2017r. o 14:41
Jeśli PiS będzie dalej taki miękki i pobłażliwy dla wszelkiego lewactwa, to Narodowcy w przyszłych wyborach mają mój głos.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 lutego 2017r. o 14:48
Na stronie VE-TO napisali, że będzie cykl spotkań z posłami.

http://www.ve-to.pl/aktualnosci/spotkanie-z-poslem-rp-robertem-winnickim/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 lutego 2017r. o 14:51
OSIL "VE-TO" w programie swojego działania ma prowadzenia spotkań z organizacjami i ludźmi mającymi wpływ na kształtowanie SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO. Ma się odbyć spotkanie z Posłem na Sejm RP. Poseł Winnicki odpowiedział jak pierwszy na zaproszenie Stowarzyszenia za co jesteśmy wdzięczni. Zamiast snuć dziwne wywody i oceny proszę go osobiście posłuchać a nawet porozmawiać. To właśnie ma na celu spotkanie. Stowarzyszeniu natomiast po drodze jest ludźmi uczciwymi bez względu jakie poglądy czy religie wyznają. Zapraszamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Papuga niezalogowany
23 lutego 2017r. o 15:42
~~ napisał(a): OSIL "VE-TO" w programie swojego działania ma prowadzenia spotkań z organizacjami i ludźmi mającymi wpływ na kształtowanie SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO. Ma się odbyć spotkanie z Posłem na Sejm RP. Poseł Winnicki odpowiedział jak pierwszy na zaproszenie Stowarzyszenia za co jesteśmy wdzięczni. Zamiast snuć dziwne wywody i oceny proszę go osobiście posłuchać a nawet porozmawiać. To właśnie ma na celu spotkanie. Stowarzyszeniu natomiast po drodze jest ludźmi uczciwymi bez względu jakie poglądy czy religie wyznają. Zapraszamy.


Dziękuję, nie skorzystam :>

Do tyldy: oprócz wiadomości z internetu istnieje wiele innych możliwości zasięgnięcia informacji o osobie. Ot choćby oglądanie TV i posłuchanie wypowiedzi, tudzież wywiady prasowe i wiele innych źródeł. Żeby mieć ogląd nie trzeba spotykać się osobiście. Idąc tym tokiem rozumowania, nie powinno się głosować w wyborach - bo przecież nie rozmawialiśmy z każdym z polityków, by móc wyrobić sobie opinię na ich temat. Dlatego daruj sobie te prostackie domysły. A zdania na temat tego gościa nie zmienię - oszołom. I mam do tego pełne prawo. Ponjał?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.