Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

22258
#Horus nieaktywny
1 sierpnia 2022r. o 17:38
uwielbiam tą liczbę ...
zaraz ...te liczby...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowa Stokrotka niezalogowany
1 sierpnia 2022r. o 19:10
Jak działa szatan i dlaczego Bergolio wygadywał w Kanadzie bzdury:



Dlaczego Bergolio robi to, co robi niszcząc Kościół Katolicki pozostaje na razie tajemnicą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ramaj niezalogowany
2 sierpnia 2022r. o 3:51
~~Kakaowa Stokrotka napisał(a): Jak działa szatan i dlaczego Bergolio wygadywał w Kanadzie bzdury:








Dlaczego Bergolio robi to, co robi niszcząc Kościół Katolicki pozostaje na razie tajemnicą.



Ojcze ,ten nick ,, Kakaowa Stokrotka'' pasuje do księdza jak żaden inny . Trochę żal iż kończą się wspaniałe pedofilskie czasy , prawda ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
2 sierpnia 2022r. o 7:02
Następny chory człowiek, któremu wszystko się z jednym kojarzy... :-|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
2 sierpnia 2022r. o 7:05
Horus napisał(a):
ja dzisiaj wielebny bardziej się wypociłem ...
ale co ty możesz o tym wiedzieć ...;D

To sobie uświadom, że najbardziej leniwy proboszcz musiał się w tym czasie napocić jeszcze bardziej. Praca to nie tylko machanie łopatą. No ale ty innej nie znasz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 sierpnia 2022r. o 7:20
jak zachodziła potrzeba to i machałem łopatą ...
dlatego mogę napisać że nigdy nie wyciągałem ręki po ''wdowi grosz'' jak robią to twoi księciunie w sukienkach ...
odpowiedz sobie dlaczego ludzie widząc budowlańca nie mają takich skojarzeń jak w przypadku widoku ''ksiundza''?
a wiesz wielebny że teraz w katolandzie jak kupisz sobie w cukierni kremówkę zanim ją ugryziesz będziesz się musiał ''przeżegnać''?
inaczej sąd i kazamaty....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
2 sierpnia 2022r. o 7:38
Horus napisał(a):
odpowiedz sobie dlaczego ludzie widząc budowlańca nie mają takich skojarzeń jak w przypadku widoku ''ksiundza''?

Bo może też innej roboty poza machaniem łopatą nie znają i nie uznają?
A tobie mógłbym wypisać szczegółową rozpiskę zajęć proboszcza zaczynając od 5 rano a kończąc o 22. I dalej byś krzyczał ze nierób. No co to takiego modlitwa za parafian. To poklęcz choć pół godzinki, zobaczysz jaki to "lekki chleb". A parafianie ciągle przychodzą i proszą o modlitwę. Ty byś powiedział ze się pomodlisz i byś olał sprawę, bo jesteś "sprytny". A ksiądz niestety jak obieca że się pomodli, to się pomodli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 sierpnia 2022r. o 8:15
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a):
odpowiedz sobie dlaczego ludzie widząc budowlańca nie mają takich skojarzeń jak w przypadku widoku ''ksiundza''?

Bo może też innej roboty poza machaniem łopatą nie znają i nie uznają?
A tobie mógłbym wypisać szczegółową rozpiskę zajęć proboszcza zaczynając od 5 rano a kończąc o 22. I dalej byś krzyczał ze nierób. No co to takiego modlitwa za parafian. To poklęcz choć pół godzinki, zobaczysz jaki to "lekki chleb". A parafianie ciągle przychodzą i proszą o modlitwę. Ty byś powiedział ze się pomodlisz i byś olał sprawę, bo jesteś "sprytny". A ksiądz niestety jak obieca że się pomodli, to się pomodli.

a co mnie obchodzi jakaś ''rozpiska'' księciunia?
ja poklęczałem w swoim życiu nie mniej niż księciuniu ...;D
teraz porównaj to z jego ''wysiłkiem'' i moim...
jedni ''patafianie'' przychodzą po modlitwę a inni przychodzą z przygotowanymi taczkami...;D

''Ty byś powiedział ze się pomodlisz i byś olał sprawę, bo jesteś "sprytny". A ksiądz niestety jak obieca że się pomodli, to się pomodli.''

no właśnie ...mój spryt tu nie ma nic do rzeczy bo jest wymierny ...zauważalny ,namacalny...
a obiecanki księżuli to coś czego ani nie dotkniesz ani sprawdzisz...
na tym polega ich spryt...;D

a ludzie są teraz bardziej światli ...już na byle bzdet sukienkowi ich nie nabiorą ....
czytałeś jak to księciunia chcieli wywieźć na taczce nie pozwalając mu nawet odprawić mszy?...jak to teraz będzie po tym jak chce się karać za jakieś tam ''obrazy uczuć ''?...całą wioskę zamkną do ''więźnia''? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.