Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

670
ramaj
2 sierpnia 2022r. o 8:17
~~ramaj napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kakaowa Stokrotka napisał(a): Jak działa szatan i dlaczego Bergolio wygadywał w Kanadzie bzdury:








Dlaczego Bergolio robi to, co robi niszcząc Kościół Katolicki pozostaje na razie tajemnicą.



Ojcze ,ten nick ,, Kakaowa Stokrotka'' pasuje do księdza jak żaden inny . Trochę żal iż kończą się wspaniałe pedofilskie czasy , prawda ?

Jakiś gnooj podszywa się pod mój nick.JA ZAWSZE PISZĘ PO ZALOGOWANIU.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
2 sierpnia 2022r. o 8:37
Horus napisał(a):
a ludzie są teraz bardziej światli ...już na byle bzdet sukienkowi ich nie nabiorą ....
czytałeś jak to księciunia chcieli wywieźć na taczce nie pozwalając mu nawet odprawić mszy?...jak to teraz będzie po tym jak chce się karać za jakieś tam ''obrazy uczuć ''?...całą wioskę zamkną do ''więźnia''? ;D

I co w związku z tym? Rozumiem że według ciebie należy wywieźć na taczkach wszystkich czarnych nierobów?
To może ja bym wskazał jakiś przykład partactwa budowlanego i bym zaczął pisać że wszyscy budowlańcy to partacze?
Czytałem tu na forum tez uwagi dotyczące dokładnie twojej roboty. Tak więc może jak już tak chcesz uzdrawiać świat, to może zacznij od swojego poletka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 sierpnia 2022r. o 20:56
co ty na to ''tytoń''?

''Jest obowiązek katolików, jeżeli idą z katolickim kapłanem i chcą mieć prawo do katolickiego kapłana, żeby zabezpieczyć toaletę, jakąkolwiek poranną, przed mszą, wieczorną dla kapłana, żeby w warunkach, jakich jest, mógł spełnić ją. A jeżeli chodzi o korzystanie z toalety, na pewien sposób kapłan jest pierwszy przed staruszką, chyba ze staruszka umiera, mdleje i trzeba na bieżąco coś zrobić. A nie, że wiek, czy płeć uprawnia, że ja mam prawo do toalety, bo my jesteśmy niewiasty. A ksiądz to co? Wystarczy, żeby prosto przedstawić, idzie z nami ksiądz, idzie z nami Chrystus, a jeżeli nie jesteście gotowi księdza za wzór uszanować na sposób chrystusowy, to nie macie do niego po prostu tytułu i prawa. Kapłaństwo księdza nie jest księdza, kapłaństwo księdza jest kapłaństwem chrystusowym. Wierni nie powinni oglądać księdza, który się rano myje. Od tego jest obowiązek zabezpieczyć intymność kapłanowi. Idę z tłuszczą, z hołotą, z hordą, jedenasty dzień pielgrzymki - stwierdził ks. Woźnicki.''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
3 sierpnia 2022r. o 8:56
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): To jest cały kler, Chrystus ustami kapłana powiedział, że są hołotą. Może teraz uwierzą. Oni wszyscy są tacy sami, różnica jest taka, że ten pajac mówi to wszystko na głos do ludzi, a tamci siedzą cicho żeby nie stracić darmowego koryta. Ale co powiedzieć o tych potulnych baranach, co za nim idą? No chyba, że widzą w nim siebie i zwyczajnie ciągnie swój do swego.

Bzdury piszesz. Idą za nim, bo mają w sobie dość pokory. Ty się obrazisz, jak ktoś cię nazwie głupim czy hołotą. Ja się zastanowię, czy aby nie ma racji. A że ten kapłan odleciał? Może i za bardzo. Ale i takich trzeba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
3 sierpnia 2022r. o 9:02
I jeszcze jedno. Ksiądz Chrystus. Dawniej całowało się ręce kapłana. Kapłan nie mógł pracować fizycznie, bo jego dłonie były przeznaczone do kontaktu z Ciałem Chrystusa. Tak więc i na całego kapłana spływało trochę Chrystusowej świętości.
Dziś się protestantyzujemy. Eucharystia staje się symbolem a nie rzeczywistym Ciałem Boga. Stąd i ranga kapłana spada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dziwisz niezalogowany
3 sierpnia 2022r. o 9:10
To nie on jest głupi tylko Ci co z nim szli. Nie pojmuję tylko jednego - po co wierni, których ta kanalia nazywa hołotą, idą z nim na pielgrzymkę? To już lepiej było namówić np. jakiegoś ateistę, bo on jest bliżej Boga, niż ten pseudo ksiądz,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
3 sierpnia 2022r. o 10:11
A może potrzebują kogoś, kto im uświadomi, że są tylko hołotą? A Woźnicki to taki zupełnie normalny z pewnością nie jest. Ale któż z nas ma wszystkie klepki na miejscu? ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stasiek niezalogowany
3 sierpnia 2022r. o 10:17
Jasiu to prawda że Tusk modli się żeby nie powstała zapora na granicy z Białorusią? Ponoć modlił się żeby nie powstał przekop? Wiesz coś czy modli się żeby nie powstał PCK?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza